2024. Június 16. - 09:14:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 365042 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Szeptember 09. - 19:35:05
Válasz #1635
Nem elérhető

Maszat


nem, vágom,h tényleg ez a helyzet. De vajon miért? mi az ami ezekben a fedett helyiségben, feltehetően este, napszemcsibe a tükör elött, szerencsétlenül pózoló gyíkokba vonzó? MI?????

nemazért, Én sem vagyok a 110kilós izomkolosszus, de azért próbálok tenni érte  ;D és eszembenem jutna így a tükör elött pózolni 1 budiban...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 09. - 19:47:27
Válasz #1636
Nem elérhető

God Vazzeg


nem, vágom,h tényleg ez a helyzet. De vajon miért? mi az ami ezekben a fedett helyiségben, feltehetően este, napszemcsibe a tükör elött, szerencsétlenül pózoló gyíkokba vonzó? MI?????

nemazért, Én sem vagyok a 110kilós izomkolosszus, de azért próbálok tenni érte  ;D és eszembenem jutna így a tükör elött pózolni 1 budiban...

Tőlem hiába kérded. De az tuti hogy bediétázva cuppantak rám is a csajok, nem is úgy állok most a tömegeléshez ahogy kellene  ;D És én hol voltam még ezekhez a csőkezűekhez?  8)

2010. Szeptember 09. - 19:48:29
Válasz #1637
Nem elérhető

mack




az isten megba***a az ilyen szánalomgyökereket. Nem esik le nekik,h mekkora szarok???!

Inkább próbálnának 1 kis izmot magukra aggatni,h úgy nézzenek ki mint 1 férfi.

metrószexujálisanálismeghalszharámézelkispinásmajomparádé

2010. Szeptember 09. - 19:49:03
Válasz #1638
Nem elérhető

mack


nem, vágom,h tényleg ez a helyzet. De vajon miért? mi az ami ezekben a fedett helyiségben, feltehetően este, napszemcsibe a tükör elött, szerencsétlenül pózoló gyíkokba vonzó? MI?????

nemazért, Én sem vagyok a 110kilós izomkolosszus, de azért próbálok tenni érte  ;D és eszembenem jutna így a tükör elött pózolni 1 budiban...

Tőlem hiába kérded. De az tuti hogy bediétázva cuppantak rám is a csajok, nem is úgy állok most a tömegeléshez ahogy kellene  ;D És én hol voltam még ezekhez a csőkezűekhez?  8)

temeg válaszojjámá a kib@szott privimre!!!!!  ;D

2010. Szeptember 09. - 19:53:35
Válasz #1639
Nem elérhető

Jordan


nem, vágom,h tényleg ez a helyzet. De vajon miért? mi az ami ezekben a fedett helyiségben, feltehetően este, napszemcsibe a tükör elött, szerencsétlenül pózoló gyíkokba vonzó? MI?????

nemazért, Én sem vagyok a 110kilós izomkolosszus, de azért próbálok tenni érte  ;D és eszembenem jutna így a tükör elött pózolni 1 budiban...

A kozepsore azt hittem, hogy te vagy...... >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 09. - 19:56:48
Válasz #1640
Nem elérhető

Maszat


az más ha valaki izmos és a diéta miatt jobban látszanak az izmai. ezek girhesek, alaktalanok, senkházik.

a metrosexualitást és ezeket a (nemtudom mire) gizda gyíkokat meg nem lehet 1lapon emlegetni. Sőt a metrosexuálisok nagy figyelmet fordítanak a testükre is. ezek egyszerűen vékonyak, nem sportosak.

még mindig nem értem. Talán ha Suncus, Barbi, Récsöl és Kicsibors felnyitnák a szemem... ;D  szval csajok, miért buktok ezekre a menő srácokra?  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 09. - 19:58:00
Válasz #1641
Nem elérhető

Maszat


nem, vágom,h tényleg ez a helyzet. De vajon miért? mi az ami ezekben a fedett helyiségben, feltehetően este, napszemcsibe a tükör elött, szerencsétlenül pózoló gyíkokba vonzó? MI?????

nemazért, Én sem vagyok a 110kilós izomkolosszus, de azért próbálok tenni érte  ;D és eszembenem jutna így a tükör elött pózolni 1 budiban...

A kozepsore azt hittem, hogy te vagy...... >:D >:D >:D


&5* :-p

köcsög!  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 09. - 20:04:35
Válasz #1642
Nem elérhető

mack


az más ha valaki izmos és a diéta miatt jobban látszanak az izmai. ezek girhesek, alaktalanok, senkházik.

a metrosexualitást és ezeket a (nemtudom mire) gizda gyíkokat meg nem lehet 1lapon emlegetni. Sőt a metrosexuálisok nagy figyelmet fordítanak a testükre is. ezek egyszerűen vékonyak, nem sportosak.

még mindig nem értem. Talán ha Suncus, Barbi, Récsöl és Kicsibors felnyitnák a szemem... ;D  szval csajok, miért buktok ezekre a menő srácokra?  ;D ;D

a kisugárzás  ;D és a belső értékek  ;D

2010. Szeptember 09. - 20:05:32
Válasz #1643
Nem elérhető

mack


nem, vágom,h tényleg ez a helyzet. De vajon miért? mi az ami ezekben a fedett helyiségben, feltehetően este, napszemcsibe a tükör elött, szerencsétlenül pózoló gyíkokba vonzó? MI?????

nemazért, Én sem vagyok a 110kilós izomkolosszus, de azért próbálok tenni érte  ;D és eszembenem jutna így a tükör elött pózolni 1 budiban...

A kozepsore azt hittem, hogy te vagy...... >:D >:D >:D
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D WÁÁÁÁÁÁÁÁHHÁÁÁÁÁÁ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  :-):-)::

de télleg köcsög vagy   :D


2010. Szeptember 09. - 20:11:16
Válasz #1644
Nem elérhető

trobert2


Ezek az igazi ratyirambók! ;D ;De még a legszebb hogy ezek a discoba úgy közlekednek mint ha lenne  2 méteres válluk!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 09. - 20:12:41
Válasz #1645
Nem elérhető

tomasz


A ilyen "menők" ha lejárnak edzeni esetleg,akkor a mell-bicepsz kombóval keményítenek.Rugnám agyon az összes kis csicskát ***))))
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Szeptember 09. - 20:22:35
Válasz #1646
Nem elérhető

Maszat


De még a legszebb hogy ezek a discoba úgy közlekednek mint ha lenne  2 méteres válluk!

most,h mondod.  ;D  múltkor írtam valahova,h még soha nem volt probléma buliba. Most jut eszembe,h 1x tisztán lementem studioba(nem ittam semmit mert vezettem) és annyira hányingerem volt ezektöl,h megborítottam 1et  ;D  tényleg még ezek néznek rád oylan fejjel mintha Te lennél a szar.  !+"% ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 09. - 20:22:52
Válasz #1647
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 09. - 20:27:40
Válasz #1648
Nem elérhető

dumbass


A ilyen "menők" ha lejárnak edzeni esetleg,akkor a mell-bicepsz kombóval keményítenek.Rugnám agyon az összes kis csicskát ***))))

És 4-5-en jönnek egyszerre, ők a leghangosabbak, és mindenkinek a fasza televan velük :)

2010. Szeptember 09. - 20:32:00
Válasz #1649
Nem elérhető

Jordan


De még a legszebb hogy ezek a discoba úgy közlekednek mint ha lenne  2 méteres válluk!

most,h mondod.  ;D  múltkor írtam valahova,h még soha nem volt probléma buliba. Most jut eszembe,h 1x tisztán lementem studioba(nem ittam semmit mert vezettem) és annyira hányingerem volt ezektöl,h megborítottam 1et  ;D  tényleg még ezek néznek rád oylan fejjel mintha Te lennél a szar.  !+"% ;D


Hala istennek most olyan discoban dolgozom, ahol nem engednek be 21-even aluliakat. De regebben dolgoztam tinidiscokban is  ;D Ott mindig a legkissebb, legvekonyabb, legfiatalabb emberkek talaltak meg egybol  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)