2024. Június 16. - 15:33:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781622 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Szeptember 16. - 13:01:19
Válasz #1755
Nem elérhető

FirstLady


Kinek ki a szóvivője?  ***)))) :D
Én vagyok a kormányszóvivő :D :D :D :D :D :D :D

Balu, de ahhoz, hogy keverje, kéne vennie csokisat, ha lenne... ****) ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 16. - 13:01:34
Válasz #1756
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Amúgy úgy a legjobb, ha a kettőt összekevered! Epres milka... ;)

Oké! Majd ha lesz csokis  :-oD ;D

2008. Szeptember 16. - 13:03:02
Válasz #1757
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Amúgy úgy a legjobb, ha a kettőt összekevered! Epres milka... ;)

Oké! Majd ha lesz csokis  :-oD ;D

Addig nyugodtan vegyél epreset, lehetőleg többet is, hogy legyen még belőle, mire kapunk csokissat...így tudod majd keverni!  ;)

2008. Szeptember 16. - 13:51:44
Válasz #1758

Torony

Vendég
Kicsit skizónak teccenek lenni? :D

2008. Szeptember 16. - 19:31:29
Válasz #1759
Nem elérhető

Dani19


fasz kivan.... mindneki mást mond...
konditerembe a nagy gyúrosok meg a személyi edző is azt mondja hogy 1 testrészt 1héten 2x kell megdolgoztatni,1az semmi
más oldalakon a fórumon mindeneki azt mondja hogy 1x kell Tricepsz kisebb izmokat lehet 2xesetleg.
?

2008. Szeptember 16. - 19:36:17
Válasz #1760
Nem elérhető

Boresz


fasz kivan.... mindneki mást mond...
konditerembe a nagy gyúrosok meg a személyi edző is azt mondja hogy 1 testrészt 1héten 2x kell megdolgoztatni,1az semmi
más oldalakon a fórumon mindeneki azt mondja hogy 1x kell Tricepsz kisebb izmokat lehet 2xesetleg.
?

lassan úgy alakul hogy nőni kezdek itt a felsorolásoktól,pedig csak olvasom az írásaidat  ***))))
mindenki más,próbáld meg neked mi a jó,nem vagyunk egyformák,és egyél rendesen,mert a konyhában dől el 70%ban hogy hogyan fogsz kinézni,ezt még én is tudom,és aludj sokat
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 16. - 19:41:05
Válasz #1761
Nem elérhető

Cressler


HI! hi Protein mega gainer van most készleten?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 16. - 19:45:27
Válasz #1762
Nem elérhető

endre66


HI! hi Protein mega gainer van most készleten?

Érdekes ez a termék, jó tömegnövelő profil, baromi jó ízek, híg, és édes, telít, de könnyen iható, remek oldódással, de a vaníliás bizony fos@t, az epres nem. De Nyíregyen csak vaníliás volt a múltkor  :'(

Más tapasztalt ilyesmit?

2008. Szeptember 16. - 19:47:37
Válasz #1763
Nem elérhető

Cressler


HI! hi Protein mega gainer van most készleten?

Érdekes ez a termék, jó tömegnövelő profil, baromi jó ízek, híg, és édes, telít, de könnyen iható, remek oldódással, de a vaníliás bizony fos@t, az epres nem. De Nyíregyen csak vaníliás volt a múltkor  :'(

Más tapasztalt ilyesmit?
akkor bővítem a kérdésem azzal, hogy csokis van-e  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 16. - 19:48:34
Válasz #1764
Nem elérhető

endre66


Én is csoki párti vagyok (azt még nem próbáltam), de az eper meglepően jó belőle.  ;-oo-;

2008. Szeptember 16. - 19:51:53
Válasz #1765
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
HI! hi Protein mega gainer van most készleten?

Nincs sajnos! Kb. 2 hét múlva érkezik! Addig esetleg TrueMass vagy Cytogainer!  ;)

2008. Szeptember 16. - 19:54:54
Válasz #1766
Nem elérhető

Cressler


HI! hi Protein mega gainer van most készleten?

Nincs sajnos! Kb. 2 hét múlva érkezik! Addig esetleg TrueMass vagy Cytogainer!  ;)
köszi   ;-oo-;
kivárom
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 17. - 13:42:24
Válasz #1767

Bandi

Vendég
HI! hi Protein mega gainer van most készleten?

Érdekes ez a termék, jó tömegnövelő profil, baromi jó ízek, híg, és édes, telít, de könnyen iható, remek oldódással, de a vaníliás bizony fos@t, az epres nem. De Nyíregyen csak vaníliás volt a múltkor  :'(

Más tapasztalt ilyesmit?

Csokisat,sütiset,epreset bepusztítottam mindből már jópár dobozzal,nekem nem volt gond.
Haverom vett vaníliásat,őt fosatta,de azt tudni kell h ő mindentől befosik.

2008. Szeptember 17. - 14:15:13
Válasz #1768
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szia Balu!

Tehát még ebben a hónapban jön ON szállítmány...akkor abban vagyon majd ugye Antiox meg C meg ZMA is.
Csak igenlő választ írj!  ;D

2008. Szeptember 17. - 14:16:53
Válasz #1769
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Balu!

Tehát még ebben a hónapban jön ON szállítmány...akkor abban vagyon majd ugye Antiox meg C meg ZMA is.
Csak igenlő választ írj!  ;D

Szia Zsolti!

IGEN, ha minden igaz lesznek benne ezek is.  ;)