2024. Május 28. - 22:19:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623881 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 18. - 15:03:06
Válasz #1275
Nem elérhető

Jordan



És azt meg kétlem h azon a 10-20gon múlna h stagnálok vagy sem.


Nem, nem azon. Inkabb annak a minusz 100-120g feherjen amit nem viszel be. A Holgynek meg igaza van, ne szamold a szenhidratban levo feherjet bele!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Március 18. - 15:06:07
Válasz #1276
Nem elérhető

Suncity


400 g csirke meg 100 g dzsámbó összesen 105 gramm fehérje 80 kilóhoz. van még kérdésed azzal kapcsolatban, hogy miért nem fejlődsz?

Uh hát igen sejtettem h a dzsámbi nem lesz nyerő bocsi elfelejtettem.
sajna örülök h ha ezt hosszabb távon tudom finanszírozni igy munka nélkül így énis tudom h jobb lenne 1kió csirke naponta de sajna jelenleg csak enyit tudok finanszirozni.Szóval 80kg hoz mérten kell nekem 160g fehérje meg 400g ch
400g csirkébe van 100g naggyából fehérje
300g rizsbe meg 230g ch meg 25g fehérje (nem szeretem ezt a száraz matekot de azért folytatom)
100g zabba meg 65g ch és 15g fehérje

na most ezt eddig összeadva: fehérje: 140g    ch: 300g
edzés napokon még rájön erre 70g ch meg 25g fehérje, pihinapokon meg egy zacsi pufirizs.És azt meg kétlem h azon a 10-20gon múlna h stagnálok vagy sem.
Tudom h lehetne jobbis meg jobb lenne a kiló csirke meg társai de sajnos a pénztálcám meg a gyomromnak most perpill ez a határ. De majd most ígérem délután neki ülök és újra kiszámolgatom most már a 85kilóhoz mérten és holnaptól a szerint főzőcskézek.

de akkor miért koxolsz? ha nem tudod, bevinni, a megfelelő tápanyag mennyiséget?
amikor ezen múlik minden
azt írtad, hogy eddig aktív olvasó voltál, akkor tudod kéne a ALAP dolgokat
de hát, te tudod /:-)
csak akkor nem kell csodálkozni, hogy nem fejlődsz

2009. Március 18. - 15:06:52
Válasz #1277

Torony

Vendég
400 g csirke meg 100 g dzsámbó összesen 105 gramm fehérje 80 kilóhoz. van még kérdésed azzal kapcsolatban, hogy miért nem fejlődsz?

És az kevés???  ????...   ;D

lehet elírta és nem 80 kiló, hanem 80 font a 170 centijéhez (a.k.a. skeleton warrior :D ), akkor viszont tökéletes  ;D

2009. Március 18. - 15:08:24
Válasz #1278
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D

2009. Március 18. - 15:35:37
Válasz #1279
Nem elérhető

Sanyika86


Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...

2009. Március 18. - 16:10:25
Válasz #1280

Torony

Vendég
Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...

még 400 g csirkemell a dzsambót meg cseréld le valami épelméjű fehérjére...

2009. Március 18. - 16:21:31
Válasz #1281
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...

még 400 g csirkemell a dzsambót meg cseréld le valami épelméjű fehérjére...

Vagy mondjuk edzés után mehetne egy True-Mass, amiben van 50g fehérje és 75g CH. Az is megdobná kicsit a fehérje és CH beviteled, plusz edzés után kell is ennyi.  ;)

2009. Március 18. - 17:17:30
Válasz #1282
Nem elérhető

Maszat


Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...

igen barátom kurva késő a proviront akkor kezdeni.
amúgy kétlem,h nem vizesedtél,sőt mondtad,h a fejed vizes lett,ha az vizes akkor vizes minden.
gynod van tehát van 1 csomo ösztrogén a szervezetedben.
a testosteron propionat 1 gyors hatású szer,már másnap felszabadul,el kellett volna kezdened a kúra elején!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 18. - 17:18:52
Válasz #1283
Nem elérhető

Maszat


persze ez nem azt jelenti,h már ne kezd el,szedjél mellé napi 10mg nolvadexet is!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 18. - 17:33:23
Válasz #1284
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha szerencséd van,akkor 10-20mg Nolvadextől csökken a gyno,jó esetben szinte el is tűnhet.Úgyhogy szedjed de nagyon gyorsan.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 18. - 17:53:57
Válasz #1285
Nem elérhető

Sanyika86


Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...

még 400 g csirkemell a dzsambót meg cseréld le valami épelméjű fehérjére...

Jólvan eddig csupa meg fontolandó dolgot írtál de vmi konkrét dolgot is mondhatnál h szerinted mire cseréljem le a csirkét?hm?

2009. Március 18. - 17:53:57
Válasz #1286
Nem elérhető

Sanyika86


Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...

még 400 g csirkemell a dzsambót meg cseréld le valami épelméjű fehérjére...

Vagy mondjuk edzés után mehetne egy True-Mass, amiben van 50g fehérje és 75g CH. Az is megdobná kicsit a fehérje és CH beviteled, plusz edzés után kell is ennyi.  ;)

Köszi tény h jók a BSN termék de sajna ezt majd csak meló mellet tudom finanszírozni addig marad majd reggel úgy nézki vmi olcsóbb tejsavó meg a tojás meg a félkiló csirke és ebből hozom össze a 180g-ot :-\

2009. Március 18. - 17:53:57
Válasz #1287
Nem elérhető

Sanyika86


Ha szerencséd van,akkor 10-20mg Nolvadextől csökken a gyno,jó esetben szinte el is tűnhet.Úgyhogy szedjed de nagyon gyorsan.


Félreértettetek,(még?) nincs gyn-on.Csak felkészülve a legrosszabbakra kérdeztem.
De tudom azt is h a tökéletes megoldás a kiló csirke + nolvadex ja meg BSN  =/+' de mind majd csak meló mellet fog összejönni  :-\ detudoooom akkor meg minek kezdtem bele.... :-\

2009. Március 18. - 18:42:49
Válasz #1288
Nem elérhető

NaturalBoy


Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...

még 400 g csirkemell a dzsambót meg cseréld le valami épelméjű fehérjére...

Jólvan eddig csupa meg fontolandó dolgot írtál de vmi konkrét dolgot is mondhatnál h szerinted mire cseréljem le a csirkét?hm?

Ne a csirkét cseréld le hanem a dzsámbót  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

A mondatokat azért értsük meg kérem szépen


2009. Március 18. - 18:58:14
Válasz #1289
Nem elérhető

tyson


Sanyi!
Megadtad magad is a választ!Szerintem addig ne is gondolj kokszra amíg a kajád nincsen rendben.Persze mindenki gondolkodik azon, hogy még nagyobb legyen de mint már ezerszer elmondták nem a koksztól leszel nagy hanem a bevitt tápanyagoktól!!!!!!!!!!!!
Legközelebb szerintem azt a lóvét amit kokszra költöttél azon vegyél csirkét, halat, túrót, zabpehelyt, tojást és tápkieget(valami normálisat)!
A lényeg nyomd a vasat ezerrel!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!