2024. Június 04. - 00:08:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 362022 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 26. - 20:36:33
Válasz #180
Nem elérhető

Jordan


khm... asszem fel kell hozni ezt a topikot kicsit...

... mondjuk ezzel: http://bulapictures.com/index.php?l=show&id=115

kattintás csak saját felelősségre, kiegyenesített kaszát, 65ös facsavarokkal preparált baseballütőt, igényeseknek gépkarabélyt SZEGEZZ!

Amúgy esküszöm belőlem kihozza az agressziót!
Ezeket annyira ütném hogy egy hétig vért hugyoznának!!!  :-Đ :-/- :-/- :-/- :-/-
Asszem holnap megnézem ezeket a képsorokat mégegyszer, edzés előtt!  =/+' :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 26. - 22:57:48
Válasz #181
Nem elérhető

God Vazzeg


Én George fórumtársammal értek egyet, egy szolid félmosolyt érdemelnek részemről. Majd felnőnek oszt elgondolkodnak. Talán..  :-}

2008. Május 27. - 14:43:58
Válasz #182
Nem elérhető

AtomAnti


Az imént látott trendi fiatalembereknek küldeném a következő számot. Kívánoknekik jó egészséget a hétköznapokhoz...  >:D

Ja és azoknak is akik szeretik és akik csak most ! fogják megszreteni.   O0 8) 8) 8) O0

 :D

http://youtube.com/watch?v=WpZ9UNY-pU4
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 27. - 17:01:04
Válasz #183
Nem elérhető

fastor


Húh micsoda egy undorító köcsedék banda!  :-/-  :----
Az apjuk helyében kitagadnám és szájbakurnám az ilyen hitvány buzifelfújtakat!  :-/-  :-/--  :-Đ
Egyébként az ilyen girnyó szarfejűekről még azt kell tudni, hogy össze-vissza kötekednek, de a legnagyobb az amikor izompolóban feszítenek mind a kökemény 25centis atmérőjű karukkal!
A kis taknyos picsáknak persze bejönnek ezek zsírosfejű köpedékek addig amíg meg nem látják Izomenő aput meg a többi gyúros faszagyereket!   :-/-  =/+'  :-)(-:
Ha találkozok egy jó picsával aki épp egy ilyen papírnehezékkel nyomul akkor gyorsan leosztom:Hé te punci gondolkozzá már el mennyivel nagyobb élmény ha 1 közel 110kilós gép dolgozik feletted az ágyban és nem egy ilyen 40kilós cérna!  :-)-  :-)(-:  @:-)
Igen de belső is számít-mondják ,Én meg: mi vagy te bazdmeg, hentes, hogy a belső is számít? Csak a csúnya emberek mondják, hogy csak a belső számít! hehe  8-}  ;D  ;D
Peace
ez msot jó volt ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 27. - 17:18:08
Válasz #184
Nem elérhető

Johnnyx


Húh micsoda egy undorító köcsedék banda!  :-/-  :----
Az apjuk helyében kitagadnám és szájbakurnám az ilyen hitvány buzifelfújtakat!  :-/-  :-/--  :-Đ
Egyébként az ilyen girnyó szarfejűekről még azt kell tudni, hogy össze-vissza kötekednek, de a legnagyobb az amikor izompolóban feszítenek mind a kökemény 25centis atmérőjű karukkal!
A kis taknyos picsáknak persze bejönnek ezek zsírosfejű köpedékek addig amíg meg nem látják Izomenő aput meg a többi gyúros faszagyereket!   :-/-  =/+'  :-)(-:
Ha találkozok egy jó picsával aki épp egy ilyen papírnehezékkel nyomul akkor gyorsan leosztom:Hé te punci gondolkozzá már el mennyivel nagyobb élmény ha 1 közel 110kilós gép dolgozik feletted az ágyban és nem egy ilyen 40kilós cérna!  :-)-  :-)(-:  @:-)
Igen de belső is számít-mondják ,Én meg: mi vagy te bazdmeg, hentes, hogy a belső is számít? Csak a csúnya emberek mondják, hogy csak a belső számít! hehe  8-}  ;D  ;D
Peace
Łł= Szívemből szoltál, ez megért egy (+)-t.
Egyetek zabot!

2008. Május 27. - 17:36:17
Válasz #185
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Igen de belső is számít-mondják
Mert általában az ilyen lények belsője (is) biztosan varázslatos értékekkel teli...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 27. - 17:37:14
Válasz #186
Nem elérhető

ati75


Sajnálom hogy ezek a genetikai hulladékok is ugyanazt az oxigént szívják mint én!!! :-/- :-/- :-/-

Most úgyis menő ezt a buzis stílust majmolni, sajna én nem vagyok divatkövető!!! :-O

2008. Május 27. - 17:40:55
Válasz #187
Nem elérhető

George


Szar lehet nektek Pesten, itt annyira nincsenek ilyenek :D A teremben legalábbis tuti nem. Mondjuk elképzelem, hogy ilyen hajjal megpróbál lefeküdni a fekpadra O0 ;D

2008. Május 27. - 17:51:19
Válasz #188
Nem elérhető

izomboy


Igen de belső is számít-mondják
Mert általában az ilyen lények belsője (is) biztosan varázslatos értékekkel teli...  ;D
Belűlről mindenki rózsaszín.... ::)

2008. Május 27. - 17:58:46
Válasz #189
Nem elérhető

God Vazzeg


Igen de belső is számít-mondják
Mert általában az ilyen lények belsője (is) biztosan varázslatos értékekkel teli...  ;D
Belűlről mindenki rózsaszín.... ::)

Kifordítva is :D

2008. Május 27. - 17:59:50
Válasz #190
Nem elérhető

God Vazzeg


Szar lehet nektek Pesten, itt annyira nincsenek ilyenek :D A teremben legalábbis tuti nem. Mondjuk elképzelem, hogy ilyen hajjal megpróbál lefeküdni a fekpadra O0 ;D

Hozzánk csak kiscigók szoktak feljönni, de szerencsére nem májerkodnak, vagy ha igen, akkor nem zavarnak, max a szagukkal  :----

2008. Május 27. - 18:08:42
Válasz #191
Nem elérhető

izomboy


Hát erre mit mondjak, a terem ahol dolgozom, 8-9 ker..... és a legolcsób bérletárak itt vannak
A vendégek 60 % roma lassan.
Ez eddig nem volt így.
Sajnos a kardiógépek elemeit, a ventillátorokat, a poharakat, aWC PAPÍRT!! a folyékony szappant, és az 1 kezes súlyzókat is viszik.

Azért merem kijelenteni hogy ők mert amióta változott az összetétel, azóta vannak ilyenek.

2008. Május 27. - 18:14:12
Válasz #192
Nem elérhető

Rencsi


Tengap este is nézegettem őket, hát akkor sem estem szerelembe...de most sem. A hsz-okat olvasgatva megnyugodtam, h nem velem van a baj. !+"% Felmerül bennem a kérdés, hogy serdülő korban már ideje lenne a tesztoszteront termelniük.. (és még én rajtam is több izom van, ez fellelkesít!  ;D )
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Május 27. - 18:35:24
Válasz #193
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát erre mit mondjak, a terem ahol dolgozom, 8-9 ker..... és a legolcsób bérletárak itt vannak
A vendégek 60 % roma lassan.
Ez eddig nem volt így.
Sajnos a kardiógépek elemeit, a ventillátorokat, a poharakat, aWC PAPÍRT!! a folyékony szappant, és az 1 kezes súlyzókat is viszik.

Azért merem kijelenteni hogy ők mert amióta változott az összetétel, azóta vannak ilyenek.

Miért nem vagyok meglepve??  ˝=/  :-/--  :-/-

2008. Május 27. - 18:37:12
Válasz #194
Nem elérhető

FirstLady


sosem gondoltam volna, hogy én azt fogom mondani egyszer, hogy ezek a mai fiatalok... :-/-- :-/- ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady