2024. Május 23. - 05:59:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361324 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2012. Augusztus 12. - 01:11:46
Válasz #1815
Nem elérhető

dino


Ezt a ki senkiházi szarjankót remélem valaki rendesen rendbetszi a éjszakában.
Csak majd csináljon róla picsogós képet is.

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/cristofel-orjong-a-hormontol-2101727

 ˝=/
Szutykos  kis buzi.



mondjuk az akitől vette..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Augusztus 12. - 12:19:13
Válasz #1816
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ott voltam siófokon amikor ott volt ez a kis fasszopó, mellettünk fürdött 3 méterre, de csak a 12 éves kislányoknak vetített, amilyen figurák ott voltak, nem hogy becsicskultak volna, hanem ott törik ketté, ahol a legvastagabb a kis csőbuzit. Olyan stílusa van, hogy a legnyugodtabb embert is kihozza a tűréséből, csókolna csak bele a csajom nyakába, 44-esre tágítanám a picsáját, csak hogy ne legyen ezzel gondja  :----

2012. Augusztus 12. - 15:44:13
Válasz #1817
Nem elérhető

dred


Én ott voltam siófokon amikor ott volt ez a kis fasszopó, mellettünk fürdött 3 méterre, de csak a 12 éves kislányoknak vetített, amilyen figurák ott voltak, nem hogy becsicskultak volna, hanem ott törik ketté, ahol a legvastagabb a kis csőbuzit. Olyan stílusa van, hogy a legnyugodtabb embert is kihozza a tűréséből, csókolna csak bele a csajom nyakába, 44-esre tágítanám a picsáját, csak hogy ne legyen ezzel gondja  :----

Like.  ;D ;D

Ez egy kretén. Kubai... ja. Havannát is max. a lakótelepet látta...
De ezt érdemes megnézni, figyelmesen végighallgatni az egészet. Beszartok rajta. Főleg, mikor a műsorvezető kissé oltogatja...

 ;D ;D ;D

http://tv2.hu/mokka/video/felmeztelenre-vetkozott-cristofel-es-og-duck

2012. Augusztus 13. - 17:55:59
Válasz #1818
Nem elérhető

Pretorian


Mielőtt bement a villába hozzánk járt a Herminába edzeni, érdekes mód ott kurva nagy kussban volt és csak körbenyalt mindenkit. Legjobb mikor az egyik mókusnak mikor 70 kilóval nyomott fekve mondta, hogy milyen erős, meg, hogy ő ennyit sosem fog kinyomni szériában. Szánalmas hülyegyerek, csak ezekkel az a baj, hogy valahogy pont az efajtát nem bassza szájba senki...
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Augusztus 14. - 12:11:52
Válasz #1819
Nem elérhető

VG


Ezzel a fajtával az a baj, hogy maradandó sérülés nélkül nem úszná meg

2012. Augusztus 14. - 18:20:44
Válasz #1820
Nem elérhető

Pretorian


Ezzel a fajtával az a baj, hogy maradandó sérülés nélkül nem úszná meg

Hát ennek már akkora károkat nem lehet okozni, elvan ez baszva úgy ahogy van...
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Szeptember 13. - 23:01:40
Válasz #1821
Nem elérhető

Pretorian


"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. November 13. - 00:00:54
Válasz #1822
Nem elérhető

Maszat


Ma a terembe iszonyatos okosságokat hallottam. 1 kopasz pali ,magyarázta (gondolom a vevőjének),h hogy használja a szuszit. 2-3 hétig heti 1et kell tólni, aztán kedd és péntek. Addigra betöltődik. Ez csak 1 dolog a lényeg a hülyegyerek, aki állítása szerint úgy érzi magát 1 szuri után mint Dolph Lundgren a tökéletes katonába, miután megkapta a szurit. A gyerek úgy pofázott mint aki be van szpidezve. Iszonyatosan érezte a cuccot, sokkal több ismétlést meg tudott csinálni mint eddig, és kevesebb időt kellett pihennie. De mondom olyan idegesítő volt, mint aki szét van állva és csak pofázik. Az tök mellékes,h a gyerekbe volt 70 kg, és mindent kapkodva szabálytalanul csinált. Kurva nagy volt a homály...


jaaaaaaaa, és Ő a legtisztább cuccot kapta. Sokan szennyezett szart kapnak, de ő pakisztáni szusztanot vett, ami "szintiszta gyógyszerből van".  Utálo ma hülye embereket, és a sok hülye miatt már úgy alapjába véve utálom az embereket. Nagyon kicsi az a kör akikkel jól érzem magam, antiszociális lettem a sok gyökér buta gecitől. Nem tudom miért foglalkozok velük, de kurvára irritálnak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 13. - 07:39:43
Válasz #1823
Nem elérhető

Fuji


Ma a terembe iszonyatos okosságokat hallottam. 1 kopasz pali ,magyarázta (gondolom a vevőjének),h hogy használja a szuszit. 2-3 hétig heti 1et kell tólni, aztán kedd és péntek. Addigra betöltődik. Ez csak 1 dolog a lényeg a hülyegyerek, aki állítása szerint úgy érzi magát 1 szuri után mint Dolph Lundgren a tökéletes katonába, miután megkapta a szurit. A gyerek úgy pofázott mint aki be van szpidezve. Iszonyatosan érezte a cuccot, sokkal több ismétlést meg tudott csinálni mint eddig, és kevesebb időt kellett pihennie. De mondom olyan idegesítő volt, mint aki szét van állva és csak pofázik. Az tök mellékes,h a gyerekbe volt 70 kg, és mindent kapkodva szabálytalanul csinált. Kurva nagy volt a homály...


jaaaaaaaa, és Ő a legtisztább cuccot kapta. Sokan szennyezett szart kapnak, de ő pakisztáni szusztanot vett, ami "szintiszta gyógyszerből van".  Utálo ma hülye embereket, és a sok hülye miatt már úgy alapjába véve utálom az embereket. Nagyon kicsi az a kör akikkel jól érzem magam, antiszociális lettem a sok gyökér buta gecitől. Nem tudom miért foglalkozok velük, de kurvára irritálnak.
Akkor ezek szerint nem csak en erzem igy.Regebben szerettem delutan lejarni mert sokan voltak jo volt a legkor.Most mar csak 11-12 ora fele edzek mert alig vannak.A teremben mar nem a szuszit nyomjak a gyokerek hanem a peptideket es azt hiszik legyozhetetlenek.Legszebb az egesszben hogy sehogy nem neznek ki,es meg pofatlanul bamulnak az arcodba 2 meterrol.De egy 120 kilos gugolast nem tud megcsinalni mert osszeszakad alatta.

2012. November 13. - 08:35:50
Válasz #1824
Nem elérhető

hopika


Én már régóta antiszociális vagyok,ami a "frontemberi teendőimet" egyáltalán nem könnyíti meg...ez van.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. November 13. - 12:45:05
Válasz #1825
Nem elérhető

Rebel


Én már régóta antiszociális vagyok,ami a "frontemberi teendőimet" egyáltalán nem könnyíti meg...ez van.
...de idáig azért ne juss:
http://www.kiskegyed.hu/sztarok/magyar-sztarok/pataky-attila-ufo-urlenyek-a-hold-tulso-oldalan-117048

Biztos tol valamit Attis ,valami mosolygósat..... ;D

2012. November 13. - 13:10:26
Válasz #1826
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. November 13. - 15:03:52
Válasz #1827
Nem elérhető

Gabe


Ma a terembe iszonyatos okosságokat hallottam. 1 kopasz pali ,magyarázta (gondolom a vevőjének),h hogy használja a szuszit. 2-3 hétig heti 1et kell tólni, aztán kedd és péntek. Addigra betöltődik. Ez csak 1 dolog a lényeg a hülyegyerek, aki állítása szerint úgy érzi magát 1 szuri után mint Dolph Lundgren a tökéletes katonába, miután megkapta a szurit. A gyerek úgy pofázott mint aki be van szpidezve. Iszonyatosan érezte a cuccot, sokkal több ismétlést meg tudott csinálni mint eddig, és kevesebb időt kellett pihennie. De mondom olyan idegesítő volt, mint aki szét van állva és csak pofázik. Az tök mellékes,h a gyerekbe volt 70 kg, és mindent kapkodva szabálytalanul csinált. Kurva nagy volt a homály...


jaaaaaaaa, és Ő a legtisztább cuccot kapta. Sokan szennyezett szart kapnak, de ő pakisztáni szusztanot vett, ami "szintiszta gyógyszerből van".  Utálo ma hülye embereket, és a sok hülye miatt már úgy alapjába véve utálom az embereket. Nagyon kicsi az a kör akikkel jól érzem magam, antiszociális lettem a sok gyökér buta gecitől. Nem tudom miért foglalkozok velük, de kurvára irritálnak.
Én mér rég így vagyok. Az autós közlekedésről meg nem is beszélve.
Bármilyen balfasztól idegbeteg leszek 2,3mp alatt. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 06. - 15:13:45
Válasz #1828
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Január 06. - 16:41:56
Válasz #1829
Nem elérhető

Maszat


legalja. nagyon jó mozgása van a trikósnak...istenem kajak fél perces ellenfél lenne a gyökér.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26