2024. Június 16. - 18:24:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781678 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 11. - 22:22:28
Válasz #1245
Nem elérhető

AtomAnti


Köszönöm a segítséget.
Akkor Optimum proteinje lesz.
Már csak az ízt nem tudom.
Erről is írhatnátok, hogy kinek melyik jött be?
 ?:-/
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 11. - 22:30:07
Válasz #1246
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Rocky Road ha szereted az intenzív finom ízt!  ;)

2008. Május 11. - 22:30:43
Válasz #1247
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 11. - 22:32:28
Válasz #1248
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Rocky Road ha szereted az intenzív finom ízt!  ;)

Csak ajánlani tudom én is! :-)! ;D

2008. Május 11. - 22:51:55
Válasz #1249
Nem elérhető

George


Rocky Road ha szereted az intenzív finom ízt!  ;)

Csak ajánlani tudom én is! :-)! ;D
+1 szavazat erre az ízre (:-) Minden edzés előtt ezt adagolom a kajába :-oD

2008. Május 11. - 22:53:15
Válasz #1250
Nem elérhető

rajcipeti


Köszönöm Steve!
Akkor ez lesz:)

2008. Május 11. - 23:07:54
Válasz #1251
Nem elérhető

ViCtor


Szerintem mindjárt jönnek a partymenek és javasolják a Venom Hyperdrive-ot vagy a Stimulant X-et.  @-o :-)! ;D


ez mekkora igazság, hehe, --
Annk idején, azért nem volt másnap az új szállítmányból, mert a party-manek vitték,mint a cukrot:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Május 11. - 23:12:58
Válasz #1252
Nem elérhető

ViCtor


Rocky Road ha szereted az intenzív finom ízt!  ;)

Nkem ez van most---- és ... Stereó, ööö, nem ittál még sytha proteint soha vagy dessertet? Nem Whey,de akkor is...
RockyRoad pl nekem nem nagy szám,sőt... 10 márkát+ízeket fel tudok sorolni,amik messze jobbak ennél ízben.
Ez számomra tök átlag.
Viszont, az ON márka az új dezájnerével az ízeket is módosította, vagyis a meglévő ízek sokkl finomabra krémesebbre, lágyabbra sikerültek. CSokis ízekben nagyot alakítottak.
Én az ex csomagolásosról beszéltem.
Minőségben, ízben, állagra tényleg Optimum... mostmár a zöldes pofával" preOptimum,vagy pro :P
Ráadásúl most a régi dobozkák iszonyat olcsóak, és profilban igen jók.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Május 11. - 23:17:56
Válasz #1253
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
bsn dessert protein íze olyan furcsa nem a megszokott régi fahéjas tekercs íz fogadott. :-oD
Valami más lett az összetétele? ????...



2008. Május 11. - 23:21:46
Válasz #1254
Nem elérhető

ViCtor


ja, én ezt nem akartam mondani, de vmi történt a dessertel,...

tavaly ősszel ittam vízzel a fahéjasat, és durván tré volt...tejjel elment...
azért volt számomra fura, mert azelőtt mindig vízzel ittam.... és... über fasza volt...
most se szar..de csak tejjel:)

Igen valami változhatott.

pedig profilban is milyen jó termék.

bár így is überel sok mezei proteint ..ízben!

manapság a legjobb a Syntha6 stracsatellás....vagyis az a kukikeksz
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Május 11. - 23:45:47
Válasz #1255
Nem elérhető

AtomAnti


Keresgéltem és olvastam, hogy marcipánhoz hasonló ize van.
Amit én nem nagyon szeretk.
Inkább a csokis, fahéjas vonal jön be.    :-oD    8-)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 11. - 23:47:56
Válasz #1256
Nem elérhető

fastor


a syntha6 csokisa az eddig kostolt legfinomabb fehérje..számomra... <3!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 00:00:19
Válasz #1257
Nem elérhető

AtomAnti


A shop nem enged belépni az azonosítómmal   :-Đ
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 12. - 00:06:22
Válasz #1258
Nem elérhető

ViCtor


Fastor,enged meg magadnak a bűnt...és Syntha6-kukikeksz(sztem sztracsatella) :)
Ráadásul, az én meglátásom szerint a legjobb protein a világon (ár-érték-íz) arányról nem is beszélve!:)
Diátámnál is bizonyított, tömgnövelésnél is úgyszint, avagy egyszerű kiegészítőként is.
Best!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Május 12. - 00:09:06
Válasz #1259
Nem elérhető

George


Keresgéltem és olvastam, hogy marcipánhoz hasonló ize van.
Amit én nem nagyon szeretk.
Inkább a csokis, fahéjas vonal jön be.    :-oD    8-)
Hallottam én is mástól ezt a marcipános dolgot, én nem érzem olyannak...de akinek ez nem jött be, az az egekig magasztalta a sima csokisat.