2024. Május 23. - 06:10:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361329 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 27. - 18:39:51
Válasz #195
Nem elérhető

madinorbi


khm... asszem fel kell hozni ezt a topikot kicsit...

... mondjuk ezzel: http://bulapictures.com/index.php?l=show&id=115

kattintás csak saját felelősségre, kiegyenesített kaszát, 65ös facsavarokkal preparált baseballütőt, igényeseknek gépkarabélyt SZEGEZZ!
Diszkó ajtók bezár ideggáz kinyit  /:-)
 ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 27. - 20:08:21
Válasz #196

Torony

Vendég
khm... asszem fel kell hozni ezt a topikot kicsit...

... mondjuk ezzel: http://bulapictures.com/index.php?l=show&id=115

kattintás csak saját felelősségre, kiegyenesített kaszát, 65ös facsavarokkal preparált baseballütőt, igényeseknek gépkarabélyt SZEGEZZ!
Diszkó ajtók bezár ideggáz kinyit  /:-)
 ;D

nemjó, hol marad a mókakacagásélvezet része? szamurájkard, kétkezes normann pallos, Stihl láncfűrész  :-):-)::

2008. Május 27. - 20:14:23
Válasz #197
Nem elérhető

George


khm... asszem fel kell hozni ezt a topikot kicsit...

... mondjuk ezzel: http://bulapictures.com/index.php?l=show&id=115

kattintás csak saját felelősségre, kiegyenesített kaszát, 65ös facsavarokkal preparált baseballütőt, igényeseknek gépkarabélyt SZEGEZZ!
Diszkó ajtók bezár ideggáz kinyit  /:-)
 ;D

nemjó, hol marad a mókakacagásélvezet része? szamurájkard, kétkezes normann pallos, Stihl láncfűrész  :-):-)::
Azt azoknak a lányoknak tartogatjuk, akik az ilyen srácokkal jönnek össze >:D >:D >:D

2008. Május 27. - 20:54:02
Válasz #198
Nem elérhető

Kővári Tamás


nem tudom de ha ennyire "fikázzuk" őket akkor jöhetnének sorba emosok,punkok.stb..   akiket ugyanugy elítéltek akkor amikor bejött ez az irányzat most meg már köztudott hogy van és ezt szép lassan felváltja egy másik style..ugyanugy mint ezeket a Holland csávókat az már az emberektől függ hogy mennyi ideig marad "divatos".. szerintem   ;)

peace :-){

2008. Május 27. - 21:00:47
Válasz #199
Nem elérhető

Cressler


a punkok nem buziskodnak csak isznak meg buliznak  8-} kicsit más irány
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 27. - 21:02:59
Válasz #200
Nem elérhető

madinorbi


a punkok nem buziskodnak csak isznak meg buliznak  8-} kicsit más irány
erről van szó a "homárság" kissé abnormális annak ellenére is hogy a lliberalizmus próbálja őket elfogadtatni annak is meg van az oka hogy miért ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 27. - 21:19:17
Válasz #201
Nem elérhető

George


Mint korábban írtam, én ezen csak mosolygok. A kinézeten. Azon már nem, hogy divatot próbálnak teremteni a buzulásból. Bocsánat ha most valakinek megsértem az érzéseit, de én kurvára bepöccennék, ha majd az én fiamat egy csorda hasonló gyerek kerülgetné. Úgyhogy mosolygok....amíg én itt vagyok, ők meg ott.

2008. Május 27. - 21:27:18
Válasz #202
Nem elérhető

madinorbi


Mint korábban írtam, én ezen csak mosolygok. A kinézeten. Azon már nem, hogy divatot próbálnak teremteni a buzulásból. Bocsánat ha most valakinek megsértem az érzéseit, de én kurvára bepöccennék, ha majd az én fiamat egy csorda hasonló gyerek kerülgetné. Úgyhogy mosolygok....amíg én itt vagyok, ők meg ott.
Nos igen ha a fiamat egy halom langyi kerülgetné akkor magamra ölteném a coming soon topikból ismert Machete jelmezét és ...
 :--: :-/- :-/--
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 28. - 13:16:22
Válasz #203
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 28. - 17:10:43
Válasz #204

Torony

Vendég
Szerintem onnantól igazán irritáló a dolog, mikor az a "legtrendibb partyarc" (ettől a kifejezéstől alapból instant elmebeteg leszek), aki másodlagos nemi jellegét minél jobban tudja leplezni - azaz tud minél kevésbé hímneműnek kinézni.

Emo? Muhahh. amikor anorexiás kis unatkozó, világfájdalmat mímelő fiúkák gondosan sminkelik magukat? Ugyanígy érvényes a fagyott fókatetemmel agyonverés... ;D

2008. Május 28. - 18:38:53
Válasz #205
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem onnantól igazán irritáló a dolog, mikor az a "legtrendibb partyarc" (ettől a kifejezéstől alapból instant elmebeteg leszek), aki másodlagos nemi jellegét minél jobban tudja leplezni - azaz tud minél kevésbé hímneműnek kinézni.

Emo? Muhahh. amikor anorexiás kis unatkozó, világfájdalmat mímelő fiúkák gondosan sminkelik magukat? Ugyanígy érvényes a fagyott fókatetemmel agyonverés... ;D
hihihi, ez frappáns vót :-)! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 20:39:38
Válasz #206
Nem elérhető

AtisFace


Nekem volt szerencsém szórakozóhelyen dolgozni, szóval azóta annyira nem irritálnak ugyanis azt hiszik ettől menőek, de azért távol áll a legtöbbtől a tényleges homokosság. A másik ok amiért leszarom őket az pedig csupám annyi, hogy hála istennek a csajok nagy részének még mindig inkább az izmos, mint a langyi kinézetű srácok kellenek. Szinte minden este volt olyan csaj aki odajött jópofizni, aki igen jól nézett ki és ha nem lenne barátnőm akkor....
Azért azt hozzáteszem, hogy akiknek viszont nem csak a külselye meleg, azokat vmi olcsó és hatékony módon megszabadítanám a földtől.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Május 31. - 13:04:42
Válasz #207
Nem elérhető

FirstLady


Bazzeg, aki ezt csinálta, tuti, hogy egy sörszagú, csipszet tévéelőtt zabáló gyökér :-Đ :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 01. - 11:20:28
Válasz #208
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Június 01. - 13:33:39
Válasz #209

Torony

Vendég
ahogy elnézem, a világos felsős srác lehet az agy a bandában... ;D