2024. Június 16. - 08:09:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 365020 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 13. - 13:12:30
Válasz #795
Nem elérhető

Gabe


Most mi bajotok van?
Lehet, hogy Mari Zsuzsi kicsit aszott, szottyadt bőrű, meg tejeszacskó mellei vannak, 2-3 óra előjáték után a 2centi vakolat lemállik az arcáról,
kis emo feelinget kölcsönözve.
De ki ne jönnek ekkor totális izgalomba, hogy még 5 órán keresztül harangozzon egy jót!?

 ****:)))


Nem értékeled a gerontofíliát.... ****:)))
fene a gusztusomat  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 13:12:59
Válasz #796
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 14:35:54
Válasz #797
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 13. - 14:41:49
Válasz #798
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szakmai szemmel pedig szégyen hogy full roma létére nincs ritmusérzéke és nem ismeri a tradícionális roma táncokat,tánclépéseket csak vonaglik mint a fos.

2009. Február 13. - 15:19:34
Válasz #799
Nem elérhető

Gabe


szerintem ő tudja, hogy jól nyomja...  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 15:28:34
Válasz #800
Nem elérhető

Gabe


http://www.youtube.com/watch?v=SxrOIUVntOk&NR=1

enrique iglesias   - ájámóóó
backstreet boys  - emibáije

 ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 17. - 10:11:50
Válasz #801
Nem elérhető

lue



2009. Február 17. - 10:40:28
Válasz #802
Nem elérhető

gurkha



2009. Február 17. - 23:22:31
Válasz #803
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Február 18. - 16:15:35
Válasz #804
Nem elérhető

bender


Csak erős idegzetűeknek!

Orosz heroinisták, fotoriport:
http://www.fuckingdickhead.com/index.php?topic=1754.0

Na ez odabasz!Így néznek ki és még mindig kell nekik az anyag. :----

2009. Február 18. - 16:23:18
Válasz #805
Nem elérhető

Duke


meg így élnek...eléggé szörnyű és abba a legroszabb belegondolni talán h rengeteg ilyen van ,még magyarországon is ...csak tudnám h hol bujkálnak ezek  :-/--  ˝=/ különöseggeben nem érdekel, de azért ez már sok...és a pénz sem munkábol van az is biztos  :-/- :----

2009. Február 18. - 16:53:27
Válasz #806
Nem elérhető

miki_nrg


Régebben láttam már ezeket a képeket! Ténleg durva. Nekem mondjuk már a Requiem egy álomért című film is elég hogy megse közelítsek ilyen szereket.
Nem is értem hogy jut el valaki oda hogy egyáltalán kipróbálja? Főleg amilyen áron adják. Mondjuk csak pletyka szinten hallottam hogy olyan tizen pár ezer egy gramm.

2009. Február 18. - 19:01:34
Válasz #807
Nem elérhető

bender


Régebben láttam már ezeket a képeket! Ténleg durva. Nekem mondjuk már a Requiem egy álomért című film is elég hogy megse közelítsek ilyen szereket.
Nem is értem hogy jut el valaki oda hogy egyáltalán kipróbálja? Főleg amilyen áron adják. Mondjuk csak pletyka szinten hallottam hogy olyan tizen pár ezer egy gramm.

A Requiem egy álomért az tényleg durva film az biztos!Amikor először láttam, úgy befordultam, hogy kb fél óráig néztem magam elé a film után!Van hatása az biztos...! Én kötelezővé tenném az iskolai vetítését, hogy mindenki tisztába legyen azzal, hogy milyen "menő" drogozni!

2009. Február 18. - 20:03:29
Válasz #808
Nem elérhető

Sacu


Asszem hiba volt ezt vacsora után megnézni....Egyébként egyetértek Benderrel!

2009. Február 18. - 23:08:36
Válasz #809
Nem elérhető

miki_nrg


Régebben láttam már ezeket a képeket! Ténleg durva. Nekem mondjuk már a Requiem egy álomért című film is elég hogy megse közelítsek ilyen szereket.
Nem is értem hogy jut el valaki oda hogy egyáltalán kipróbálja? Főleg amilyen áron adják. Mondjuk csak pletyka szinten hallottam hogy olyan tizen pár ezer egy gramm.

A Requiem egy álomért az tényleg durva film az biztos!Amikor először láttam, úgy befordultam, hogy kb fél óráig néztem magam elé a film után!Van hatása az biztos...! Én kötelezővé tenném az iskolai vetítését, hogy mindenki tisztába legyen azzal, hogy milyen "menő" drogozni!

rám is nagy hatással volt... egyrészt mert egy olyan lány ajánlotta akibe 2éve szerelmes voltam aztán mikor megnéztem a filmet pont az a lány jutott eszembe hogy ő is odafog jutni a párjával ahova a film főszereplői  :-\
Igaz ők még enyhébb cuccokkal üzérkednek. De egy fórumon olvastam egy hozzászólását amin azzal dicsekedett hogy egy egy két napos rendezvényen közel 50! órát bulizott... hát nem is tudom  Łł=