2024. Június 16. - 02:49:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781398 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Február 09. - 18:30:40
Válasz #2130
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Február 09. - 18:43:35
Válasz #2131
Nem elérhető

Gabe


Na, hogy kapjátokbe  ;D
Prod, te meg inkább ennéd zsákszámra a hidroxyt, mert ez a mangalica style nem lesz menő a strandszezonra!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 18:47:21
Válasz #2132
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na, hogy kapjátokbe  ;D
Prod, te meg inkább ennéd zsákszámra a hidroxyt, mert ez a mangalica style nem lesz menő a strandszezonra!

Én ezzel vigyáznék Gabe...
"... Aranyszabály, hogy nem szabad a holttestet egy darabban felemelni. Úgy tartják, hogy legeredményesebb módszer az, ha a hullát hat darabra szeljük, majd egymásra pakoljuk. ... Szóval amint megvan a hat részecske, szabaduljunk meg tőlük, mert ugyebár nem tanácsos, a mélyhűtőbe tenni, hogy a mama megpapizza. Most jön a leghatásosabb eljárás. Megetetjük a disznókkal. Pár napig éheztetjük a sertéseket, és aztán a csonka test látványától is összefut a nyál a szájukban. Jobb haj és fog híján adni a tápot a röfik emésztése végett. Így az állatvédők is elégedettek lesznek. Persze nem tilos utólag fogat húzni, de ki akar záróakkordként disznószarban turkálni. Úgy bepuszilják a csontokat, mintha vajat nyalnának. Egy ilyen pazar lakomához kb 16 kismalacra van szükség. Nem hiába mondom mindig, hogy óvakodj a disznótenyésztőktől. Egy jól megtermett 100 kilogrammos testtel 8 perc alatt végeznek, ami azt jelenti, hogy egyetlen koca egy egész kilogramm rágós nyers húst csócsál el percenként. Lásd a kifejezést, mohó vagy, mint a disznó!"

 ;D

2009. Február 09. - 18:51:40
Válasz #2133
Nem elérhető

Gabe


 !+"% te is rajta vagy a szeren  ;D ezt, honnan?...  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 18:52:36
Válasz #2134
Nem elérhető

endre66


!+"% te is rajta vagy a szeren  ;D ezt, honnan?...  ****:)))
blöfföl...

2009. Február 09. - 19:00:02
Válasz #2135
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
!+"% te is rajta vagy a szeren  ;D ezt, honnan?...  ****:)))
blöfföl...
Nem,nem.Baluval ketten vezetünk egy óriási sertéstelepet ;D ;D >:D ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 09. - 19:20:21
Válasz #2136
Nem elérhető

God Vazzeg


!+"% te is rajta vagy a szeren  ;D ezt, honnan?...  ****:)))

Blöff :D

2009. Február 09. - 19:57:59
Válasz #2137
Nem elérhető

fastor


BAlu kollega, utánna is nézek, annak amit ajánlottál, köszönöm @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 09. - 20:00:19
Válasz #2138
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
BAlu kollega, utánna is nézek, annak amit ajánlottál, köszönöm @:-)

Nincs mit, remélem találsz megfelelőt.

2009. Február 09. - 20:11:04
Válasz #2139
Nem elérhető

fastor


BAlu kollega, utánna is nézek, annak amit ajánlottál, köszönöm @:-)

Nincs mit, remélem találsz megfelelőt.
sehol nem írják, hogy vízhatlan lenne bármi ????...
szóval vakvágány :-[
anynit íranak, hogy gyorsan beszívódik, és nem ragad a pólón, mezen :-}
ezzel az infóval, meg nem segítenek ki ;D
azért köszönöm, jó ötlet volt, lehet azért megpróbálom nicoflexel, legfeljebb megölnek, akiknek a szemébe megy ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 09. - 20:26:02
Válasz #2140
Nem elérhető

hrcak


Lassan minden elfogy és két hónapja ez a 2-3 hét az ígéret. Mi történik? Jó lenne már bevásárolni.

2009. Február 09. - 22:48:52
Válasz #2141
Nem elérhető

ViCtor


Andro, olvasod a privát mailjeidet,anyway?   ;D
-Lehet a boltban kapni Dymatize bcaa powdert? Én még nem láttam... csak a márka weblapján.

Hi Victor,

Kb. 10 napon belül érkezik BCAA a Dymatize-tól, porban és kapszulázva is.

Már válaszoltam a privát üzenetedre is... :-} csak most kávézom O0


 :P Most februárban szereztem be ezt a terméket tőlük, a négyszáz Capletseset. Vicc nélkül. Annyira jó. Értsd akárhogy. Biztos, megérte várni nekem  :-oD  ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Február 09. - 22:50:55
Válasz #2142
Nem elérhető

ViCtor


Ezek után szerintem le is lehet zárni a Témát.  ;) ****:)))

HELP DESK a Dymatize bcaa miatt nyilt meg.  :D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Február 11. - 22:40:44
Válasz #2143
Nem elérhető

bandus


hali!
Balu, milyen sékerek vannak most nálatok? megoldható lenne esetleg péntekig, hogy 2db-ra rákerüljön egy aláírás Pistitől? ajándékba lenne :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Február 11. - 22:48:33
Válasz #2144
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hali!
Balu, milyen sékerek vannak most nálatok? megoldható lenne esetleg péntekig, hogy 2db-ra rákerüljön egy aláírás Pistitől? ajándékba lenne :)

Nálam a Westendben nincs shaker sajnos, de holnap odacsörgök a Lurdy-ba, megkérdezem neked.  ;)
Ha van, Pisti biztos szívesen dedikálja. Bár nem tudom mennyit kóstál mostanság egy Steve Namat aláírás.  ;D