2024. Június 16. - 14:15:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781600 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Szeptember 07. - 17:17:27
Válasz #1635
Nem elérhető

FirstLady


Hiteles információt hiteles forrásból érdemes nézni  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
Ergo ha itt azt mondja egy hiteles ember, hogy nincs mellékhatása, akkor azt érdemes elhinni...   8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 07. - 17:18:00
Válasz #1636
Nem elérhető

Dani19


Kinek nem tetszett az a növekedés, amit az erős pro-hormon termékek szedése alatt tapasztalt? A probléma az, hogy egyszerűen túlságosan sok olyan >>MELLÉKHATÁSA << volt, ami a negatív kategóriába tartozik:

    * HPTA leállás (mazsola golyók... Édesem, a "gyerekek" összementek)
    * A nők férfiassá válása (nem menő)
    * Ösztrogénné aromatizálódás (női mellűség)
    * Negatív hatással van a koleszterinre.
hm???

2008. Szeptember 07. - 17:20:07
Válasz #1637
Nem elérhető

FirstLady


Kinek nem tetszett az a növekedés, amit az erős pro-hormon termékek szedése alatt tapasztalt? A probléma az, hogy egyszerűen túlságosan sok olyan >>MELLÉKHATÁSA << volt, ami a negatív kategóriába tartozik:

    * HPTA leállás (mazsola golyók... Édesem, a "gyerekek" összementek)
    * A nők férfiassá válása (nem menő)
    * Ösztrogénné aromatizálódás (női mellűség)
    * Negatív hatással van a koleszterinre.
hm???
http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.garden_flypage&product_id=909&category_id=91&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=773

"Mi lenne, ha meg tudnánk tartani az összes pozitív hatást a negatívak nélkül? "
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 07. - 17:23:24
Válasz #1638
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kinek nem tetszett az a növekedés, amit az erős pro-hormon termékek szedése alatt tapasztalt? A probléma az, hogy egyszerűen túlságosan sok olyan >>MELLÉKHATÁSA << volt, ami a negatív kategóriába tartozik:

    * HPTA leállás (mazsola golyók... Édesem, a "gyerekek" összementek)
    * A nők férfiassá válása (nem menő)
    * Ösztrogénné aromatizálódás (női mellűség)
    * Negatív hatással van a koleszterinre.
hm???
Kinek nem tetszett az a növekedés, amit az erős pro-hormon termékek(nek) szedése alatt tapasztalt? A probléma az, hogy egyszerűen túlságosan sok olyan mellékhatása volt, ami a negatív kategóriába tartozik:

HPTA leállás (mazsola golyók... Édesem, a "gyerekek" összementek)
A nők férfiassá válása (nem menő)
Ösztrogénné aromatizálódás (női mellűség)
Negatív hatással van a koleszterinre.
 

Hogyan Soroljuk Be Ezt a Terméket?

Nyilvánvaló, hogy mindannyian szerettük a pozitív hatásait:

Megnagyobbodott izomtömeg
Lecsökkent zsírtömeg
Gyorsabb regenerálódás
Megnövekedett erő
Megnövekedett libidó

Mi lenne, ha meg tudnánk tartani az összes pozitív hatást a negatívak nélkül? Az ALR Industries által szponzorált atléták mindegyike Pro-Anabol-t használt a versenyfelkészülésre ebben a szezonban, és ennek megvolt az oka...


Értelmezd kérlek.


 ***
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 07. - 17:25:35
Válasz #1639
Nem elérhető

FirstLady


és csak 10.500 forint, ha jól látom ::) ***))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 07. - 18:04:43
Válasz #1640
Nem elérhető

Dani19


oké oké
csak nem tudom meiket szedjem
pro anabolt vagy a bad ass masst? meg szednék mellé tömegnövelőt is.
 most nyomok 1monohidrát meg creatin etil észter kúrát.lassan végzem ezzel a kúrával és utána szeeretnék szedni a 2közül valameiket.

2008. Szeptember 07. - 21:09:12
Válasz #1641
Nem elérhető

NaturalBoy


Én a Pro-anabolt választanám.

de ez egyébként nagyon idegesítő tud lenni,hogy valaki úgy kérdez hogy el se olvassa azt ami le van írva.......
Megértem Steve-et hogy milyért emelt ki bizanyos szavakat 600-as betűvel ;D

2008. Szeptember 09. - 16:39:26
Válasz #1642
Nem elérhető

ViCtor


A pro anabol jó cucc, én próbáltam. Kérdés, mire használod. Ennél már csak a superdrol ng erősebb. De, más katgória.
Akik tudják, mi a céljuk, azok tudják mihez nyúljanak, és az akkor -nekik- biztosan segít.
 /:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Szeptember 09. - 20:09:07
Válasz #1643
Nem elérhető

Dani19


én szedném a Pro Anabolt csak fosok a mellékhatásaitól!! ( Ösztrogénné aromatizálódás :S)
és még nem tom be e merjem vállalni

2008. Szeptember 09. - 20:13:34
Válasz #1644
Nem elérhető

madinorbi


én szedném a Pro Anabolt csak fosok a mellékhatásaitól!! ( Ösztrogénné aromatizálódás :S)
és még nem tom be e merjem vállalni
Már mások is írták nincs mellékhatás, nincs !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 09. - 20:15:36
Válasz #1645
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
én szedném a Pro Anabolt csak fosok a mellékhatásaitól!! ( Ösztrogénné aromatizálódás :S)
és még nem tom be e merjem vállalni
Már mások is írták nincs mellékhatás, nincs !

Egyetlen mellékhatása, hogy izmos leszel!!  ;D

2008. Szeptember 09. - 20:20:28
Válasz #1646
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
oké oké
csak nem tudom meiket szedjem
pro anabolt vagy a bad ass masst? meg szednék mellé tömegnövelőt is.
 most nyomok 1monohidrát meg creatin etil észter kúrát.lassan végzem ezzel a kúrával és utána szeeretnék szedni a 2közül valameiket.

Te Dani! Van egy olyan érzésem hogy te ezzel az egész sporttal pár hónapnál régebb óta biztos nem foglalkozol. Jól gondolom?

Csak mert én úgy gondolom hogy pl a "tömegnövelőt" nem "szedjük" hanem esszük. A kreatin szintén tápanyag amit szintén nem feltétlen "szedek" hanem "eszek" vagy "használok".

...és van egy olyan sejtésem is hogy a kajád sincs rendben. Miért érzem én ezt így?  ::) 8-)

2008. Szeptember 09. - 20:27:52
Válasz #1647
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
oké oké
csak nem tudom meiket szedjem
pro anabolt vagy a bad ass masst? meg szednék mellé tömegnövelőt is.
 most nyomok 1monohidrát meg creatin etil észter kúrát.lassan végzem ezzel a kúrával és utána szeeretnék szedni a 2közül valameiket.

Te Dani! Van egy olyan érzésem hogy te ezzel az egész sporttal pár hónapnál régebb óta biztos nem foglalkozol. Jól gondolom?

Csak mert én úgy gondolom hogy pl a "tömegnövelőt" nem "szedjük" hanem esszük. A kreatin szintén tápanyag amit szintén nem feltétlen "szedek" hanem "eszek" vagy "használok".

...és van egy olyan sejtésem is hogy a kajád sincs rendben. Miért érzem én ezt így?  ::) 8-)
Bezony ám Dani fiam hallgass Sztereó bácsira nem szokott hülyeségeket írni,csak ha viccel.Először is evés,kaja,zaba :-oD.Ha már tudsz naponta 5-6szor enni,természetesen sok fehérjét is tartalmazzon az étrend,ehhez hozzávesszük a fehérjekiegészítőket+glutamin(szerintem nagyon fontos,én állandóan használom),akkor jöhet esetleg a plussz.
Pro Anaboltól ne féljél,nem aromatizálódik,sőt minőségben javít az izomzatom,ami nem jellemző az aromatizálódó dolgokra,ellenben hatalmas tömeget ne várj tőle(nem árt stackben szedni).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 09. - 20:28:34
Válasz #1648
Nem elérhető

Dani19


kbalu teis szedted a proanabolt??
és ha szedted a kúra után sem volt semmi bajod tőle?
17vok 1,5éve gyúrok eddig felszettem 9kg ott.
csak 21év fellett ajánlot ez befolyásol valamit?vagy ezis csak olyan mint pl:az alkoholra  is az van rá irva hogy 18alatt no alkohol mégis issza a sok suhanc:D

2008. Szeptember 09. - 20:33:00
Válasz #1649
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kedves Dani19!

Ha ennyire tartasz tőle javaslom kezdjél egy Light kis stack-el!

Cellmass.
NO-XPLODE.
Syntha-6 - Csokoládé.
MHP Glutamine-SR. + BCAA

Üdv,