2024. Június 16. - 18:27:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781681 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. Október 15. - 09:21:36
Válasz #165
Nem elérhető

Bubee


Hát azért, hogy tényleg korrekt legyen már ez a dolog. Bubiék tényleg vizsgálták a True Mass-t is többek között és a True Mass-nél elég egyedülállóan CSAK minusz 1.31% volt az eltérés a cimkén deklarált érték és az éppen vizsgált egy dobozban található fehérje mennyiség. Ehhez pluszban azt is hozzátenném, hogy a True Mass mellett vizsgált másik terméknél(márkát nem írok!) pedig minusz 5.5% volt az eltérés, ami már tényleg lehetne mondani, hogy túl van a tűréshatáron. Tehát a BSN-True Mass nagyon szép eredménnyel zárta ezt a vizsgálatot!!!

Sorry, de ha már bubee így ködösen fogalmazott, akkor ezt azért jobb itt tisztázni!

Mivel nem szeretném nyilvánosságra hozni az eredményeket, ezért nem írtam konkrétumokat. De ha már itt tartunk akkor az ON szerepelt a legjobban és a Nitrotech-ben is több van mint ami a dobozra van írva. Szép eredménnyel zártak. Az ON-t legalább 3szor néztük meg, különféle ízekben. Én azt mondom h a piac legjobb proteinje, ha lehet ilyet mondani.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 15. - 17:24:20
Válasz #166
Nem elérhető

The Rock


Hát azért, hogy tényleg korrekt legyen már ez a dolog. Bubiék tényleg vizsgálták a True Mass-t is többek között és a True Mass-nél elég egyedülállóan CSAK minusz 1.31% volt az eltérés a cimkén deklarált érték és az éppen vizsgált egy dobozban található fehérje mennyiség. Ehhez pluszban azt is hozzátenném, hogy a True Mass mellett vizsgált másik terméknél(márkát nem írok!) pedig minusz 5.5% volt az eltérés, ami már tényleg lehetne mondani, hogy túl van a tűréshatáron. Tehát a BSN-True Mass nagyon szép eredménnyel zárta ezt a vizsgálatot!!!

Sorry, de ha már bubee így ködösen fogalmazott, akkor ezt azért jobb itt tisztázni!

Mivel nem szeretném nyilvánosságra hozni az eredményeket, ezért nem írtam konkrétumokat. De ha már itt tartunk akkor az ON szerepelt a legjobban és a Nitrotech-ben is több van mint ami a dobozra van írva. Szép eredménnyel zártak. Az ON-t legalább 3szor néztük meg, különféle ízekben. Én azt mondom h a piac legjobb proteinje, ha lehet ilyet mondani.

Bubee, privátban dobhatnál nekem pár eredményt! Nagyon megköszönném!  ;-oo-;
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 15. - 17:56:12
Válasz #167
Nem elérhető

Bubee


Ha nem probléma nem osztom meg se veled se mással. Ha neked most megírom akkor a másik 100 ember is akarja majd. Meg akartuk oldani a nyilvános közzétételt, de inkább hagytuk. Jobb ez így ahogy van (nem olyan egyszerű). Egyébként társam és az egész mérés ötletgazdája Richie fórumjúzer. Az ő diplomamunka témájának lesz az alapja, a jelenleg legfontosabb piacon lévő fehérjekészítmények átfogó vizsgálata, vagy vmi hasonló.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 15. - 23:03:36
Válasz #168
Nem elérhető

ViCtor


Hiii, hivatalosabb lett a helpdeszk! ;-oo-; @-o <3! =/+' Łł=
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 16. - 15:14:33
Válasz #169
Nem elérhető

Kola


andro!
nem terveztek két vs. több különböző gyártótól összeállított termékek stackelését 1hónapos ciklusra mint pl.:a Mass-Stack?
csak merő kíváncsiságból kérdezem mert úgy vettem észre hoyg amerikában 1 pár oldalon mrá működnek ezek a sémák és nem is olyan rossul... ;-oo-; =/+'
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 17. - 21:24:05
Válasz #170
Nem elérhető

azor


Szevasztok !

Hááááátiiiizéé az úgyvolt..

Szóval elég sokat olvasgattam fórumot, és láttam hogy itten jósok hozzáértő emberke vagyon, also gondoltam felteszem a kis kérdésem..

----

Nemsokára vége lesz a diétámnak, mondhatni jól sikerült kb 10 kg minusz, de a problémám az, hogy még egy kevéske zsír fentmaradt..:/

Tehát hamarosan elkezdek tömegelni, és gondoltam kipróbálnék vmi stackszerűséget, amitől a következőket várnám:

- száraz izomtömeg növekedés
- csökkent testzsír
(persze jó edzés és testépítőnek megfelelő táplálkozás mellett)

Várom a véleményeket !

thx


2007. Október 18. - 13:38:24
Válasz #171
Nem elérhető

Kola


üdv a népnek! ;-oo-;
az Axis-HT-t hány éves kortól lehet szedni ??ezt azért tettem fel mert nincs a leírásban @-o
tehát mennyi a korhatár?mondjuk 17? =/+'
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 18. - 13:54:08
Válasz #172
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szevasztok !

Hááááátiiiizéé az úgyvolt..

Szóval elég sokat olvasgattam fórumot, és láttam hogy itten jósok hozzáértő emberke vagyon, also gondoltam felteszem a kis kérdésem..

----

Nemsokára vége lesz a diétámnak, mondhatni jól sikerült kb 10 kg minusz, de a problémám az, hogy még egy kevéske zsír fentmaradt..:/

Tehát hamarosan elkezdek tömegelni, és gondoltam kipróbálnék vmi stackszerűséget, amitől a következőket várnám:

- száraz izomtömeg növekedés
- csökkent testzsír
(persze jó edzés és testépítőnek megfelelő táplálkozás mellett)

Várom a véleményeket !

thx



próbáld ki mondjuk a muscletech thermogain-t, plusz mellé, ha több vagy mint, 18-20 éves, akkor bedobnék a stackbe egy ALRI ProAnabolt mondjuk.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 13:55:17
Válasz #173
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
üdv a népnek! ;-oo-;
az Axis-HT-t hány éves kortól lehet szedni ??ezt azért tettem fel mert nincs a leírásban @-o
tehát mennyi a korhatár?mondjuk 17? =/+'

18+

Zoli neked még nem hiszem, hogy olyan sok szükséged lenne tesztoszteron és libidó fokozókra...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 13:56:02
Válasz #174
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
andro!
nem terveztek két vs. több különböző gyártótól összeállított termékek stackelését 1hónapos ciklusra mint pl.:a Mass-Stack?
csak merő kíváncsiságból kérdezem mert úgy vettem észre hoyg amerikában 1 pár oldalon mrá működnek ezek a sémák és nem is olyan rossul... ;-oo-; =/+'

De tervezünk. ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 14:01:26
Válasz #175
Nem elérhető

Skorpió


Nemsokára vége lesz a diétámnak, mondhatni jól sikerült kb 10 kg minusz, de a problémám az, hogy még egy kevéske zsír fentmaradt..:/

Tehát hamarosan elkezdek tömegelni, és gondoltam kipróbálnék vmi stackszerűséget, amitől a következőket várnám:

- száraz izomtömeg növekedés
- csökkent testzsír
(persze jó edzés és testépítőnek megfelelő táplálkozás mellett)

Várom a véleményeket !

thx



Szvsz próbáld ki a Jugle Warfare + ProAnabol + Restore kombót vagy tolj egy Bad Ass Mass kúrát, az is nagyon sokat segítene. Természetesen csak akkor, ha már 18+ vagy.  :)

2007. Október 18. - 14:11:04
Válasz #176
Nem elérhető

Kola


köszi a gyors választ
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 18. - 14:13:07
Válasz #177
Nem elérhető

Raymond


Nem tudjátok hogy Magyarországon vagy valahol Európában forgalmazza e valaki Jay Cutler könyvét a CEO MUSCLE-t.?????
Mert a Weboldalán láttam de ha onnan rendelném akkor elég huzós összeg jönne ki.....  + a postaköltség is meredek lenne Amerikából.... :-O   


2007. Október 18. - 14:20:05
Válasz #178
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
nem hiszem, hogy ezt Magyarországon vagy az euban be tudod szerezni. nem éri meg senkinek ezzel foglalkozni. Ennyi a sztori...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 14:22:35
Válasz #179
Nem elérhető

Kola


andro te mit/miket javasolnál Jay stackje után?
cask úgy mellékesen annyi hoyg kreatint és NO-fokozót a következő hónapban már nem használhatok(betöltődtem) :----
de enm szeretném hoyg ez a méret rovására menne...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...