2024. Május 23. - 07:15:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361352 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 11. - 20:46:10
Válasz #435
Nem elérhető

George


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....
Régen is volt ilyen, és lesz is még...Nekem könyökömig érő feketére festett hajam volt, oldalt meg hátul felborotválva. És akkor mi van? Semmi. Akkor sem érdekelt az átlag véleménye, most sem, bár én nem találkozok negatív megítéléssel :-}

Örülök hogy megtaláltad végül a fényt George  ;D na jó csak vicceltem.Jó arc vagy George csak foylton belémkötsz  :-[  :-/-(-:

Én ugyanaz az ember voltam akkor is meg most is. Nincs mit szégyellnem, nem csináltam semmi gáz dolgot, nem voltam depressziós, nem kentem magam semmivel. Nem értem ezeket a fiúkat-lányokat, mert aki ilyen lázadó irányba megy, az ne panaszkodjon a tv-ben, hogy milyen szar neki, meg kinézik mindenhonnan, ezt vállalja minden nap, amikor felteszi magára a sminket, meg ilyen külsővel járkál. Attól még belül lehet, hogy egy normális gyerek.

Én nem kötöttem beléd...okom sincs rá, meg nem így csinálnám ***)))  ;-oo-;

2008. Szeptember 11. - 20:56:13
Válasz #436
Nem elérhető

Gabe


...szimplán csak anynit mondok hogy nekem nem jön ez a csaj én tuti nem járnék vele...

Tominak hívják  ;)
bár nem ismerem a beállítottságodat... de szerintem csak félrenézted.  8-)

FFFújjjjjj bazeg   :----  :----  :----  :----  :----  :----

A fekete rúzs elterelte a figyelmem és nem vettem észre mi van a sötétbe írva................
Ráadásul fiú.........................................................Hát nem is tudom,lehet hogy mégis neki mennék vállal az utcán  ;D
Na jó nem csak vicceltem......de akkor is fffújjjjjjj hát fiú

 Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 20:59:15
Válasz #437
Nem elérhető

NaturalBoy


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....
Régen is volt ilyen, és lesz is még...Nekem könyökömig érő feketére festett hajam volt, oldalt meg hátul felborotválva. És akkor mi van? Semmi. Akkor sem érdekelt az átlag véleménye, most sem, bár én nem találkozok negatív megítéléssel :-}

Örülök hogy megtaláltad végül a fényt George  ;D na jó csak vicceltem.Jó arc vagy George csak foylton belémkötsz  :-[  :-/-(-:

Én ugyanaz az ember voltam akkor is meg most is. Nincs mit szégyellnem, nem csináltam semmi gáz dolgot, nem voltam depressziós, nem kentem magam semmivel. Nem értem ezeket a fiúkat-lányokat, mert aki ilyen lázadó irányba megy, az ne panaszkodjon a tv-ben, hogy milyen szar neki, meg kinézik mindenhonnan, ezt vállalja minden nap, amikor felteszi magára a sminket, meg ilyen külsővel járkál. Attól még belül lehet, hogy egy normális gyerek.

Én nem kötöttem beléd...okom sincs rá, meg nem így csinálnám ***)))  ;-oo-;

Nincs ellenvetésem biróúr  ;D  ;-oo-;


Akkor végeztünk nővérke?Jöhet  a következő kép ;D

2008. Szeptember 12. - 09:54:30
Válasz #438
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem is hosszú hajam volt, körben felborotválva. És? Semmi gondom nem volt vele, az se ha megnéztek. Már akkor megtanultam ezt kezelni, most se zavar ha megnéznek, bár most már másért.. Nem lesz kevesebb egy ember a kinézetével, de a tetteivel igen. Szerintem  :-}

2008. Szeptember 12. - 09:57:27
Válasz #439

Torony

Vendég
de nem azzal voltál elfoglalva, hogy életvitelszerűen picsogjál meg rosszul érezd magad, ugye?

2008. Szeptember 12. - 10:09:53
Válasz #440
Nem elérhető

God Vazzeg


de nem azzal voltál elfoglalva, hogy életvitelszerűen picsogjál meg rosszul érezd magad, ugye?

Mi inkább életvitelszerűen jól éreztük magunkat  8)  :D  ;-oo-;

2008. Szeptember 12. - 10:14:46
Válasz #441

Torony

Vendég
de nem azzal voltál elfoglalva, hogy életvitelszerűen picsogjál meg rosszul érezd magad, ugye?

Mi inkább életvitelszerűen jól éreztük magunkat  8)  :D  ;-oo-;

na fentiek tükrében, ha meglátsz egy olyan idiótát, akiről nem tudod eldönteni, hogy milyen nemű, úgy néz ki, mint egy manga, feketével van sminkelve, és "gyűlöli az egész világot", csak nem tudja megindokolni, hogy miért "depi" meg miért akar "öngyi lenni" (mér csak a pofájuk jár, valaki nyomjon már a kezükbe egy borotvakést), akkor nem basznád szívesen tarkón, csak úhy miheztartásvégett?


2008. Szeptember 12. - 10:17:24
Válasz #442
Nem elérhető

mack


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....
Régen is volt ilyen, és lesz is még...Nekem könyökömig érő feketére festett hajam volt, oldalt meg hátul felborotválva. És akkor mi van? Semmi. Akkor sem érdekelt az átlag véleménye, most sem, bár én nem találkozok negatív megítéléssel :-}

hát belepofázok kicsikét énis......annó voltak metálosok, rokkerek, reppesek, pánkok meg a teknósok bazzeg....mindenkinek van valami stílusa, kinek szolidabb...kinek nem. A hosszúhaj meg a térdig letolt gatya meg mittomén, színeshaj mind arra készteti az embereket hogy megszólják a kicsit szerényen komponált személyiségeket??? Vannak társasdalmak ahol leszarják hogy nézel ki...... Ha depis akkor mi van? Emós bazzeg, ennyi. Temeg testépítesz, vagy bármi van rajtad ami kicsit is eltér az átlag seggtől, akkor baj van veled? Torony, és ha sír akkó mivan? Nem szeretem őket én sem, de mi a testépítésről beszélünk mer ebben vagyunk, őkmeg abban.....nem ez visz előre senkit, ha másokat vagy stílusokat hányunk le. Szerintem.....szóval nécsörelboj: régen is voltak emberkék akik kilógtak a sorbol meg most is. Nemtom mennyi idős vagy de ha velem egykorú akkor emlékezz vissza.....

2008. Szeptember 12. - 10:18:53
Válasz #443
Nem elérhető

God Vazzeg


de nem azzal voltál elfoglalva, hogy életvitelszerűen picsogjál meg rosszul érezd magad, ugye?

Mi inkább életvitelszerűen jól éreztük magunkat  8)  :D  ;-oo-;

na fentiek tükrében, ha meglátsz egy olyan idiótát, akiről nem tudod eldönteni, hogy milyen nemű, úgy néz ki, mint egy manga, feketével van sminkelve, és "gyűlöli az egész világot", csak nem tudja megindokolni, hogy miért "depi" meg miért akar "öngyi lenni" (mér csak a pofájuk jár, valaki nyomjon már a kezükbe egy borotvakést), akkor nem basznád szívesen tarkón, csak úhy miheztartásvégett?

Nem.. Miért is tenném? Sőt ha fekete akkor se, vagy ha cigány akkor se. Ha homi, akkor se. Hogy miért? Mert nem érdekel. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, mi jogom van nekem beleszólni? Amíg engem nem zavar vele, addig részemről nincs gond. Erre értettem hogy a tettek beszélnek, nem a kinézet  ;)

2008. Szeptember 12. - 10:20:02
Válasz #444
Nem elérhető

mack


de nem azzal voltál elfoglalva, hogy életvitelszerűen picsogjál meg rosszul érezd magad, ugye?

Mi inkább életvitelszerűen jól éreztük magunkat  8)  :D  ;-oo-;

na fentiek tükrében, ha meglátsz egy olyan idiótát, akiről nem tudod eldönteni, hogy milyen nemű, úgy néz ki, mint egy manga, feketével van sminkelve, és "gyűlöli az egész világot", csak nem tudja megindokolni, hogy miért "depi" meg miért akar "öngyi lenni" (mér csak a pofájuk jár, valaki nyomjon már a kezükbe egy borotvakést), akkor nem basznád szívesen tarkón, csak úhy miheztartásvégett?

Nem.. Miért is tenném? Sőt ha fekete akkor se, vagy ha cigány akkor se. Ha homi, akkor se. Hogy miért? Mert nem érdekel. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, mi jogom van nekem beleszólni? Amíg engem nem zavar vele, addig részemről nincs gond. Erre értettem hogy a tettek beszélnek, nem a kinézet  ;)

mosmeg ott a pont.... ****:))))))  :-}

2008. Szeptember 12. - 10:29:09
Válasz #445
Nem elérhető

mack


Nekem is hosszú hajam volt, körben felborotválva. És? Semmi gondom nem volt vele, az se ha megnéztek. Már akkor megtanultam ezt kezelni, most se zavar ha megnéznek, bár most már másért.. Nem lesz kevesebb egy ember a kinézetével, de a tetteivel igen. Szerintem  :-}

bár tekintetek szoktak lenni olyan srácoktól akik pár éve edzenek és nemkevés vegyületet tömtek az arcukba meg a seggükbe, amik kicsit lenézőek(de lehet csak én érzem azt hogy végignéznek rajtam mosolyogva, mintha azt akarnéá sugallni hogy ő a legjobb testépítő  ;D ;D )

2008. Szeptember 12. - 10:37:48
Válasz #446
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem is hosszú hajam volt, körben felborotválva. És? Semmi gondom nem volt vele, az se ha megnéztek. Már akkor megtanultam ezt kezelni, most se zavar ha megnéznek, bár most már másért.. Nem lesz kevesebb egy ember a kinézetével, de a tetteivel igen. Szerintem  :-}

bár tekintetek szoktak lenni olyan srácoktól akik pár éve edzenek és nemkevés vegyületet tömtek az arcukba meg a seggükbe, amik kicsit lenézőek(de lehet csak én érzem azt hogy végignéznek rajtam mosolyogva, mintha azt akarnéá sugallni hogy ő a legjobb testépítő  ;D ;D )

Aki így néz rád, az buta. Nem kell ezzel foglalkozni  ;)

2008. Szeptember 12. - 11:18:44
Válasz #447

Torony

Vendég
Mack, mit vagy úgy oda, iylen esetekre van neked egy szabadalmazott tolórúgásod :D :D :D

2008. Szeptember 12. - 11:29:11
Válasz #448
Nem elérhető

NaturalBoy


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....
Régen is volt ilyen, és lesz is még...Nekem könyökömig érő feketére festett hajam volt, oldalt meg hátul felborotválva. És akkor mi van? Semmi. Akkor sem érdekelt az átlag véleménye, most sem, bár én nem találkozok negatív megítéléssel :-}

hát belepofázok kicsikét énis......annó voltak metálosok, rokkerek, reppesek, pánkok meg a teknósok bazzeg....mindenkinek van valami stílusa, kinek szolidabb...kinek nem. A hosszúhaj meg a térdig letolt gatya meg mittomén, színeshaj mind arra készteti az embereket hogy megszólják a kicsit szerényen komponált személyiségeket??? Vannak társasdalmak ahol leszarják hogy nézel ki...... Ha depis akkor mi van? Emós bazzeg, ennyi. Temeg testépítesz, vagy bármi van rajtad ami kicsit is eltér az átlag seggtől, akkor baj van veled? Torony, és ha sír akkó mivan? Nem szeretem őket én sem, de mi a testépítésről beszélünk mer ebben vagyunk, őkmeg abban.....nem ez visz előre senkit, ha másokat vagy stílusokat hányunk le. Szerintem.....szóval nécsörelboj: régen is voltak emberkék akik kilógtak a sorbol meg most is. Nemtom mennyi idős vagy de ha velem egykorú akkor emlékezz vissza.....

Szerintem ez az egész túl van ragozva.Én is tolerálom az ilyen embereket ami azt jelenti hogy elfogadom,megvagyok vele egy légtérben akár gond nélkül,de attól még nem értek vele egyet és magamban véleményt formálok róla.
Ha valaki beszáll a metróba legtöbbször ott is találkozni minden fajta emberrel és együtt utazok velük és semmi bajom.Csak itt van ez a fórum meg ez a kép és elmondtam a saját véleményem,mert csak azért mert valaki valamit tolerál még nem kell egyet is értsen vele.
Ilyen alapon akkor végülis ez az egész fórum hüyleség!gyakorlatilag ebben a fórumban oylan emberekről alkotunk véleményt akiket nem is ismerünk.Végülis mi alapján döntjük mi el hogy ki a szánalmas ki nem....
Egyszóval nem kell ezt ilyen komoylan venni szerintem.vannak képek írások ebben a fórumban és midnenki leírja hozzá a véleményét.
Egyébként 18 éves vagyok.

És különben is gyanakszom hogy az emo fórumon mi vagyunk a szánalmas topicban  ;D

2008. Szeptember 12. - 11:46:50
Válasz #449
Nem elérhető

Gabe


de nem azzal voltál elfoglalva, hogy életvitelszerűen picsogjál meg rosszul érezd magad, ugye?

Mi inkább életvitelszerűen jól éreztük magunkat  8)  :D  ;-oo-;

na fentiek tükrében, ha meglátsz egy olyan idiótát, akiről nem tudod eldönteni, hogy milyen nemű, úgy néz ki, mint egy manga, feketével van sminkelve, és "gyűlöli az egész világot", csak nem tudja megindokolni, hogy miért "depi" meg miért akar "öngyi lenni" (mér csak a pofájuk jár, valaki nyomjon már a kezükbe egy borotvakést), akkor nem basznád szívesen tarkón, csak úhy miheztartásvégett?



körülbelül így érzek én is  :-<  /:-) :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"