2024. Június 16. - 15:06:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781609 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Szeptember 14. - 02:00:01
Válasz #1725
Nem elérhető

fastor


1.nem az extremefit-be vettem!
2.hétvége van még jóhogy ráérek!
:)

Rájöttem hogy mi a baj.Nincs barátnőd igaz?Mert ha lenne őt baszogatnád hétvégén a szabdidődben nem minket  ;D.
Łł= ****:)))
ez nagyon teccett te ízesítetlenFijú ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 14. - 12:31:48
Válasz #1726
Nem elérhető

Dani19


1.nem az extremefit-be vettem!
2.hétvége van még jóhogy ráérek!
:)

Rájöttem hogy mi a baj.Nincs barátnőd igaz?Mert ha lenne őt baszogatnád hétvégén a szabdidődben nem minket  ;D

Na jó csak vicceltem de remélem már felviágosodtál és nem maradt hézag a tudásodban a Hyperdrollal kapcsolatban.
még jóhogy van barátnöm te!!!!! :-Đ!Őtt ráérek este baszogatni,:D :-)(-:

2008. Szeptember 14. - 12:31:48
Válasz #1727
Nem elérhető

Dani19


a Kapszulák között találtam valami kis zacsiban vmi porféle akármit.azzal mit kell csináljak?miAz?

2008. Szeptember 14. - 12:46:02
Válasz #1728

B1ll4

Vendég
Azt ki kell teríteni olyan fél méteres csíkban és nagy levegőt véve ,  az egészet be kell szippantani szigorúan a bal orrlyukba . Nemhiába vagyunk koxosok !  ;-oo-; ;-oo-;

2008. Szeptember 14. - 13:03:47
Válasz #1729
Nem elérhető

miki_nrg


1.nem az extremefit-be vettem!

akkó tuti drágán vetted ))=/ 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Kivéve, ha onnan rendelted neten :D


Miért? Te azt hiszed hogy az extremefitben a legolcsobbak az álltaluk is forgalmazott termékek? Akkor itt is jön egy  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ))=/

2008. Szeptember 14. - 13:22:19
Válasz #1730
Nem elérhető

NaturalBoy


a Kapszulák között találtam valami kis zacsiban vmi porféle akármit.azzal mit kell csináljak?miAz?

Az azt jelenti hogy Te vagy a földön az 5 milliomodik vásárló aki HyperdrolX2-őt vett és ez az ajándék ;D

Egyébként azért van benne mert a légköri nedveséget magához köti annak a kis zacskónak a tartalma így szárazan tartja a tablettákat.És még véletlenül se bomlanak el.

2008. Szeptember 14. - 13:44:39
Válasz #1731
Nem elérhető

Rabóczki Szabolcs


Hi!
Érdeklödnék hogy az Anator edzés után elég vagy keverjek bele fehérjét is ?
Elöre is köszi  =/+'

2008. Szeptember 14. - 13:44:39
Válasz #1732
Nem elérhető

Dani19


Azt ki kell teríteni olyan fél méteres csíkban és nagy levegőt véve ,  az egészet be kell szippantani szigorúan a bal orrlyukba . Nemhiába vagyunk koxosok !  ;-oo-; ;-oo-;
és ha nem szipantom fel?deh az milyen célt szolgál?

2008. Szeptember 14. - 13:44:39
Válasz #1733
Nem elérhető

Geronimo


a Kapszulák között találtam valami kis zacsiban vmi porféle akármit.azzal mit kell csináljak?miAz?
Azt keverd el vizzel és kend a hajadra, ez bizositja a Hyperdrol legjobb hasznosulását,felszivódását... ˝=/

2008. Szeptember 14. - 13:44:39
Válasz #1734
Nem elérhető

Dani19


Azt ki kell teríteni olyan fél méteres csíkban és nagy levegőt véve ,  az egészet be kell szippantani szigorúan a bal orrlyukba . Nemhiába vagyunk koxosok !  ;-oo-; ;-oo-;

És azt mind1 mikor szivom fel?

2008. Szeptember 14. - 13:44:39
Válasz #1735
Nem elérhető

Dani19


a Kapszulák között találtam valami kis zacsiban vmi porféle akármit.azzal mit kell csináljak?miAz?

Az azt jelenti hogy Te vagy a földön az 5 milliomodik vásárló aki HyperdrolX2-őt vett és ez az ajándék ;D

Egyébként azért van benne mert a légköri nedveséget magához köti annak a kis zacskónak a tartalma így szárazan tartja a tablettákat.És még véletlenül se bomlanak el.

nah énis erre gondoltam!
ÁHH AZÉRT VANNAK ITT OLYANOK IS AKIK CSŐBE AKARNAK HÚZNI :S! :-/-- nem tom B1ll4 mért irta azt akkor hogy szivjam fel? ***))))má pedig majdnem..:
kössz ismét a segitséget  :-){

2008. Szeptember 14. - 13:44:58
Válasz #1736
Nem elérhető

Rob


Köszönöm a válaszokat!   :-oD

" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Szeptember 14. - 13:51:27
Válasz #1737
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hi!
Érdeklödnék hogy az Anator edzés után elég vagy keverjek bele fehérjét is ?
Elöre is köszi  =/+'

...egy hobbygyúrosnak elég lenne,de nekünk kevés. Nem is kifejezetten a fehérjebevitel megoldására tervezték. Ha megittad akkor legalább egy adag real fehérje is kellene.  ;)

2008. Szeptember 14. - 14:49:12
Válasz #1738
Nem elérhető

Dani19


a Kapszulák között találtam valami kis zacsiban vmi porféle akármit.azzal mit kell csináljak?miAz?
Azt keverd el vizzel és kend a hajadra, ez bizositja a Hyperdrol legjobb hasznosulását,felszivódását... ˝=/

-_- :-)-

2008. Szeptember 14. - 18:19:37
Válasz #1739
Nem elérhető

Dani19


a Kapszulák között találtam valami kis zacsiban vmi porféle akármit.azzal mit kell csináljak?miAz?

Az azt jelenti hogy Te vagy a földön az 5 milliomodik vásárló aki HyperdrolX2-őt vett és ez az ajándék ;D

Egyébként azért van benne mert a légköri nedveséget magához köti annak a kis zacskónak a tartalma így szárazan tartja a tablettákat.És még véletlenül se bomlanak el.

holnap  reggel kiveszek 1-et és délben kajával veszem majd be.mer nem akarom magammal vinni az egészet,beleraknám 1 papirzsepibe és ez idő allatt lebomlik?reggel 5-12ig?