2024. Június 16. - 16:19:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781641 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. November 02. - 12:18:16
Válasz #1935
Nem elérhető

Gabe


Dymatize BCAA 400stück vagyon raktáron?

Nincs sajnos! Por BCAA van most raktáron!
köszi!

előreláthatólag mikor lesz kb.?

A Dymatize szállítmányt várjuk már egy ideje, bízzunk benne, hogy max. 1-2 héten belül megérkezik! De biztosat nem tudok írni sajnos!
****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 03. - 16:43:18
Válasz #1936
Nem elérhető

Amper


hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

2008. November 03. - 16:46:26
Válasz #1937
Nem elérhető

Jordan


hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

Eskuszom irigylem az olyakat, akiknek a bedurranasfokozok ilyen nagyot tudnak utni......
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 03. - 16:51:12
Válasz #1938
Nem elérhető

AtomAnti


hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

Eskuszom irigylem az olyakat, akiknek a bedurranasfokozok ilyen nagyot tudnak utni......

A te receptoraid már nem érzik meg az ilyen gyenge anyagokat   ;D   ;D ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 03. - 16:51:52
Válasz #1939
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

Szia!

Próbáld meg előbb fél adaggal, és fokozatosan emeld. Az izzadás normális szerintem, én is jobban izzadok, ha edzés előtti N.O. fokozót használok.  

2008. November 03. - 16:52:08
Válasz #1940
Nem elérhető

God Vazzeg


hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

Eskuszom irigylem az olyakat, akiknek a bedurranasfokozok ilyen nagyot tudnak utni......

A te receptoraid már nem érzik meg az ilyen gyenge anyagokat   ;D   ;D ;D

Ez lehet  8-)  ;D

2008. November 03. - 16:56:01
Válasz #1941
Nem elérhető

Jordan


hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

Eskuszom irigylem az olyakat, akiknek a bedurranasfokozok ilyen nagyot tudnak utni......

A te receptoraid már nem érzik meg az ilyen gyenge anyagokat   ;D   ;D ;D

Ki beszel???  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 03. - 17:02:16
Válasz #1942
Nem elérhető

AtomAnti


hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

Eskuszom irigylem az olyakat, akiknek a bedurranasfokozok ilyen nagyot tudnak utni......

A te receptoraid már nem érzik meg az ilyen gyenge anyagokat   ;D   ;D ;D

Ki beszel???  ;D

Még lifetime van.  ;)

De már csak TIZENHATOT  kell aludni és csobogni fog  ;) ;D :D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 03. - 18:20:37
Válasz #1943
Nem elérhető

Amper


hello,bello
ma ittam 1adag vaport edzés elött,ésss
jobbbban ment az edzés sokkal,erőben sokat nyomott rajtam,csak az edzés felénél szédültem 1kicsit tőle:(,meg izzadok mint 1állat.
ez normális hogy nagyon izzadok tőle?
és mit csináljak hogy ne szédüljek tőle?igyak fél adaggal kevesebbet,vagy pedig igyam több vízzel?
köszi a segítséget

Szia!

Próbáld meg előbb fél adaggal, és fokozatosan emeld. Az izzadás normális szerintem, én is jobban izzadok, ha edzés előtti N.O. fokozót használok.  



oké köszike

2008. November 04. - 20:19:42
Válasz #1944
Nem elérhető

Amper


áhhh fél adagtól meg csak izzadok:(.
de remélem 2,3 nap múlva kevés lesz majd az az 1adag is  és utána már nem lesz tőle semmi bajom.szédüléés

2008. November 05. - 13:25:24
Válasz #1945
Nem elérhető

miki_nrg


Balu azt szeretném kérdezni hogy az extremefit magazinban levő MAP akció mikortól kezdődik?

2008. November 05. - 14:13:05
Válasz #1946
Nem elérhető

rajcipeti


Köszi,h megkérdezted helyettem is:)
Nov 1.van írva,de egyenlőre mindenhol a régi ár.
Ja és érdekelne,h mire vonatkozik a 20 ill. mire a 30%?
Köszönöm!

2008. November 05. - 14:26:27
Válasz #1947
Nem elérhető

miki_nrg


legalább lesz lehetőségem kipróbálni az anabolic od-t a fehérjéjükkel, de az adagolást nézve még ugyis húzós lesz egy havi adag

2008. November 06. - 13:51:24
Válasz #1948
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

A Muscle Asylum Project termékeit az eredeti árhoz képeset folyamatosan 20-30% kedvezménnyel áruljuk az összes ExtremeFit üzletben, ahogy ezt a weboldalunkon a www.extremefit.hu -n is látni lehet. Az ExtremeFit magazinban található reklámmal, a vásárlók figyelmét szerettük volna erre az akcióra felhívni, de az akciós árból már további 20-30%-ot nem tudunk levonni.
(Sajnos, a mostani dollár árfolyamváltozás miatt, még az is előfordulhat, hogy az árak inkább kicsit feljebb mennek, mint lefelé)
Elnézést kérjük, ha esetleg a reklám félreértésre adott okot.



2008. November 13. - 23:16:03
Válasz #1949
Nem elérhető

NaturalBoy


Szeva Balu!

Van valami hír az Optimum Nutrition halolaj kapszuláról?