2024. Június 16. - 12:28:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781555 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Március 06. - 17:48:57
Válasz #2265
Nem elérhető

ViCtor


Melyik terméketek tartalmaz Krómot (vagy biokrómot) - Chromium - , ill. milyen mennyiségben?
(mcg)-ben szokták feltüntetni.
Főleg zsírégetésben/nél alkalmazzák. Zsírégető készítményeknél saccolom jelenlétét.
HELP ME!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Március 06. - 18:16:36
Válasz #2266
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


MHP - Anadrox
50 mcg adagonként

2009. Március 09. - 19:36:44
Válasz #2267
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Melyik terméketek tartalmaz Krómot (vagy biokrómot) - Chromium - , ill. milyen mennyiségben?
(mcg)-ben szokták feltüntetni.
Főleg zsírégetésben/nél alkalmazzák. Zsírégető készítményeknél saccolom jelenlétét.
HELP ME!

Az előttem szólóhoz még annyit fűznék,hogy MHP Trac Extreme NO-chromium polynicotinate-50mcg+5mg vanadium.
Akkor szoktam ajánlani edzés előttinek az MHP termékét,ha edzés után magas ch tartalmú tápkieget használnak(pl.Mass-tech,Cell-tech),mert a króm és a vanádium inzulin termelés szabályzó,a vanádium hatására jobb lessz a izomzat ch raktárainak feltöltése illetve a kreatin is jobban hasznosul.Egyébként szerintem a Trac Extreme NO egy átgondoltan összerakott termék,ugye mert van benne NADH(NO termelésben katalizátorként-előanyagként van jelen,és sok a C-vitamin is a termékben 395mg-ami szintén sok NO termelés fokozóból hiányzik).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 10. - 08:44:26
Válasz #2268
Nem elérhető

madinorbi


Melyik terméketek tartalmaz Krómot (vagy biokrómot) - Chromium - , ill. milyen mennyiségben?
(mcg)-ben szokták feltüntetni.
Főleg zsírégetésben/nél alkalmazzák. Zsírégető készítményeknél saccolom jelenlétét.
HELP ME!

Dymatize - Vanadyl complex
Króm 100mcg
Vanádium 10mg
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 16. - 15:55:05
Válasz #2269
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a AX Lean Fx és Arachadonic sav üti-e egymást, vagy szedhetők nyugodtan együtt is?
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 16. - 21:57:03
Válasz #2270
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!!

Nem tudjátok hogy mikor lesz raktáron?: :-[

Jungle,Bad Ass Mass,Pro Anabol, N-Gorge..!!!! @:-)

Nagyon várom már!! @-o
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Március 17. - 07:42:31
Válasz #2271
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!!

Nem tudjátok hogy mikor lesz raktáron?: :-[

Jungle,Bad Ass Mass,Pro Anabol, N-Gorge..!!!! @:-)

Nagyon várom már!! @-o

Szia!

"Az ALRI egy speciálisabb kis márka, akikkel rengeteg gondunk volt és ezért az ALRI termékek pótlása sok problémába ütközött, ami után lehet, hogy többet nem fogunk tőlük mi Magyarországra szállítani."

Ezt Efitmaster-től idéztem. Szóval nem tudni, hogy lesznek-e ezek a termékek még nálunk...és ha lesznek, akkor mikor.

2009. Március 17. - 13:14:15
Válasz #2272
Nem elérhető

doncicco


Nagy baj lenne, ha pl. a Jungel W. eltünne a kínálatból, mert az összes eddig próbált un. tesztoszteron szint támogató közül ez volt a leghatásosabb. Többekhez viszonyítva amelyiknek egyáltalán hatása van, erőben és szálkás izomfejlesztésben kitűnő! ****:))))))

2009. Március 17. - 13:22:04
Válasz #2273
Nem elérhető

madinorbi


Jah az alri és ax a 2 csodafegyver, ezek nélkül nincs fejlődés, amennyiben natúr badiról beszélünk, kár lenne érte.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 17. - 14:01:06
Válasz #2274
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nagy baj lenne, ha pl. a Jungel W. eltünne a kínálatból, mert az összes eddig próbált un. tesztoszteron szint támogató közül ez volt a leghatásosabb. Többekhez viszonyítva amelyiknek egyáltalán hatása van, erőben és szálkás izomfejlesztésben kitűnő! ****:))))))
bizony,de azért megemlíteném a Hyperdrol1-et,ami legalább olyan jó volt,ha nem éppen überelte.Azért az AX tud valamit :-!.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 17. - 15:32:45
Válasz #2275
Nem elérhető

Pity


Szerintetek a BSN fog a Syntha 6ból 5kg-s csinálni valamikor??vagy nagyobbat mint az 1.32kg  :) :-oD

2009. Március 17. - 15:41:41
Válasz #2276
Nem elérhető

bandus


Szerintetek a BSN fog a Syntha 6ból 5kg-s csinálni valamikor??vagy nagyobbat mint az 1.32kg  :) :-oD

ez jó kérdés. vajon a prémium márkák többségének miért nincs nagy kiszerelésű fehérjéje? (bsn, MT, MAP, MHP, stb..)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Március 17. - 20:00:31
Válasz #2277
Nem elérhető

FirstLady


Szerintetek a BSN fog a Syntha 6ból 5kg-s csinálni valamikor??vagy nagyobbat mint az 1.32kg  :) :-oD

ez jó kérdés. vajon a prémium márkák többségének miért nincs nagy kiszerelésű fehérjéje? (bsn, MT, MAP, MHP, stb..)
Mert elég drága lenne, és nem biztos megvennék az üzletben...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 17. - 20:05:48
Válasz #2278
Nem elérhető

Gabe


Szerintetek a BSN fog a Syntha 6ból 5kg-s csinálni valamikor??vagy nagyobbat mint az 1.32kg  :) :-oD

ez jó kérdés. vajon a prémium márkák többségének miért nincs nagy kiszerelésű fehérjéje? (bsn, MT, MAP, MHP, stb..)
Mert elég drága lenne, és nem biztos megvennék az üzletben...
Aki ezt tolja, szerintem ugyanúgy megvenné, sőt, mivel az ára kedvezőbb lenne kilóra lebontva, így még inkább!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 17. - 20:08:13
Válasz #2279
Nem elérhető

FirstLady


Szerintetek a BSN fog a Syntha 6ból 5kg-s csinálni valamikor??vagy nagyobbat mint az 1.32kg  :) :-oD

ez jó kérdés. vajon a prémium márkák többségének miért nincs nagy kiszerelésű fehérjéje? (bsn, MT, MAP, MHP, stb..)
Mert elég drága lenne, és nem biztos megvennék az üzletben...
Aki ezt tolja, szerintem ugyanúgy megvenné, sőt, mivel az ára kedvezőbb lenne kilóra lebontva, így még inkább!
Azt akarod mondani, hogy a gyártók ezek szerint hülyék? 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady