2024. Június 16. - 05:01:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 364956 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Április 25. - 10:56:54
Válasz #990

Torony

Vendég
ezt az állapotot kell megszüntetni ebben a kibaszott országban, hogy pár elvtelen "liberális" megélhetési jogvédő ténykedése miatt a tisztességes adófizetőnek kelljen rettegésben élnie. A kafferek lenyilatkozzák, hogy félnek és ezért szamurájkarddal meg kaszával fognak járőrözni, és puszta félelemből bárkit azonnal lekaszabolnak, aki csúnyán néz rájuk. Erre Bencze "'Hombárfejű" József altábornagy megkéri őket, hogy ezt ne tegyék.

érdekes, hogy 8 perccel bármilyen, varjak sérelmére elkövetett bcs után kinő a földből az összes ilyen geci (Kolompárorbán, Mohácsi, Hortáth Aladár) és már azonnal TUDJA hogy rááásszistááááá bűncselekmény volt. A rend őrei meg buzgón bólogatnak, igaz, helyszinelni biztos nem tudnak, ugye a gyújtogatós történet után kimentek, nem találtak semmit, majd 12 óra múlva megint kimentek, és hirtelen odanőtt minden bizonyíték, oszt némmá, még lődöztek is, igaz ezt 12 órával ezelőtt senki nem hallotta... és egy 12/70es szép piros shell alapján kijelenteni, hogy UGYANAZZAL a fegyverrel követték el, mint a korábbi lődözéseket.

A tisztességben megőszült, öreg parasztembert agyonverő cigányokra mér nem volt soha egy fillér fejpénz sem kitűzve? csak mer ez hetente előfordul, mellesleg, ja, hogy ezekről nem hallani? A rendőr meg fél a koherótól, mert vele szemben nem lehet igaza. EZ az undorító. Nálunk mondták már rendőrnek igazoltatásnál, hogy majd akkor, ha a 10 méterre erődemonstráló lakatosaladárokat is igazoltatták.

Egy közúti intézkedésnél is meg lehetne mondani, hohgy ez igen, az állampolgárt baszogatni, az megy. De majd akkor, ha a siófokihoz hasonló cigányrandalírozást szétverik, széttapossák lovasrendőrökkel.

2009. Április 25. - 11:09:05
Válasz #991

SheHulk

Vendég
én a lovakkal vagyok.. azt hiszem érthető...

2009. Április 25. - 12:18:10
Válasz #992
Nem elérhető

skl


ezt az állapotot kell megszüntetni ebben a kibaszott országban, hogy pár elvtelen "liberális" megélhetési jogvédő ténykedése miatt a tisztességes adófizetőnek kelljen rettegésben élnie. A kafferek lenyilatkozzák, hogy félnek és ezért szamurájkarddal meg kaszával fognak járőrözni, és puszta félelemből bárkit azonnal lekaszabolnak, aki csúnyán néz rájuk. Erre Bencze "'Hombárfejű" József altábornagy megkéri őket, hogy ezt ne tegyék.

érdekes, hogy 8 perccel bármilyen, varjak sérelmére elkövetett bcs után kinő a földből az összes ilyen geci (Kolompárorbán, Mohácsi, Hortáth Aladár) és már azonnal TUDJA hogy rááásszistááááá bűncselekmény volt. A rend őrei meg buzgón bólogatnak, igaz, helyszinelni biztos nem tudnak, ugye a gyújtogatós történet után kimentek, nem találtak semmit, majd 12 óra múlva megint kimentek, és hirtelen odanőtt minden bizonyíték, oszt némmá, még lődöztek is, igaz ezt 12 órával ezelőtt senki nem hallotta... és egy 12/70es szép piros shell alapján kijelenteni, hogy UGYANAZZAL a fegyverrel követték el, mint a korábbi lődözéseket.

A tisztességben megőszült, öreg parasztembert agyonverő cigányokra mér nem volt soha egy fillér fejpénz sem kitűzve? csak mer ez hetente előfordul, mellesleg, ja, hogy ezekről nem hallani? A rendőr meg fél a koherótól, mert vele szemben nem lehet igaza. EZ az undorító. Nálunk mondták már rendőrnek igazoltatásnál, hogy majd akkor, ha a 10 méterre erődemonstráló lakatosaladárokat is igazoltatták.

Egy közúti intézkedésnél is meg lehetne mondani, hohgy ez igen, az állampolgárt baszogatni, az megy. De majd akkor, ha a siófokihoz hasonló cigányrandalírozást szétverik, széttapossák lovasrendőrökkel.
Istenem hányszor éltem át én is ilyet...
Jön a büdös g**i a régi, kiült, szétdohányzott de kivülről csilli villi merkádeszel,és azt a szemetet, ha leis intik akkor szó nélkül tovább engedik...
Engem meg szivatnak az izzókészlettel,meg a sebkötözővel...

2009. Április 25. - 13:22:29
Válasz #993
Nem elérhető

Gabe


áááh...inkább kitöröltem!   :-/-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 25. - 13:28:11
Válasz #994
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 25. - 14:12:47
Válasz #995
Nem elérhető

FirstLady


...a nyomravezetői díj már 34 milla...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 25. - 14:44:35
Válasz #996
Nem elérhető

hummerdikk


http://subba.blog.hu/2009/04/16/subba_records_ribi_rebi

kép nincs (sajnos vagy szerencsére) - a szöveget figyeljétek... csak erős idegzetűeknek!
bazdmegbazdmegbazdmegbazdmeg ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Korán érnek a gyerekek  ;D

jaja, golyóérett, bár nem biztos, h erre gondoltál ;D

Ezt a golyóérett dumát mi mondjuk a serdülő leánykákra is, egész más célzattal  :-)(-:  8-)
Halkan megjegyzem, hogy tudom kirol szol es nem csak 1 ilyen csaj van itt egomba...

2009. Április 25. - 15:03:54
Válasz #997
Nem elérhető

Gabe


áááh...inkább kitöröltem!   :-/-
ne légy nyúl  ;D
Moderációs sorsra jutott volna a kommentem!  :-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 25. - 16:17:31
Válasz #998
Nem elérhető

George


http://subba.blog.hu/2009/04/16/subba_records_ribi_rebi

kép nincs (sajnos vagy szerencsére) - a szöveget figyeljétek... csak erős idegzetűeknek!
bazdmegbazdmegbazdmegbazdmeg ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Korán érnek a gyerekek  ;D

jaja, golyóérett, bár nem biztos, h erre gondoltál ;D

Ezt a golyóérett dumát mi mondjuk a serdülő leánykákra is, egész más célzattal  :-)(-:  8-)
Halkan megjegyzem, hogy tudom kirol szol es nem csak 1 ilyen csaj van itt egomba...
És megvolt már valamelyik? ;D :-)-

2009. Április 25. - 16:20:35
Válasz #999
Nem elérhető

hummerdikk


http://subba.blog.hu/2009/04/16/subba_records_ribi_rebi

kép nincs (sajnos vagy szerencsére) - a szöveget figyeljétek... csak erős idegzetűeknek!
bazdmegbazdmegbazdmegbazdmeg ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Korán érnek a gyerekek  ;D

jaja, golyóérett, bár nem biztos, h erre gondoltál ;D

Ezt a golyóérett dumát mi mondjuk a serdülő leánykákra is, egész más célzattal  :-)(-:  8-)
Halkan megjegyzem, hogy tudom kirol szol es nem csak 1 ilyen csaj van itt egomba...
És megvolt már valamelyik? ;D :-)-
#:-) :-)o-: :-)(-: ::) ;D  o:) Mashogy honnan tudnam biztosra? 8-}

2009. Április 25. - 16:21:33
Válasz #1000
Nem elérhető

Gabe


http://subba.blog.hu/2009/04/16/subba_records_ribi_rebi

kép nincs (sajnos vagy szerencsére) - a szöveget figyeljétek... csak erős idegzetűeknek!
bazdmegbazdmegbazdmegbazdmeg ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Korán érnek a gyerekek  ;D

jaja, golyóérett, bár nem biztos, h erre gondoltál ;D

Ezt a golyóérett dumát mi mondjuk a serdülő leánykákra is, egész más célzattal  :-)(-:  8-)
Halkan megjegyzem, hogy tudom kirol szol es nem csak 1 ilyen csaj van itt egomba...
És megvolt már valamelyik? ;D :-)-
20 csávóval gruppenbe ribi-rebi  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 25. - 16:39:42
Válasz #1001

Torony

Vendég
...a nyomravezetői díj már 34 milla...

érdekes, erre van pénz.

2009. Április 25. - 16:42:11
Válasz #1002
Nem elérhető

hummerdikk


http://subba.blog.hu/2009/04/16/subba_records_ribi_rebi

kép nincs (sajnos vagy szerencsére) - a szöveget figyeljétek... csak erős idegzetűeknek!
bazdmegbazdmegbazdmegbazdmeg ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Korán érnek a gyerekek  ;D

jaja, golyóérett, bár nem biztos, h erre gondoltál ;D

Ezt a golyóérett dumát mi mondjuk a serdülő leánykákra is, egész más célzattal  :-)(-:  8-)
Halkan megjegyzem, hogy tudom kirol szol es nem csak 1 ilyen csaj van itt egomba...
És megvolt már valamelyik? ;D :-)-
20 csávóval gruppenbe ribi-rebi  ;D
Ahhh, azert az a 20 tulzas, de mondjuk ha 10el elosztjuk akkor ha jol emlexem az igaz  ::)

Torony: ilyen dolgokon folosleges idegeskedni es agyalni, mert nem tudod megvaltoztatni ezzel, csak magadat teszed vele tonkre! Masok hulyesege miatti idegeskedes tonkretesz teged is...

2009. Április 25. - 16:45:04
Válasz #1003

Torony

Vendég
na azé emiatt nem rágom el a fogzománcom, meg nem forgolódom álmatlanul...

2009. Április 25. - 17:01:22
Válasz #1004
Nem elérhető

Gabe


http://subba.blog.hu/2009/04/16/subba_records_ribi_rebi

kép nincs (sajnos vagy szerencsére) - a szöveget figyeljétek... csak erős idegzetűeknek!
bazdmegbazdmegbazdmegbazdmeg ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Korán érnek a gyerekek  ;D

jaja, golyóérett, bár nem biztos, h erre gondoltál ;D

Ezt a golyóérett dumát mi mondjuk a serdülő leánykákra is, egész más célzattal  :-)(-:  8-)
Halkan megjegyzem, hogy tudom kirol szol es nem csak 1 ilyen csaj van itt egomba...
És megvolt már valamelyik? ;D :-)-
20 csávóval gruppenbe ribi-rebi  ;D
Ahhh, azert az a 20 tulzas, de mondjuk ha 10el elosztjuk akkor ha jol emlexem az igaz  ::)

Torony: ilyen dolgokon folosleges idegeskedni es agyalni, mert nem tudod megvaltoztatni ezzel, csak magadat teszed vele tonkre! Masok hulyesege miatti idegeskedes tonkretesz teged is...
Én csak a dalból idéztem!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"