2024. Május 23. - 05:34:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361317 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 12. - 11:51:33
Válasz #450
Nem elérhető

Cressler


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....
Régen is volt ilyen, és lesz is még...Nekem könyökömig érő feketére festett hajam volt, oldalt meg hátul felborotválva. És akkor mi van? Semmi. Akkor sem érdekelt az átlag véleménye, most sem, bár én nem találkozok negatív megítéléssel :-}

hát belepofázok kicsikét énis......annó voltak metálosok, rokkerek, reppesek, pánkok meg a teknósok bazzeg....mindenkinek van valami stílusa, kinek szolidabb...kinek nem. A hosszúhaj meg a térdig letolt gatya meg mittomén, színeshaj mind arra készteti az embereket hogy megszólják a kicsit szerényen komponált személyiségeket??? Vannak társasdalmak ahol leszarják hogy nézel ki...... Ha depis akkor mi van? Emós bazzeg, ennyi. Temeg testépítesz, vagy bármi van rajtad ami kicsit is eltér az átlag seggtől, akkor baj van veled? Torony, és ha sír akkó mivan? Nem szeretem őket én sem, de mi a testépítésről beszélünk mer ebben vagyunk, őkmeg abban.....nem ez visz előre senkit, ha másokat vagy stílusokat hányunk le. Szerintem.....szóval nécsörelboj: régen is voltak emberkék akik kilógtak a sorbol meg most is. Nemtom mennyi idős vagy de ha velem egykorú akkor emlékezz vissza.....

Szerintem ez az egész túl van ragozva.Én is tolerálom az ilyen embereket ami azt jelenti hogy elfogadom,megvagyok vele egy légtérben akár gond nélkül,de attól még nem értek vele egyet és magamban véleményt formálok róla.
Ha valaki beszáll a metróba legtöbbször ott is találkozni minden fajta emberrel és együtt utazok velük és semmi bajom.Csak itt van ez a fórum meg ez a kép és elmondtam a saját véleményem,mert csak azért mert valaki valamit tolerál még nem kell egyet is értsen vele.
Ilyen alapon akkor végülis ez az egész fórum hüyleség!gyakorlatilag ebben a fórumban oylan emberekről alkotunk véleményt akiket nem is ismerünk.Végülis mi alapján döntjük mi el hogy ki a szánalmas ki nem....
Egyszóval nem kell ezt ilyen komoylan venni szerintem.vannak képek írások ebben a fórumban és midnenki leírja hozzá a véleményét.
Egyébként 18 éves vagyok.

És különben is gyanakszom hogy az emo fórumon mi vagyunk a szánalmas topicban  ;D
áááá ott a pózerek vannak a szánalmasban  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 12. - 13:26:31
Válasz #451
Nem elérhető

Gabe


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 12. - 13:28:22
Válasz #452
Nem elérhető

fastor


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}
pózer: aka: pózer ringyó, kiknek egy audió a hintó ;D
magyarul divatkurvk kik teszik magukat, bank, meg ilyen helyek elött jó sokat látsz !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 13:32:56
Válasz #453
Nem elérhető

Gabe


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}
pózer: aka: pózer ringyó, kiknek egy audió a hintó ;D
magyarul divatkurvk kik teszik magukat, bank, meg ilyen helyek elött jó sokat látsz !+"%

és ezek így is nevezik magukat?
vagy egyszerűen csak, akinek z nem tetszik, rájuk mondja.
pl. ha én leköcsögözlek, akkor az vagy?
remélem érted a kérdést...

most találtam:

pózer    
olyan, aki egy stílusirányzatot divatból követ, nem meggyőződésből, s azért, mert hisz benne, és ez az életformája
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 12. - 13:34:28
Válasz #454
Nem elérhető

fastor


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}
pózer: aka: pózer ringyó, kiknek egy audió a hintó ;D
magyarul divatkurvk kik teszik magukat, bank, meg ilyen helyek elött jó sokat látsz !+"%

és ezek így is nevezik magukat?
vagy egyszerűen csak, akinek z nem tetszik, rájuk mondja.
pl. ha én leköcsögözlek, akkor az vagy?
remélem érted a kérdést...

most találtam:

pózer    
olyan, aki egy stílusirányzatot divatból követ, nem meggyőződésből, s azért, mert hisz benne, és ez az életformája
értem a kérdést
hát van aki annak is valja magát...
ennyi
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 15:52:49
Válasz #455
Nem elérhető

God Vazzeg


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}

Egyetértek, én se tudtam  ˝=/  :-/--

2008. Szeptember 12. - 15:55:30
Válasz #456
Nem elérhető

Cressler


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}
pózer: aka: pózer ringyó, kiknek egy audió a hintó ;D
magyarul divatkurvk kik teszik magukat, bank, meg ilyen helyek elött jó sokat látsz !+"%

és ezek így is nevezik magukat?
vagy egyszerűen csak, akinek z nem tetszik, rájuk mondja.
pl. ha én leköcsögözlek, akkor az vagy?
remélem érted a kérdést...

most találtam:

pózer    
olyan, aki egy stílusirányzatot divatból követ, nem meggyőződésből, s azért, mert hisz benne, és ez az életformája
így van  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 12. - 19:24:47
Válasz #457
Nem elérhető

mack


Mack, mit vagy úgy oda, iylen esetekre van neked egy szabadalmazott tolórúgásod :D :D :D

asztcsak különleges alkalmakra tartogatom... ;D kikeaztat érdemelni  ;D ;D ;D ;D

2008. Szeptember 12. - 19:25:39
Válasz #458
Nem elérhető

mack


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}
pózer: aka: pózer ringyó, kiknek egy audió a hintó ;D
magyarul divatkurvk kik teszik magukat, bank, meg ilyen helyek elött jó sokat látsz !+"%

vagyis Fankát hallgat néha a fastor is  ****:))))))  ;D

2008. Szeptember 12. - 19:25:53
Válasz #459
Nem elérhető

FirstLady


Mack, mit vagy úgy oda, iylen esetekre van neked egy szabadalmazott tolórúgásod :D :D :D

asztcsak különleges alkalmakra tartogatom... ;D kikeaztat érdemelni  ;D ;D ;D ;D
A legnagyobb zsánvándám ez a csávó  @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 12. - 19:26:11
Válasz #460
Nem elérhető

fastor


mi a f@ssszom az a pózer?
már öreg vagyok ezekhez az idióta új stílusokhoz ezek szerint.   :-}
pózer: aka: pózer ringyó, kiknek egy audió a hintó ;D
magyarul divatkurvk kik teszik magukat, bank, meg ilyen helyek elött jó sokat látsz !+"%

vagyis Fankát hallgat néha a fastor is  ****:))))))  ;D
;-oo-; ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 23:56:05
Válasz #461
Nem elérhető

Gabe


Mack, mit vagy úgy oda, iylen esetekre van neked egy szabadalmazott tolórúgásod :D :D :D

asztcsak különleges alkalmakra tartogatom... ;D kikeaztat érdemelni  ;D ;D ;D ;D
A legnagyobb zsánvándám ez a csávó  @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Lady te mit tolsz?
jó anyag...  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 07:49:26
Válasz #462
Nem elérhető

mack


Mack, mit vagy úgy oda, iylen esetekre van neked egy szabadalmazott tolórúgásod :D :D :D

asztcsak különleges alkalmakra tartogatom... ;D kikeaztat érdemelni  ;D ;D ;D ;D
A legnagyobb zsánvándám ez a csávó  @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 ;D zsanklód bébifész vándám  ;D

2008. Szeptember 13. - 07:55:47
Válasz #463
Nem elérhető

FirstLady


Mack, mit vagy úgy oda, iylen esetekre van neked egy szabadalmazott tolórúgásod :D :D :D

asztcsak különleges alkalmakra tartogatom... ;D kikeaztat érdemelni  ;D ;D ;D ;D
A legnagyobb zsánvándám ez a csávó  @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 ;D zsanklód bébifész vándám  ;D
Ja, tényleg ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Ejj, de jó is volt páholyból nézni ::) ****) Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 14. - 15:00:06
Válasz #464
Nem elérhető

God Vazzeg


Testmódosítások:
http://www.reservoirblogs.be/?p=98

Kommentárt nem írok hozzá, de úgy érzem, majd ti meg fogjátok tenni  ::)