2024. Június 16. - 01:13:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 364895 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Január 14. - 16:49:37
Válasz #1710
Nem elérhető

Koxi


A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Január 14. - 17:20:14
Válasz #1711
Nem elérhető

VG



2011. Január 14. - 18:47:07
Válasz #1712
Nem elérhető

Szabi


Milyen emberek vannak ebben a videóban...
De a végén mikor felvágják a kezét- BRUTÁL...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2011. Január 16. - 22:03:56
Válasz #1713
Nem elérhető

Maszat


dögöljön meg az összes, rohadt betegagyú a picsába! Én azt mondom!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 17. - 12:41:53
Válasz #1714
Nem elérhető

trobert2


gusztustalan elbaszott elméjű férgek ezek,a sport szégyenei!leeresztették őket mint egy lufit ;D :D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 17. - 13:37:13
Válasz #1715
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezeknek magyarázhatnád-Nem synthol, BSN-Syntha-6-abból izom lesz, te IQ warrior :D.
De kár lenne nekik olyat adni, inkább synthol az agyukba is, legalább kitöltené a légüres teret.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 17. - 13:39:35
Válasz #1716
Nem elérhető

trobert2


Ezeknek magyarázhatnád-Nem synthol, BSN-Syntha-6-abból izom lesz, te IQ warrior :D.
De kár lenne nekik olyat adni, inkább synthol az agyukba is, legalább kitöltené a légüres teret.


BSN-Syntha-6-abból izom lesz,


tuti azt is injekcióval adnák be ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 27. - 21:05:38
Válasz #1717
Nem elérhető

dumbass



2011. Január 27. - 21:42:37
Válasz #1718
Nem elérhető

VG



2011. Január 27. - 22:00:25
Válasz #1719
Nem elérhető

dumbass


én értem az iróniát a képen, és sztem ők sem komolyan gondolták, látszik a fejükön is, de lehet, hogy én vagyok túl jóindulatú : )

az nem probléma :D de attól még vicces :D mehetett volna humorba is :D

2011. Január 27. - 22:11:45
Válasz #1720
Nem elérhető

VG


jóindulat, ide vagy oda....szánalmas :D

2011. Január 31. - 18:03:59
Válasz #1721
Nem elérhető

dred



2011. Február 01. - 01:29:44
Válasz #1722
Nem elérhető

Maszat


azért kettétörne pár embert is ha akarná, nem csak 1 farost ajtót. Épp ma beszélgettük 1 haverommal mennyire alulértékelt, és alulfizetett sportolók.

Ott van pl a pride fighting championships szervezet(aminek a sportolói 90%már az UFC-ben van). ahol az első menet 10perc, és utánna 2x5. iszonyatos állóképesség kell. van földharc, lehet földön lévő ember fejét rúgni, talpalni, ráugrani a földön lévő emberre. És kapnak a sztárok maximum 500ezer dollárt.a profi boxolók meg kapnak 10millió dollárokat, csak mert populárisabb sport, de technikailag és állóképességileg szerintem sehol nincsen a UFC hez képest.(ami mondjuk több stílust is magába foglal) végignéztünk ma 3 meccset. URISTEN kategória! Ezek a legkeményebb harcosok!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 01. - 01:35:31
Válasz #1723
Nem elérhető

Gabe


azért kettétörne pár embert is ha akarná, nem csak 1 farost ajtót. Épp ma beszélgettük 1 haverommal mennyire alulértékelt, és alulfizetett sportolók.

Ott van pl a pride fighting championships szervezet(aminek a sportolói 90%már az UFC-ben van). ahol az első menet 10perc, és utánna 2x5. iszonyatos állóképesség kell. van földharc, lehet földön lévő ember fejét rúgni, talpalni, ráugrani a földön lévő emberre. És kapnak a sztárok maximum 500ezer dollárt.a profi boxolók meg kapnak 10millió dollárokat, csak mert populárisabb sport, de technikailag és állóképességileg szerintem sehol nincsen a UFC hez képest.(ami mondjuk több stílust is magába foglal) végignéztünk ma 3 meccset. URISTEN kategória! Ezek a legkeményebb harcosok!
Ezzel vitatkoznék. Boxoltál te valaha?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 01. - 01:40:58
Válasz #1724
Nem elérhető

Maszat


nézd Gabe. A boxolók boxolnak.

1 UFC sportoló, boxol, thai boxol, bírkózik, jiu jitsu-zik meg a tököm tudja. Érted mit aakrtam mondani? technikailag többet kel ltudni. Most az 1 dolog,h a boxoló magasabb szinten boxol. De pl 1 boxoló biztos,h nem bírna el 1 UFC sportolóval. Tudom,h máér kategória és össze se lehet hasonlítani. De míg 1 UFC sportolónak több mindent kell tudnia, több mindenhez kell értenie, többet kell kibírnia, hosszabb menetekben, ahhoz képest a boxolók fizetésének csak az 1/20ad részét kapják. erre akrtam kilyukadni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26