2024. Május 23. - 06:46:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361343 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Július 16. - 23:41:12
Válasz #1290
Nem elérhető

Kicsibors


figyelitek ,hogy kb milyen a hely? sztem ott is adták be neki, valami garázs lehet így ránézésre

Vagy minden esetre ha kórház, akkor is valami putri... Meg jól elvannak, csörög a mobil orrba-szájjba, röhögcsélnek, mint valami jó kis koktél party-n... Eszem megáll...  :-/-

2009. Július 17. - 10:20:30
Válasz #1291
Nem elérhető

George


figyelitek ,hogy kb milyen a hely? sztem ott is adták be neki, valami garázs lehet így ránézésre

Vagy minden esetre ha kórház, akkor is valami putri... Meg jól elvannak, csörög a mobil orrba-szájjba, röhögcsélnek, mint valami jó kis koktél party-n... Eszem megáll...  :-/-
Ezek szerint még nem voltál magyar egészségügyi intézményben :D Néha csak komoly fenyegetőzés árán lehet normális munkára bírni a dolgozókat - tisztelet a kivételnek, meg a fizetős magánrendelésnek :D

2009. Július 17. - 10:32:49
Válasz #1292
Nem elérhető

God Vazzeg


figyelitek ,hogy kb milyen a hely? sztem ott is adták be neki, valami garázs lehet így ránézésre

Vagy minden esetre ha kórház, akkor is valami putri... Meg jól elvannak, csörög a mobil orrba-szájjba, röhögcsélnek, mint valami jó kis koktél party-n... Eszem megáll...  :-/-
Ezek szerint még nem voltál magyar egészségügyi intézményben :D Néha csak komoly fenyegetőzés árán lehet normális munkára bírni a dolgozókat - tisztelet a kivételnek, meg a fizetős magánrendelésnek :D

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom, megy a flegmázás, leszarnak mindenkit, dolgozni nem akarnak. Persze tisztelet a kivételnek részemről is. Egy jó élményem volt korházzal kapcsolatban, mikor asszonyt műtötték, dehát ugye kollégák közt volt, nagyon kedves volt mindenki  :-){

2009. Július 17. - 10:37:24
Válasz #1293
Nem elérhető

Kozi001


figyelitek ,hogy kb milyen a hely? sztem ott is adták be neki, valami garázs lehet így ránézésre

Vagy minden esetre ha kórház, akkor is valami putri... Meg jól elvannak, csörög a mobil orrba-szájjba, röhögcsélnek, mint valami jó kis koktél party-n... Eszem megáll...  :-/-
Ezek szerint még nem voltál magyar egészségügyi intézményben :D Néha csak komoly fenyegetőzés árán lehet normális munkára bírni a dolgozókat - tisztelet a kivételnek, meg a fizetős magánrendelésnek :D

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom, megy a flegmázás, leszarnak mindenkit, dolgozni nem akarnak. Persze tisztelet a kivételnek részemről is. Egy jó élményem volt korházzal kapcsolatban, mikor asszonyt műtötték, dehát ugye kollégák közt volt, nagyon kedves volt mindenki  :-){
Ez megy mindenhol. Csak akkor normálisak, ha pénzt dugsz a zsebükbe.(sajna ha vmi probléma van itt a családba, és megyünk kórházba, mindíg az az első, h pénzt teszünk a doki zsebébe) Olyankor már nincs flegmázás etc., normálisak, csak az a gond, h aki ezt nem tudja megtenni(pénzt ad neki) velük mi van?
Ennyit a magyar egészségügyről. :-\
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 17. - 15:16:10
Válasz #1294
Nem elérhető

Kicsibors


figyelitek ,hogy kb milyen a hely? sztem ott is adták be neki, valami garázs lehet így ránézésre

Vagy minden esetre ha kórház, akkor is valami putri... Meg jól elvannak, csörög a mobil orrba-szájjba, röhögcsélnek, mint valami jó kis koktél party-n... Eszem megáll...  :-/-
Ezek szerint még nem voltál magyar egészségügyi intézményben :D Néha csak komoly fenyegetőzés árán lehet normális munkára bírni a dolgozókat - tisztelet a kivételnek, meg a fizetős magánrendelésnek :D

Nagyanyám kb. 1 hónapja halt meg... Szóval nem is oly régen voltam 2 kórházban is, ott nem volt negatív élményem, legfeljebb a körülmények néhol hagytak kívánni valót maguk után...
De elhiszem, hogy van sok olyan hely és eset, ahol szarnak az emberek fejére. Szerencsére ezt most nem tapasztaltam.

2009. Július 17. - 16:28:27
Válasz #1295
Nem elérhető

God Vazzeg


figyelitek ,hogy kb milyen a hely? sztem ott is adták be neki, valami garázs lehet így ránézésre

Vagy minden esetre ha kórház, akkor is valami putri... Meg jól elvannak, csörög a mobil orrba-szájjba, röhögcsélnek, mint valami jó kis koktél party-n... Eszem megáll...  :-/-
Ezek szerint még nem voltál magyar egészségügyi intézményben :D Néha csak komoly fenyegetőzés árán lehet normális munkára bírni a dolgozókat - tisztelet a kivételnek, meg a fizetős magánrendelésnek :D

Nagyanyám kb. 1 hónapja halt meg... Szóval nem is oly régen voltam 2 kórházban is, ott nem volt negatív élményem, legfeljebb a körülmények néhol hagytak kívánni valót maguk után...
De elhiszem, hogy van sok olyan hely és eset, ahol szarnak az emberek fejére. Szerencsére ezt most nem tapasztaltam.

Apámat bevitte a mentő szívinfarktus gyanúval, mentem utána. Ez volt 10 óra fele.. Felhívott, megnyugtatott, nincs gond, de bent fogták vizsgálatokra, du vigyek neki cuccot. Du 3 fele ott voltam, és suttogva kérdezte, van-e valami kajám.. Mondom miért? Nem adtak enni? Azt mondja, hiába kért, nem adtak. Apám cukorbeteg. Na elmentem, megkérdeztem a nővérkét, hogy ez milyen munka má, hogy a cukorbetegnek nem adnak enni??? Azt mondta, a déli létszámfelírásnál nem volt még itt és így neki nem jutott kaja.. Bazze!!!!

Elmentem a büfébe, vettem neki rántott húsos szendvicset, jobb mint a semmi, aztán megebédelt szépen belőle, de már rosszul volt addigra.. Azt hiszem ez no comment  :-\

2009. Július 17. - 16:38:13
Válasz #1296
Nem elérhető

FirstLady


figyelitek ,hogy kb milyen a hely? sztem ott is adták be neki, valami garázs lehet így ránézésre

Vagy minden esetre ha kórház, akkor is valami putri... Meg jól elvannak, csörög a mobil orrba-szájjba, röhögcsélnek, mint valami jó kis koktél party-n... Eszem megáll...  :-/-
Ezek szerint még nem voltál magyar egészségügyi intézményben :D Néha csak komoly fenyegetőzés árán lehet normális munkára bírni a dolgozókat - tisztelet a kivételnek, meg a fizetős magánrendelésnek :D
vagy még úgy sem....
Ismerősök is voltak, a doki direkt befenyítette a nővéreket, fizettünk is, de ennek ellenére anyukámnak kellett ellátni a nagymamámnál a nővéri feladatokat :-/-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 17. - 18:08:44
Válasz #1297
Nem elérhető

FirstLady


Egy hülyegyereket megszabadítanak a karjába pumpált olajtól:

http://www.totallycrap.com/videos/videos_guy_injected_oil_into_his_arms/


Finnyások KURVÁRA ne nézzék meg!


 ****:)))
én azt hittem, bírom az ilyeneket, de mindjárt...  :---- :---- :----
én nem is mertem :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 18. - 00:32:12
Válasz #1298
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 18. - 01:07:49
Válasz #1299
Nem elérhető

Gabe


Te számításba veszed a szőröstalpúak mondandóját?  8-) :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 18. - 01:12:26
Válasz #1300
Nem elérhető

Cressler


Te számításba veszed a szőröstalpúak mondandóját?  8-) :)
nem egy nagy kreativitásra utaló  szöveg de ők ettől biztosan boldogabban kúrják a kecskéket pár napig...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 18. - 08:22:48
Válasz #1301
Nem elérhető

lue


Gusztustalan.. Sajnálom hogy  nemlett gól...remélem hogy  az ujpest jobban jáccik  legközelebb..Ute

2009. Július 18. - 12:01:10
Válasz #1302
Nem elérhető

George


Ugyanmár, ezeket nem kell komolyan venni :D Fáj nekik még mindig, hogy évszázadokon keresztül úgy ugráltak, ahogy mi fütyültünk ***))) ****)

2009. Július 18. - 12:21:36
Válasz #1303
Nem elérhető

csaba.r


Aki kicsit is jártas a magyar történelemben az tudja hogy magyrország sokszor volt a gödör legalján de mindig sikerült kimászni és európának egy meghatározó nemzete lenni ezek a kis gipsztarzanok huncutkodtak eggyet a transzparensel aztán az 50%-uk jött magyarországra dolgozni mert kint nem keresnek szart se ennyi
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 18. - 13:33:19
Válasz #1304

Torony

Vendég
Te számításba veszed a szőröstalpúak mondandóját?  8-) :)
nem egy nagy kreativitásra utaló  szöveg de ők ettől biztosan boldogabban kúrják a kecskéket pár napig...

ezen felröhögtem!  ****:)))))) ;D ;D ;D