2024. Május 23. - 05:59:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361325 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2011. Február 01. - 23:40:08
Válasz #1755
Nem elérhető

dumbass


látszik hogy nem verekedtetek utcán!!a mester keveri a szezont a fazonnal!na de mind1!én tapasztalatbol beszélek!te meg a szomszéd elmondása szerint aki nem csinálná úgy!!:)

Lehet, én tudok fejre rugni, rugtam is fejen embert, de elkézelhetetlennek tartom utcán farmerben, bemelegítés nélkül, stresszhelyzetben kivitelezni.

2011. Február 01. - 23:44:27
Válasz #1756
Nem elérhető

trobert2


látszik hogy nem verekedtetek utcán!!a mester keveri a szezont a fazonnal!na de mind1!én tapasztalatbol beszélek!te meg a szomszéd elmondása szerint aki nem csinálná úgy!!:)

Lehet, én tudok fejre rugni, rugtam is fejen embert, de elkézelhetetlennek tartom utcán farmerben, bemelegítés nélkül, stresszhelyzetben kivitelezni.
azért mondtam hogy ez akkor dől el!egyébként ez farmer kérdése is!van feszülős meg lazább is!nyújtsál többet!:)na jó váltsunk témát,ahány ember annyi nézőpont!értem te mire gondolsz!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 01. - 23:46:35
Válasz #1757
Nem elérhető

pókerarc


látszik hogy nem verekedtetek utcán!!a mester keveri a szezont a fazonnal!na de mind1!én tapasztalatbol beszélek!te meg a szomszéd elmondása szerint aki nem csinálná úgy!!:)

Lehet, én tudok fejre rugni, rugtam is fejen embert, de elkézelhetetlennek tartom utcán farmerben, bemelegítés nélkül, stresszhelyzetben kivitelezni.
Miért tartod elképzelhetetlennek?

2011. Február 02. - 00:16:48
Válasz #1758
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 02. - 07:01:22
Válasz #1759
Nem elérhető

dumbass


látszik hogy nem verekedtetek utcán!!a mester keveri a szezont a fazonnal!na de mind1!én tapasztalatbol beszélek!te meg a szomszéd elmondása szerint aki nem csinálná úgy!!:)

Lehet, én tudok fejre rugni, rugtam is fejen embert, de elkézelhetetlennek tartom utcán farmerben, bemelegítés nélkül, stresszhelyzetben kivitelezni.
Miért tartod elképzelhetetlennek?

Mert egyszerűen annyira rizikós bevállalni, hogy nem éri meg. (egy képzettebb ember 1 rugás alatt 2-3-mat üt) Utcán egyszerűen erre nem lehet alapozni, hacsak nem nagyon béndzsa az ellenfél. De én azt mondom hogy utcára, ha ki is alakulna 1v1, akkor a box+földharc ér a legtöbbet... De tényleg mindenkinek más a véleménye. Mondjuk aki minden bemelegítés, nyújtás nélkül tud gyorsan és biztosan fejre rugni, az már olyan szinten van hogy neki tökmind1 hogy rug-e vagy nem. Sztem.

2011. Február 02. - 10:45:06
Válasz #1760
Nem elérhető

trobert2


ez a box földharc ez a pancserek féle verekedés!aki komolyabb ember az nem fog földön verekedni.1-2 ütésből megpróbálja kiütni,és utcán általába elég anyi,ha jól betalál ájulás van!!ja meg a cigányok verekednek úgy hogy még a földön is cibálják egymást mint a nők!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 02. - 15:31:29
Válasz #1761
Nem elérhető

VG


azért azt ne feledjük el, hogy nem mindenki dől ki 1ütéstől, és sokan ott rontják el h csak elkezdik ütni egymást eszeveszettül.
kombinálni kell a lábat és a kezet

trobi: nem hiszem h csak te verekedtél volna utcán, attól függetlenül h jó pár év van köztünk, az a te véleményed, ez az ennyim :D

2011. Február 02. - 15:51:26
Válasz #1762
Nem elérhető

dumbass


ez a box földharc ez a pancserek féle verekedés!aki komolyabb ember az nem fog földön verekedni.1-2 ütésből megpróbálja kiütni,és utcán általába elég anyi,ha jól betalál ájulás van!!ja meg a cigányok verekednek úgy hogy még a földön is cibálják egymást mint a nők!

Lehet igazad van, de azért szerintem te is meglepődnél ha pl. lemennél egy mma eddzésre :)
Persze az átlag, képzetlen embert nem nehéz kiütni...

mod.: azért a földharc nem földön cibálás :) szépen lehet ott kirántani a lábát, eltörni a karját, folytani, stb....

2011. Február 20. - 08:19:47
Válasz #1763
Nem elérhető

Rsc


Én még nem láttam olyan utcai boxot ahol érvényesültek volna a fórumokon előre írt sémák...

egy utcai boxnál képtelenség(!) megmondani előre azt,hogy kit mivel lehet padlóztatni.

kibaszottul sokat számít,hogy kinek milyen a vére van boxoló ismerősöm akit ha elvinné elvinne a nénikémnek a bátyja egy meccsre picit bekulázna és nem azért mert ne lenne kurva jó a bal-jobbja...

nem szeretek átmenni fantáziába trobi,de mit ér egy jó utcai bunyós,ha egy képzett földharcos leviszi-és tudom erre irhatod,jogosan,hogy ahhoz előbb le kell tudnia vinni :)

de azért hidd el trobi,ha van egy meccs utáni box 30-30 fővel ott azért néha jól jön ez a pancser verekedés,ahol nem párokra van osztva 60 ember hanem mindenki mindenkire ***)))
üdv.

2011. Május 09. - 23:23:17
Válasz #1764
Nem elérhető

Maszat


ez a box földharc ez a pancserek féle verekedés!aki komolyabb ember az nem fog földön verekedni.

ezt áruld el azoknak a k1 világsztároknak is, akik mma-ban sehol nincsenek  :D  említsük meg pl badr harit, aki 3 mma meccséből kettőn kikapott  ;D

Vagy mondjukj ott van overeem, aki mma-ból átment k1 be, egyböl világbajnok is lett, és csak a fél tudását használja.  :)
utcán van pár ütés, aztán borulás van.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 09. - 23:29:01
Válasz #1765
Nem elérhető

trobert2


ez a box földharc ez a pancserek féle verekedés!aki komolyabb ember az nem fog földön verekedni.

ezt áruld el azoknak a k1 világsztároknak is, akik mma-ban sehol nincsenek  :D  említsük meg pl badr harit, aki 3 mma meccséből kettőn kikapott  ;D

Vagy mondjukj ott van overeem, aki mma-ból átment k1 be, egyböl világbajnok is lett, és csak a fél tudását használja.  :)
utcán van pár ütés, aztán borulás van.

Még éjszakának idején is ezen jár az eszed??:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 10. - 00:37:12
Válasz #1766
Nem elérhető

Gabe


ez a box földharc ez a pancserek féle verekedés!aki komolyabb ember az nem fog földön verekedni.

ezt áruld el azoknak a k1 világsztároknak is, akik mma-ban sehol nincsenek  :D  említsük meg pl badr harit, aki 3 mma meccséből kettőn kikapott  ;D

Vagy mondjukj ott van overeem, aki mma-ból átment k1 be, egyböl világbajnok is lett, és csak a fél tudását használja.  :)
utcán van pár ütés, aztán borulás van.
Akkor nézz utána, hogy már régebben is próbálkozott a K1-ben, csak ketten is kicsapták, mint a szart, többek közt Feitosa, ezért visszament az MMA-ba.
2008-ban tért vissza és 2010-ben lett világbajnok.
ez az egybőltől kicsit messze van.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 10. - 09:19:10
Válasz #1767
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 10. - 11:59:00
Válasz #1768
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 10. - 18:36:59
Válasz #1769
Nem elérhető

H. Laci


eszmecsere :)
amúgy ennyi erővel akkor is eleshet ha nincs tél

BATMAN

jeges volt a járda és elcsúszott!!az utcán nincs idő gondolkodni,minden szokás kérdése!de az biztos ha nem fejbe rugsz valakit azon kívül semmit nem ér a rúgás!én sajnos nagyon sokat verekedtem,óriási árakat fizettem érte az egész életemre kihat a hülyeségem es az hogy rossz társaságba voltam!én már végig jártam a bíróság létráját a pártfogótol kezdve a felfüggesztettig,sajnos ez még mai napig élni is fog 2012ig!lényeg ha bele keveredik az ember valamibe akkor az ökölnél nincs biztosabb fegyver!de inkább ne is beszéljünk erről mert akárhogy nézzük nincs értelme!új időket járunk minden szarból ügy van már!!!

Ez biztos sajnos.   :-\ Van egy jó barátom és osztály társam, aki összebalhézott egy taggal a suliban. Csak annyi volt hogy a barátom üdítőjét kilökte a srác, összevesztek, aztán egy csapat cigánnyal jött és megfenyegetett minket, suli után meg neki ment a barátomnak és fel is jelentette, és a Zoli, a spanom szopta meg. Egy év felfüggesztettel, meg kb 30 ezerrel. Na az milyen? Vannak érdekes dolgok.  ::)