2024. Június 16. - 18:36:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781684 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. Október 13. - 12:01:38
Válasz #150
Nem elérhető

ViCtor


sztem, a bsn van a nyerőbb úton. Egyenlőre. Az, valahol mind1, melyik,mit hoz ki napról-napra. Az a lényeg, mi látszik első körön.
Nézzetek rá,mindkét cég külsejére... A muszkllitek nem sokáig csinálhatja az egetrengető reklámozását. Szerintem. A vevők ezt meg fogják unni. Mert semmivel sem überebb,mint egy bsn. CSak, úgye reklám... Természetesen a MuscleTech is kedvenc és kiváló.
Vagy jönni fognak újabb  szép, kemény angol mondatokkal, h hűű mekkora izom gén világ első, vagy komolyodni kéne.
 A bsn pedig, csinál egy vörös dobozt és ráírja kisbetűvel,hogy pure.
A rövid- vagy a hosszú táv hoz több pénzt vajon? Veszel valami csilli-villit egyszer, majd kihányod, vagy veszel valami szolidat, amit évekig használsz?! Amerikában ez fontos. Vmire utazni kell.
Face lift és a star arc milliókat hozhat dollárban a konyhára.

Ugyanakkor az MHP-sem rosszabb cég, csak alig kap népszerűséget.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 13. - 12:57:53
Válasz #151
Nem elérhető

Kola


nekem is pont ez a véleményem erről a nagy reklámozásról itt van pl. a True mass ami nekem a best kiegészítőm nem kap sok reklámot mint a Mass tech vagy a hasonló tömegnövelők de szerintem magasan ez a legjobb ilyen termék a piacon...
és ez csak 1 példa volt...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 13. - 13:32:03
Válasz #152
Nem elérhető

God Vazzeg


nekem is pont ez a véleményem erről a nagy reklámozásról itt van pl. a True mass ami nekem a best kiegészítőm nem kap sok reklámot mint a Mass tech vagy a hasonló tömegnövelők de szerintem magasan ez a legjobb ilyen termék a piacon...
és ez csak 1 példa volt...

Ez a true mass tömegnövelő ugye? Mit tud, amit a másik nem? Komolyan kérdem, mert annyi jót írtok róla, hogy kénytelen leszek beleruházni, bár nem most, mer nincs péz  o--O

2007. Október 13. - 13:40:04
Válasz #153
Nem elérhető

Kola


hogy mit is tud :TÖBBET ÉR 1000 SZÓNÁL...
nme csomósodik ,finom,ténleg de ténleg az van benne amit ráírnak,utánozhatatlan vitaminprofil...
és igazad van ténleg ki kell próbálnod... :-oD ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 13. - 14:11:01
Válasz #154
Nem elérhető

Bubee


hogy mit is tud :TÖBBET ÉR 1000 SZÓNÁL...
nme csomósodik ,finom,ténleg de ténleg az van benne amit ráírnak,utánozhatatlan vitaminprofil...
és igazad van ténleg ki kell próbálnod... :-oD ;-oo-;

Figy. Honnan tudod h az van benne ami? Van benned valami olyan szerv vagy szerkezet ami analizálja a beáramló anyagokat?  ˝=/ Azért az okés h érzékszervileg rendben van, de nem mondhatod azt h minden benne van ami. Remélem érted amit mondok.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 13. - 16:11:08
Válasz #155
Nem elérhető

Kola


értem én bubee
de nem hiszem hoyg a BSN játszana ezzel mert ha van olyan cég amelyiknek van veszteni valója akkro ez a BSN !
meg amúgy is vannak független vizsgálószervek amerikában ahol csak úgy találomra rendelnek 1-1 terméket és analizálják és szerintem a fő márkák cuccait már vagy tucatszor átvizsgálták.ha érted mire gondolok... ;-oo-; :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 13. - 16:16:13
Válasz #156
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért én is szkeptikus vagyok, mert ugye 2kg tömegnövelő az semmi, szal több dobozzal el kellene belőle fogyasztani, hogy lássam mit is ér valójában. Ahhoz meg borsos az ára.. Bár mihez képest ugye  8-)

2007. Október 13. - 16:34:53
Válasz #157
Nem elérhető

Kola


én most csak az első  benyomásaimat írtam le... :-oD
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 13. - 19:21:46
Válasz #158
Nem elérhető

Bubee


értem én bubee
de nem hiszem hoyg a BSN játszana ezzel mert ha van olyan cég amelyiknek van veszteni valója akkro ez a BSN !
meg amúgy is vannak független vizsgálószervek amerikában ahol csak úgy találomra rendelnek 1-1 terméket és analizálják és szerintem a fő márkák cuccait már vagy tucatszor átvizsgálták.ha érted mire gondolok... ;-oo-; :-){

Maradjunk annyiban h elég naív vagy még.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 14. - 15:38:10
Válasz #159
Nem elérhető

Kola


te biztos mindent jobban tudsz... ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 14. - 20:17:59
Válasz #160
Nem elérhető

The Rock


értem én bubee
de nem hiszem hoyg a BSN játszana ezzel mert ha van olyan cég amelyiknek van veszteni valója akkro ez a BSN !
meg amúgy is vannak független vizsgálószervek amerikában ahol csak úgy találomra rendelnek 1-1 terméket és analizálják és szerintem a fő márkák cuccait már vagy tucatszor átvizsgálták.ha érted mire gondolok... ;-oo-; :-){

Maradjunk annyiban h elég naív vagy még.

Vitán kívül, a bsn true mass az egyik legjobb tömegnövelő ma a piacon! Vitázhatunk itt arról, hogy mi van benne és mi nincs, nekem remekül hozott! Bár ktg-es picit, mert kell belőle úgy 4 doboz egy hónapra, de megéri! Ráadásul ami remek hír volt számomra, az, hogy a testzsír %-om nem sokat változott! Tehát amit felpakoltam vel, azt zsírmentesenk lehet nevezni! A true mass ebben a stackban vett részt:

No-xplode, bcaa express, g-bomb, multi x és true mass
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 14. - 20:25:58
Válasz #161
Nem elérhető

Bubee


értem én bubee
de nem hiszem hoyg a BSN játszana ezzel mert ha van olyan cég amelyiknek van veszteni valója akkro ez a BSN !
meg amúgy is vannak független vizsgálószervek amerikában ahol csak úgy találomra rendelnek 1-1 terméket és analizálják és szerintem a fő márkák cuccait már vagy tucatszor átvizsgálták.ha érted mire gondolok... ;-oo-; :-){

Maradjunk annyiban h elég naív vagy még.

Vitán kívül, a bsn true mass az egyik legjobb tömegnövelő ma a piacon! Vitázhatunk itt arról, hogy mi van benne és mi nincs, nekem remekül hozott! Bár ktg-es picit, mert kell belőle úgy 4 doboz egy hónapra, de megéri! Ráadásul ami remek hír volt számomra, az, hogy a testzsír %-om nem sokat változott! Tehát amit felpakoltam vel, azt zsírmentesenk lehet nevezni! A true mass ebben a stackban vett részt:

No-xplode, bcaa express, g-bomb, multi x és true mass

Én nem arról beszéltem h a TrueMass szar meg ilyenek, hanem arról h nekem ne állítsa senki azt h tudja h minden benne van ami rá van írva a dobozra. Ha megmutatja az analítikai eredményeket nekem papíron akkor elhiszem amit mond, de addig ne állítson senki biztosra semmit. Én a nyáron dolgoztam az OÉTI-nél és van némi rálátásom erre a témára.

Szóval kedves Zoltán, én nem tudok mindent jobban, de van amit igen.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 14. - 22:46:50
Válasz #162
Nem elérhető

The Rock


Korrekt a válasz Bubee  @:-)  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 15. - 02:14:04
Válasz #163
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát azért, hogy tényleg korrekt legyen már ez a dolog. Bubiék tényleg vizsgálták a True Mass-t is többek között és a True Mass-nél elég egyedülállóan CSAK minusz 1.31% volt az eltérés a cimkén deklarált érték és az éppen vizsgált egy dobozban található fehérje mennyiség. Ehhez pluszban azt is hozzátenném, hogy a True Mass mellett vizsgált másik terméknél(márkát nem írok!) pedig minusz 5.5% volt az eltérés, ami már tényleg lehetne mondani, hogy túl van a tűréshatáron. Tehát a BSN-True Mass nagyon szép eredménnyel zárta ezt a vizsgálatot!!!

Sorry, de ha már bubee így ködösen fogalmazott, akkor ezt azért jobb itt tisztázni!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 15. - 08:05:33
Válasz #164
Nem elérhető

The Rock


Hát azért, hogy tényleg korrekt legyen már ez a dolog. Bubiék tényleg vizsgálták a True Mass-t is többek között és a True Mass-nél elég egyedülállóan CSAK minusz 1.31% volt az eltérés a cimkén deklarált érték és az éppen vizsgált egy dobozban található fehérje mennyiség. Ehhez pluszban azt is hozzátenném, hogy a True Mass mellett vizsgált másik terméknél(márkát nem írok!) pedig minusz 5.5% volt az eltérés, ami már tényleg lehetne mondani, hogy túl van a tűréshatáron. Tehát a BSN-True Mass nagyon szép eredménnyel zárta ezt a vizsgálatot!!!

Sorry, de ha már bubee így ködösen fogalmazott, akkor ezt azért jobb itt tisztázni!

Így azért mindjárt más!  @:-) True Mass Rulezz  ;-oo-;
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!