2024. Június 16. - 20:19:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781742 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Február 25. - 19:50:45
Válasz #2205
Nem elérhető

Suncity


 ;)  !+"%
A Pina  folyó Fehéroroszország déli részén, a Poleszje mocsárvidékén a Breszti területen található Hossza 40 km, vízgyűjtő területe 2460 km², közepes vízhozama 8,6 m³/s.

2009. Február 26. - 07:50:10
Válasz #2206
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyébként az Elite Juicersből a pina colada sem rossz.
amiben benne van a pina szó, az nem is lehet rossz  ;D
Basszus !+"%,akkor ezért volt jó ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 27. - 11:47:05
Válasz #2207
Nem elérhető

Szandi


Üdv!
A Westendben van Twinlab  Amino Fuel Liquid - 980ml?
:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Február 27. - 12:40:02
Válasz #2208
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv!
A Westendben van Twinlab  Amino Fuel Liquid - 980ml?
:)


Szia!

Épp tegnap este kaptam, úgyhogy van!  ;)

2009. Február 27. - 14:05:18
Válasz #2209
Nem elérhető

Johnnyx


Üdv., Syntha-6 Cookies & Cream van most nektek vagy Nitro-Tech ugyanilyen ízben?
Ha esetleg nincs valamelyik, akkor mikor várható?
Egyetek zabot!

2009. Február 27. - 14:13:01
Válasz #2210
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdv., Syntha-6 Cookies & Cream van most nektek vagy Nitro-Tech ugyanilyen ízben?
Ha esetleg nincs valamelyik, akkor mikor várható?
Nitro-Tech Hardcore Sütikrémes van,mind a 2 féle méretben,Syntha-6....úgy hallottam,hogy a BSN kb.2-3hét múlva jön,amit várok,mert az összes Syntha-6 elfogyott,elég keresett termék.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 27. - 15:43:25
Válasz #2211
Nem elérhető

hrcak


Ez is 2-3 hét? Mi ez a bűvös szám? Erre soha nem kapok választ, csak annyit, hogy 2-3 hét.

2009. Február 27. - 17:10:16
Válasz #2212
Nem elérhető

Szandi


Üdv!
A Westendben van Twinlab  Amino Fuel Liquid - 980ml?
:)


Szia!

Épp tegnap este kaptam, úgyhogy van!  ;)
Milyen szerencsém van.:)
Főleg, hogy meg se néztem a választ,mielőtt elindultam itthonról.:)
Köszi.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Február 27. - 17:14:51
Válasz #2213
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez is 2-3 hét? Mi ez a bűvös szám? Erre soha nem kapok választ, csak annyit, hogy 2-3 hét.
Akkor majd legközelebb azt mondjuk, hogy "majd jön" és akkor tuti nem fogunk tévedni...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 01. - 13:57:49
Válasz #2214
Nem elérhető

hrcak


Tisztelettel köszönöm a választ! De sajna ez már november óta 2-3 hét pl ALRI-s cuccokra. Ez már 3 hónap nem hét.

2009. Március 02. - 08:57:37
Válasz #2215
Nem elérhető

madinorbi


Hell!
A Flex féle alkáli kreatint fogjátok vajh forgalmazni, vagy nem egy nagy durranás és ezért nem ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 02. - 10:09:05
Válasz #2216
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tisztelettel köszönöm a választ! De sajna ez már november óta 2-3 hét pl ALRI-s cuccokra. Ez már 3 hónap nem hét.

A 2-3 hét egy standard válasz a munkatársaktól olyan kérdésre, ha kifogy egy termék a raktárból, mivel 2-3 hét általában a maximum volt és érkezett újabb szállitmány attól a márkától; és ezért a munkatársak ezt a választ adhatják a legjobb tudásuk szerint.
Az ALRI egy speciálisabb kis márka, akikkel rengeteg gondunk volt és ezért az ALRI termékek pótlása sok problémába ütközött, ami után lehet, hogy többet nem fogunk tőlük mi Magyarországra szállítani.
Van pár más termék, ahol más globális probléma késlelteti az újabb árufeltöltést, mint pl. ON whey, aminek a forint 30-40%-os gyengülése tett be elég erősen, mivel ma olyan ára lenne Magyarországon az ON Whey-nek, amit nem biztos, hogy sok vevő kifizetne. Mondjuk egy 2.3 kilós ON Whey 19,000Ft és ezért most van egy pár gond az árú érkezésekkel.

Mivel az Extremefit több száz féle termékkel foglakozik, így szinte lehetetlen, hogy mindig minden legyen raktáron és ezt senki más sem tudná megcsinálni ebben az országban. Megtesszük a legtöbbet viszont, amit tudunk, hogy kezeljük ezeket a dolgokat. De mivel egy kizárólag amerikai termékeket importáló cég vagyunk, a jelenlegi rossz szituáció abszolut nem segit minket ebben...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 02. - 10:09:42
Válasz #2217
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hell!
A Flex féle alkáli kreatint fogjátok vajh forgalmazni, vagy nem egy nagy durranás és ezért nem ?


forget it... :)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 02. - 10:13:20
Válasz #2218
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 02. - 13:04:17
Válasz #2219
Nem elérhető

fastor


Hell!
A Flex féle alkáli kreatint fogjátok vajh forgalmazni, vagy nem egy nagy durranás és ezért nem ?


forget it... :)
pedig, nemrosszak, de befogtam, nem reklámozok ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó