2024. Június 16. - 12:52:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781574 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2007. Október 08. - 23:13:12
Válasz #120
Nem elérhető

ViCtor


Szia Atesz, nem használtam N'g-t!

Hydroxycut H-hoz jó a Leukic de mégjobb az Aplodan! Aplodan kicsit jobb a Leunál, persze a leuval sincs semmi baj. Nekem tökéletes páros volt nyáron a Hydroxycut&Leu. Mégjobb lett volna Aplodannal a fogyasztószer, de nem volt okom panaszra.

Hydroxycut hoz és bármely fogyiszerhez jó és szükséges párosítás egy anabolikus kieg. (Leu,Aplodan vagy akár pro anabol is.)  Bár sztem, mindegyik közül az Aplodan a legjobb összességében. 3 dolgot tud piszkosúl: Libidó, erőnövekedés!!!, anabolikusság. Mit nem tud?: nincs állandó bedurranás és erezettség, viszont van keménység, és főleg minőségi izomnyereség. Ez nem hülyeség.
A ProAnabol: -rendkívűli bedurranás, erezettség!!!, minőségi izomzat, bár ebben az aplodan erősebb* picivel, anabolikusság. Amit nem tud: nincs erőnövekedés abszolút, libidó booster sincs :) , viszont kemények az izmaid. Jobb,mint a nitrix.

Ezek voltak az én tapasztalataim. Jó éjt!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 08. - 23:17:45
Válasz #121
Nem elérhető

Bubee


Szia ViCtor!

Az Alri N'gorge-tól milyen hatás várható.

Nézd már meg az összetételét. Kreatin az kreatin  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 09. - 11:20:51
Válasz #122
Nem elérhető

ViCtor


..azért kicsit több,mint egy kreatin!
elég sok dícsértet kapott edzés előttiként.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 09. - 12:13:43
Válasz #123
Nem elérhető

parrre


Ismét megkérdem. A dzséjkatleres demópakké lehetmá menni ?

2007. Október 09. - 12:15:10
Válasz #124
Nem elérhető

parrre


Apropo a mister efitmaster az holvan az ? Elrabolták a cupropenis bubo-k ?  :-O

2007. Október 09. - 12:17:00
Válasz #125
Nem elérhető

Bubee


Apropo a mister efitmaster az holvan az ? Elrabolták a cupropenis bubo-k ?  :-O

Jah, jó lenne ha felbukkanna mán  :-/-(-:  ;D --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 09. - 12:45:46
Válasz #126
Nem elérhető

ViCtor


sztem lehet menni, a minap már láttam a boltban a dobozt a pult mögött!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 09. - 13:36:08
Válasz #127
Nem elérhető

parrre


sztem lehet menni, a minap már láttam a boltban a dobozt a pult mögött!

de ez a limited edition ?

Merthogy akkor majd szemezgetek belőle, aplodan, nano vapor, bla bla .. :-} :-oD és tudok próbálgatni a diétához cuccot.

2007. Október 09. - 15:03:05
Válasz #128
Nem elérhető

Kola


parre!
tuti hoyg lehet értem menni mert nekem már 2hete kiküldték gls-el...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 10. - 17:35:28
Válasz #129
Nem elérhető

Kola


efi!
mikor lesz kapható és mennyibe fog fájni a 60adagos Cellmass??? ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 11. - 14:52:15
Válasz #130
Nem elérhető

Kola


valaki mondjon már valami infót(persze cak ha tud) a PlasmaJetről...
thx for ?:-/ :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 11. - 16:35:04
Válasz #131
Nem elérhető

Ricsi


Vki tud vmit csuklófájdalomra? Edzés közben nem szokott fájni csak nagyon ritkán. Szóval edzésnapokon kívül jön elő néha. Ez szerintem azért van mert, akkor pihentetem. Egyébként csuklószorítón gondolkozom vagy vmi csuklószorítós edzőkesztyűn. Bár kesztyűt nem használok ugyanis nem szeretem, de ha muszáj akkor veszek. Ha van tippetek írjatok légyszi, esetleg ha tudtok jó csuklószorítót ajánlani azt is megköszönném!

2007. Október 11. - 17:50:28
Válasz #132
Nem elérhető

rajcipeti


Szia Ricsi!
Nekem már hónapok óta fáj a csuklóm(krónikus inhüvelygyulladásom volt,van).Már két diplofost injekció is bennem van.Az valamelyest segített,de teljesen nem javult meg.Ezután egy csontkovács következett,majd egy kis pihentetés és újra egy kis javulás.Azóta folyamatosan edzek,pihenőnapokon érzem a csuklóm és egy minimálisat zavar csak az edzésben.Csuklószorítot(cheeroke) használok és nagyon fontos.Tervben van egy márkás merev csuklószorító vásárlása is,de amíg ez bírja,addig nem váltok.Valamint vásároltam egy készítményt Gelenk Nahrung a neve,valami német cég gyártja,mivel a sok glükozamin,kondroitin tartalmúak erre nem használtak semmit.
Szóval szar dolog a csuklófájdalom,de bármennyit pihentettem,semmit nem javult az elején.Így edzettem vele és ezeken mind végigmentem,mire valami javulást érzek.A kesztyű,hát nem tudom.Max valamelyik drágább márkásabb fajta tarthat szerintem normálisan.Bár én soha nem használtam.

2007. Október 11. - 22:07:34
Válasz #133
Nem elérhető

Ricsi


Szia Peti! Köszönöm a segítséget! Valószínű csuklószorítót fogok venni. Kesztyűt én sem használtam soha és szerintem nem is fogok, mert nem érzem úgy a vasat, meg más a fogása és nem szeretem. Megkeresem azt a Cheeroke csuklószorítót. Remélem azért nem lesz olyan vészes a helyzet, mint nálad.

2007. Október 11. - 22:07:34
Válasz #134
Nem elérhető

Ricsi


Ma vettem ALRI - Bad Ass Mass stack-et, vagyis a tagjait, mert stack-be nem volt így egy kicsit drágább. A kérdésem az lene, hogy JungleWarfare, Bad Ass Mass, Restore mellé érdemes e megvenni még a Pro Anabolt? Ugyanis az Alri honlapján Pro Anabollal szerepel.