2024. Június 16. - 11:50:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781541 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2007. Október 28. - 17:48:32
Válasz #225
Nem elérhető

ViCtor


ehh, az új szuperdrolban van valami andro...
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 28. - 17:49:16
Válasz #226
Nem elérhető

parrre


;D

Efitmax 4000
Ex-Andro-Fit-diol
BIG Gerilla Warfare
Lur-Diol


...én ezekről tudok  !+"% ;D


 :'( :-Đ :-/--

 ;D

Lur-Diol ... ezt büntetni kéne ... d:)  ;D

2007. Október 28. - 19:24:52
Válasz #227
Nem elérhető

hopika


Bazd ez a Zsolti egy állat! @:-) @:-) @:-)
Biztos csak minket is le akar fárasztani bosszúból,mert ő már elfáradt a mai napra... :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 28. - 19:28:15
Válasz #228
Nem elérhető

hopika


Jajj kaptam egy minuszt...ez biztos a megfázásom miatt van...vagy attól fáztam meg??? :-)->
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 29. - 20:53:06
Válasz #229
Nem elérhető

Kola


The ultimate jakuzza-stack: Superdrol-NG,Mass-FX,Hyperdrol X2,Retain 2, @:-)
azért ez elég ütős lenne...(remélem hoyg vki majd lesz olyan állat és kipróbálja...)
ja és még mellé mehetne 1 kis Halodrol... csak a miheztertás végett =/+' Łł= :-!!!
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 29. - 20:54:07
Válasz #230
Nem elérhető

Kola


most nézem hoyg napról napra rossazbb a karmám... @-o
lehet hoyg megszállt valaki... ?:-/ 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 29. - 20:55:50
Válasz #231
Nem elérhető

parrre


The ultimate jakuzza-stack: Superdrol-NG,Mass-FX,Hyperdrol X2,Retain 2, @:-)
azért ez elég ütős lenne...(remélem hoyg vki majd lesz olyan állat és kipróbálja...)
ja és még mellé mehetne 1 kis Halodrol... csak a miheztertás végett =/+' Łł= :-!!!

Azt tudnám hogy ez most honnan jött ....

Nemhiszem hogy az a legjobb ha mindent bezabálunk össze-vissza  :----

2007. Október 29. - 20:58:07
Válasz #232
Nem elérhető

Bubee


The ultimate jakuzza-stack: Superdrol-NG,Mass-FX,Hyperdrol X2,Retain 2, @:-)
azért ez elég ütős lenne...(remélem hoyg vki majd lesz olyan állat és kipróbálja...)
ja és még mellé mehetne 1 kis Halodrol... csak a miheztertás végett =/+' Łł= :-!!!

Azt tudnám hogy ez most honnan jött ....

Nemhiszem hogy az a legjobb ha mindent bezabálunk össze-vissza  :----

Neki az, mert máshogy nem tud fejlődni... Nem mintha amúgy fejlődne  ::)

Zoli, baszki, csodálkozol h negatívban vagy? Én nem tenném, hanem elgondolkodnék azon h miért van  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 29. - 21:13:55
Válasz #233
Nem elérhető

hopika


Látod Zoli,így kell pluszt gyűjteni:Bubee kapott is rögvest egyet! ;-oo-;

Basszus,mikor kezdtünk olyan nagy szám volt,hogy tudtam szerezni Sportrobit kiegészítőnek 14 évesen.
Nem voltak itt a hiper-szuper kiegészítők és mégis tolta mindenki a vasat.
Türelem ember:ez nem gyorsvonat!Ez nem az a sport,ahol 3 hónap alatt Te leszel a Coleman!
Kaja-edzés-pihenés:ha ez a 3 rendben van,akkor rendben lesznek az alapok.
Nem akarlak folyamatosan bxszogatni,de gondolkodj-emészd meg a dolgokat és aztán írd le azt.
Inkább kérdezz,nem szégyen,ha nem tudsz valamit-én sem és senki sem itt a fórumon sem tudhat mindent.De a sok apró tudásból össze lehet rakni a frankót!
Easy!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 29. - 21:41:23
Válasz #234
Nem elérhető

ViCtor


The ultimate jakuzza-stack: Superdrol-NG,Mass-FX,Hyperdrol X2,Retain 2, @:-)
azért ez elég ütős lenne...(remélem hoyg vki majd lesz olyan állat és kipróbálja...)
ja és még mellé mehetne 1 kis Halodrol... csak a miheztertás végett =/+' Łł= :-!!!

Zolcsika, ne is törödj ezekkel a butuska emberekkel, akik állandóan lehurrognak téged! Naon nagy arc vagy! Te vagy a kedvencem! Gyönyörködve olvasom az írásaidat minden áldott nap és mindig szorítok neked. Folyamatosan figyellek és kíváncsian várom, h miket fogsz tesztelni a jövőben! Nagyon nagy pozitív viszhangja van a megjegyzéseidnek. Azóta már J-C-féle Stack is hiánycikk a store-ban, annyian elkapkodták. Folyamatos informáciokkal látod el a nagyközönséget, akik így, malacperselyt törve, ezek után, mindenre képesek lesznek teáltalad. Sokszor csendben maradok, mert annyira remekül rakod össze a különféle tápláló szereket. Rengeteg apró és lenyeges dolgokra hívod fel a figyelmet. Ez nagyon pozitív. Szó, mi szó; született tehetség vagy! És mi ennek örülünk, h nem marad kiaknázatlanúl!!!
Kérlek, bocsásd meg gyarló lelkem, de úgye 17 éves volnál? Nos, remek összetétel ezen korosztálynak, sőőt, javallom engedelmeddel azt is, h tégy hozzá Venom Hyperdrivot és ARSON-t is! Axis-ht-ről meg nem megfeletkezni, az maradjon a háttérben, mint démoni erőfokozó, meg libidó fokozó, amolyan; nasiii! Ha erről írsz egy remek beszámolót, akkor biztos vagyok benne, h Efitmester további kedvezményeket ad majd pár termékhez, amit még érdemes hozzárakni. Vagy, felajánj még neked Vaport vagy No-Xpld-ot a jobb edzések eléréséhez.
Kérlek, h dupla adagot szedjél be mindengyikről, h hamarabb meglássuk  hatását az egész tiny-stack-ednek! Nem lesz gond, hidd el! Gondolj mindig arra, h ez csak Natural. Semmi más! Vagyis, semmi - mellékhatástól ne aggódj!
Felőlem, kipróbálhatod a tripla adag kombinációt is, h gyorsan végezz az egésszel, h utána újabb fergeteges variáciokkal káprásztass el minket! uuhh, fiúk, nagyon tud a srác, !!!

u.i.: HGF-ról ne feledkezz meg!!! Ebben a k(ó)rban már iszonyatosan szükség van utánpótlásra!!! Secretagogue-one!!! mindenképp próbálj beszerezni belőle két dobozza stack alatt!!!!!!!!!!! a bolt sztem ajándékként fel is kínálja valószínűleg!
én ennyit akartam hozzászólni, remélem, érthető voltam!
De, bocsásd meg nékem, hogyha rosszúl tudom a kombinációkat! köszi,h meghallgattál!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 29. - 21:56:07
Válasz #235
Nem elérhető

hopika


De sajnálom,hogy nem lehet egyszerre 3 plusszot adni! ;-oo-; @:-) ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 30. - 08:01:09
Válasz #236
Nem elérhető

tomi


Én is csodálom a lelkesedésed Zoli, ha már ezt szinten tartod nagyon eredményes testépítő leszel.  #:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 30. - 09:58:26
Válasz #237
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Héjj srácok, Zoli 17 éves most. Ha belegondolok, milyen voltam én 17 évesen, akkor le a kalappal előtte.

...Mindenkinek át kell mennie egy bizonyos tanulási görbén az életben és jó lenne ha ez a fórum tudna segíteni az embereknek, fiataloknak, hogy a legtöbbet tanuljanak és érjék el a céljaikat... :-!

 O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 30. - 10:03:42
Válasz #238
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro, te mit szedsz?  ;)
 d:) kérem, vegye elő a listáját, ha pedig nincs önnél akkor...  d:)
Ált., mint régen, most is belekóstolsz mindenbe, vagy vannak állandó kedvencek?

Azokat szedem, amiket sztereo is leírt, de ezek titkos fejlesztések és csak évek múlva lesznek a piacon. Komolyabbra fordítva a szót, most semmit nem szedek(na jó, néha vitaminok, Endorush, StimulantX, Bad Ass Mass, Aplodan...de semmi komoly), mivel nem edzek sajnos, úgyhogy kár lenne belém...De lesz ez még ígyse. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 30. - 10:08:54
Válasz #239
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro!

Egy kérdésem lenne hozzád: ilyen ronikólmenesbádibildingponthus pólót lehet -e kapni/venni most nálatok? Ha igen, mennyiért? Ja és az egyéb bb.hu-s ruhákat csak vip-knek gyártjátok vagy a kisemberek számára is elérhető?

Előre is köcce!  /:-)

Hi Bubee,

A Coleman-es BSN-es póló teljesen elfogyott. Kb. egy small méret van, de az neked nem hiszem, hogy megfelelne. Van viszont új bodybuilding.hu -s póló, aminek az ára 1900Ft, továbbá most készül hosszú ujjú kapucnis bodybuilding.hu -s cucc is, amit már láthatott néhány ember Debrecenben, és az kb 6000Ft lesz, és egy elég jól kinéző ujjatlan, nem is tudom, hogy hívják, pufajkás dzseki, ami 9000Ft körül lesz és bodybuilding.hu -s.

Valószínüleg indítunk pár quiz játékot itt, Sztereo és Németh István segítségével, amiben pólókat lehet nyerni itt a fórumon...Hamarosan!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"