2024. Május 23. - 07:27:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361356 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Június 01. - 14:23:12
Válasz #225
Nem elérhető

Raymond


ÁÁÁ..ezek a képek óriásiak....ezeken beszartam......hát igen az alkohol csodát művel.....
(Moszadnak és Producernek ment a +.)

2008. Június 01. - 14:32:35
Válasz #226
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Komoly képek! Mire képes a tavaszi fáradtság...!  ;D

2008. Június 01. - 14:33:40
Válasz #227
Nem elérhető

moszad


Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Június 01. - 14:41:50
Válasz #228
Nem elérhető

FirstLady


nah ők meg szimplán józanok ,én kérek elnézést  :-Đ
a Cooltv-ben egész nap őket lesheti a nagyérdemű
Deszéplányok 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 01. - 14:44:58
Válasz #229
Nem elérhető

FirstLady


Mindig mondtam, hogy szívjon kólát, akinek 6 anyja van, de most már tudom is, hogy miért :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 01. - 17:18:44
Válasz #230
Nem elérhető

Cressler


;D
a nehézsúly győztese nagyon kifáradt a bunyóban, ezért megpihen a dobogón, a többieket ő intézte el  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 01. - 18:23:18
Válasz #231
Nem elérhető

fastor


nah ők meg szimplán józanok ,én kérek elnézést  :-Đ
a Cooltv-ben egész nap őket lesheti a nagyérdemű
nekem teccik a zenéjük, amit hallottam eddig :-X ::) ;D
jöhetnek a minuszok 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 01. - 18:27:40
Válasz #232
Nem elérhető

George


nah ők meg szimplán józanok ,én kérek elnézést  :-Đ
a Cooltv-ben egész nap őket lesheti a nagyérdemű
nekem teccik a zenéjük, amit hallottam eddig :-X ::) ;D
jöhetnek a minuszok 8-)
Fastor azonnal menj a zenés topikba kultúrálódni azok közül amiket felraktam :-Đ

2008. Június 01. - 19:22:08
Válasz #233
Nem elérhető

Boresz


oké oké hogy kell a napszemüveg,de egy buliban ahol amúgy is olyan sötét van mint a viselője fejében ,végképp nem értem  ????...

mod: 3. kép  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 01. - 19:51:40
Válasz #234

B1ll4

Vendég
Boresz , Tiszakécskén éjjeli 1-reggel 6 ig csak ilyet látsz , plusz még körülötte egy kis piros köröcske :D . Azért nézd meg mit művelnek .... 1 üveg sör bevesz hozzá 6 felni-t , 6 hasis-t , 2 spirot és elmegy bulizni a gyerek ... Tavaly nyáron volt egy srác aki ecsetelte nekem milyen stackek vannak a bulizáshoz ! Láttam olyat is , hogy terítőkocsiba adták zacsiban a cumót és volt , h járt hozzá ilyen 300ft-os bóvli szemüveg :D . Mint a kisgyerekeknél akció . Ne csodálkozz ezeken , szemükbe süt a nap tudod :)

2008. Június 01. - 20:00:34
Válasz #235
Nem elérhető

Boresz


Boresz , Tiszakécskén éjjeli 1-reggel 6 ig csak ilyet látsz , plusz még körülötte egy kis piros köröcske :D . Azért nézd meg mit művelnek .... 1 üveg sör bevesz hozzá 6 felni-t , 6 hasis-t , 2 spirot és elmegy bulizni a gyerek ... Tavaly nyáron volt egy srác aki ecsetelte nekem milyen stackek vannak a bulizáshoz ! Láttam olyat is , hogy terítőkocsiba adták zacsiban a cumót és volt , h járt hozzá ilyen 300ft-os bóvli szemüveg :D . Mint a kisgyerekeknél akció . Ne csodálkozz ezeken , szemükbe süt a nap tudod :)
Akkor nem maradtam ki semmiből ha ez a buliszinvonal.Ha meg feltekeredik egy szembejovő fára kocsival együtt mert ő kemény és tud még vezetni,akkor a másik 4 utasnak a szülei sírnak a gyerekeik temetésén,ő meg nyakig gipszben szivószállal eszik . Negró világít szájukban.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 01. - 20:06:56
Válasz #236

B1ll4

Vendég
Nem egy olyan ismerősöm van sajnos aki hasonló életstílust nyomat mondjuk 20/15 :D ... többi azért nem mert éjjel nappal mata részegek . Suliba is mikor megkérdezi a tanár , hogy én miért nem vagyok ilyen bulizós... mondom nézzem már körül könyörgöm mi folyik itt . Erre ő : Tudom , néhányan használnak bulikhoz olyan szereket amikhez nem lenne szükségük . Mondom néhányat ?????? Tudnék mutatni így kisujjból 100 embert . Erre csak fapofát vágva elförmedve ment tovább . Másnap hozott be egy érdekes kis tablettás dolgot amit persze egyből levágtam mi , mondta h a lányánál találta otthon mit csináljon ? Hah mondom ha az én lányom lenne ... nah mind1 ez csak egy Story .

Az lesz a szar nyáron is vasárnap nem lehet majd aludni , mert reggel 6-7 fele indul az AfterParty , nah akkor az injekciók egyebek beindulnak , volt hogy egy srácot szedtünk ki anno a WC-ből 15 éves lehetett szarrá anyagozva .

Sok maszekos emberke van itt mifelénk akik megszedik magukat anyagilag igen szépen és a pici gyerekük amikor kéri az X ezer Ft-okat minden szívbaj nélkül odaadják neki , mondván ő úgy se csinálna ilyet . Emberek nagyvárosba lehet nem látszik , de itt kisvárosba brutál dolgok folynak. Mondjuk manapság a vízipipa hódít teret errefelé - füves cigivel kombinálva a legtutibb állítólag :D .

Nah jó befejezem ezt az egészet tudnék még vagy 600 példát mondani , de nem fárasztok senkit meg én is csak felidegelem magam rajta ... minek is foglalkozok én ilyenekkel ő dolguk basszák tönkre magukat ha ez nekik jó .

2008. Június 02. - 09:37:41
Válasz #237
Nem elérhető

Jordan


oké oké hogy kell a napszemüveg,de egy buliban ahol amúgy is olyan sötét van mint a viselője fejében ,végképp nem értem  ????...

mod: 3. kép  ;D

Te jó ég!!!  @-o
Régi ismerősök.....
Az első képen a feketefelsős szemüveges srác évfolyamtársam volt, a fehérfelsős meg munkatársam..........
A hátsó fickót csak simán ismerem, amúgy mind a szülővárosomból vannak, Nyírbátorból!  :-!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 02. - 09:41:46
Válasz #238
Nem elérhető

hopika


oké oké hogy kell a napszemüveg,de egy buliban ahol amúgy is olyan sötét van mint a viselője fejében ,végképp nem értem  ????...

mod: 3. kép  ;D

...a szülővárosomból vannak, Nyírbátorból!  :-!

Nem is tudtam,hoogy környékbeli vagy Jordan! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 10:31:47
Válasz #239
Nem elérhető

Jordan


oké oké hogy kell a napszemüveg,de egy buliban ahol amúgy is olyan sötét van mint a viselője fejében ,végképp nem értem  ????...

mod: 3. kép  ;D

...a szülővárosomból vannak, Nyírbátorból!  :-!

Nem is tudtam,hoogy környékbeli vagy Jordan! ;-oo-;

De de!  ;)
Szabolcsi vagyok én is!  ;-oo-;
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)