2024. Június 16. - 11:47:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781540 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Szeptember 12. - 18:27:31
Válasz #1695
Nem elérhető

Kola


használati utasítás szerint...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Szeptember 12. - 21:18:34
Válasz #1696
Nem elérhető

Dani19


használati utasítás szerint...

azt irja hogy fogyassz napi 4adagot egyenletesen elosztva,étkezzéssel? akkor étkezés elött? ?:-/ /7%

2008. Szeptember 12. - 23:58:03
Válasz #1697
Nem elérhető

Gabe


az étkezéssel azt jelenti, hogy étkezéssel...
ergo az étkezés időszakában, vagy közvetlen utána.
előtte nem, mert akkor felszívódik, mielőtt tápanyag kerül a gyomrodba.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 00:00:10
Válasz #1698

B1ll4

Vendég
használati utasítás szerint...

azt irja hogy fogyassz napi 4adagot egyenletesen elosztva,étkezzéssel? akkor étkezés elött? ?:-/ /7%

Remélem majd belinkelsz nekünk orvosi lelet papírokat is kúra közben , mennyire szétvágta a tesztoszintedet , meg prohormonizálódott  a hajad is ... Bele sem merek gondolni Dani , mi lehet az élet dolgaival , ha ezzel ennyit tökölsz ?  8-)

2008. Szeptember 13. - 00:03:57
Válasz #1699
Nem elérhető

fastor


használati utasítás szerint...

azt irja hogy fogyassz napi 4adagot egyenletesen elosztva,étkezzéssel? akkor étkezés elött? ?:-/ /7%

Remélem majd belinkelsz nekünk orvosi lelet papírokat is kúra közben , mennyire szétvágta a tesztoszintedet , meg prohormonizálódott  a hajad is ... Bele sem merek gondolni Dani , mi lehet az élet dolgaival , ha ezzel ennyit tökölsz ?  8-)
hát szerintem ha a aggódik az jó,, mert valszeg átgondolja a dolgokat, és azért informálódik hogy megérje a befektetett pénze, és ne jöjjenek ki az esetleges mellékhatások!
am Dani, kaja közben vedd be, és saját tapasztalat, hogy az elején sok a 4-4 tabi, próbáld egy hétig féladaggal!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 13. - 00:07:27
Válasz #1700
Nem elérhető

Gabe


fastor csak jót akar, nem szeretné, ha te is aromatizálódnál és gynod nőne...  O0
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 00:10:56
Válasz #1701
Nem elérhető

Tarot


fastor csak jót akar, nem szeretné, ha te is aromatizálódnál és gynod nőne...  O0


EPIC!     Łł= ****:))) ****:))))))

2008. Szeptember 13. - 00:44:56
Válasz #1702
Nem elérhető

NaturalBoy


az étkezéssel azt jelenti, hogy étkezéssel...
ergo az étkezés időszakában, vagy közvetlen utána.
előtte nem, mert akkor felszívódik, mielőtt tápanyag kerül a gyomrodba.

Nagyon jól monja gabe az étkezzéssel az azt jelenti hogy étkezéssel ám egy picit kijavítanálak Gabe.ezt nem a tápanyag miatt írják.
Hanem az erős szereknél vagy aminek oylan anyag van a kapszulájában (Mármint az a műanyag fal ami a kapszula burkolatát alkotja) nem tesz jót a gyomor nyálkahártyájának.pl: az oylan refluxosok mint én akiknek már egy kis sótól vagy egy kevés hagymától is órákig ég a gyomruk és 10 renét letolnak utánna...Én is ha mondjuk a Hyperdrolt étkezés előt veszem be azaz éhgyomorra akkor egyből ég a gyomrom,de akinek semmi baja annak se ajánlott éhgyomorra bevenni.

2008. Szeptember 13. - 00:47:37
Válasz #1703
Nem elérhető

Gabe


a tápanyagot emiatt írtam, hogy ne közvetlenül az üres gyomorban szívódjon fel!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 00:49:35
Válasz #1704
Nem elérhető

NaturalBoy


Egyébként szerintem ez teljesen világosan van ráírva Dani.Amit a jobb felszívódás miatt éhgyomorra kell bevenni az így világosan rajta is.

De ne csodálkozzunk barátaim.statisztika szerint a magyarok az egyik legroszabbak szövegértésben  8-}

2008. Szeptember 13. - 00:51:59
Válasz #1705
Nem elérhető

NaturalBoy


a tápanyagot emiatt írtam, hogy ne közvetlenül az üres gyomorban szívódjon fel!

Értem hogy mire írtad.de gondolj bele.beveszem éhgyomorra a hyperdrolt ami így villámgyorsan bejut a véráramba ahogy bevettem ráeszem a fehérjét amivel az a célom,hogy a hyperdrol tuszkolja bele az izmaimba.Azért anynira nem szívódik gyorsan hogy mielőtt még az ételemből fehérje szívódna a véráramba a Hyperdrolnak már hült helye mert felszívódótt.

arról nem is beszélve hogy az is idő mire a Hyperdrol felszívódik de ezzel még semmi nem történt mert idő kell neki mire kifejti a hatását és elkezd nőni a tesztoszint.

És azért írják hogy napi 4 egyenletesen elosztva,hogy az egész nap foylamán nagyjából ugyan akkora legyen a koncentrációja a vérben.Tehát nem bevételtől számított kb. 3 órán át fejti ki a hatását aztán kiürül és a teszto szint újra visszacsökken.ezzel a szedéssel teljesen egyenletes szintet biztosíthatunk a vérben az egész nap folyamán.

2008. Szeptember 13. - 00:58:30
Válasz #1706
Nem elérhető

Gabe


Boy, ugyanarról beszélünk, a tápanyag szót azért használtam, hogy értse ne vegye be éhgyomorra, mert rossz esetben szétcseszi a bélbolyhait,
és nem azt a hatást éri el vele, ami a cél.
pl. mintha hazatolnád az autód, benne a kanna benzinnel, majd , mikor hazaértél beletöltöd a kanna benzint.  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 01:04:54
Válasz #1707
Nem elérhető

NaturalBoy


Boy, ugyanarról beszélünk, a tápanyag szót azért használtam, hogy értse ne vegye be éhgyomorra, mert rossz esetben szétcseszi a bélbolyhait,
és nem azt a hatást éri el vele, ami a cél.
pl. mintha hazatolnád az autód, benne a kanna benzinnel, majd , mikor hazaértél beletöltöd a kanna benzint.  !+"%

Ahogy megdrágul ma minden ez nem is rosz ötlet ;D  ****:)))))) ha eleve az utóban volna a benzin nagy lenne a kísértés hogy na csak egy kis gázt...De ezzel a módszerrel a benzint is meg lehet spórolni és aztán a benzin is biztonságba kerül.
Te tudsz valamit Gabe 8-)


2008. Szeptember 13. - 01:06:04
Válasz #1708
Nem elérhető

Gabe


mondom én  ****)

akkor holnaptól kéretik a bádisoknak így közlekedni.
legalább védjük a környezetet... meg a fákat is, eszünk hódot!

... fastor mondj már valamit az elmúlt 6-7 postra   ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 01:10:56
Válasz #1709
Nem elérhető

fastor


mondom én  ****)

akkor holnaptól kéretik a bádisoknak így közlekedni.
legalább védjük a környezetet... meg a fákat is, eszünk hódot!

... fastor mondj már valamit az elmúlt 6-7 postra   ;)
nem tdok semmit modnani, elmondtam a tapasztalatomat, mert használtam ezt a terméket, ennyi
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó