2024. Június 16. - 15:21:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781617 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Március 17. - 20:23:40
Válasz #2280
Nem elérhető

ViCtor


Lédi, fessetek át egy OnWhey fehérjét, Syntára! @:-)

Am. 5 kiló Synta6-ot mennyiért vennétek? kb.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Március 17. - 20:46:11
Válasz #2281
Nem elérhető

Suncity


ez 1picit off

vmeyik nap pont láttam 1 videót, a youtube-on amikor RONNIE  (:-)  6 púpos   :-O :-O  mérő sytna-6 ot nyomott a turmixba   :-){ :-){ de még a neszkvik kakaó is feltünt a videón  /7%


2009. Március 17. - 21:35:57
Válasz #2282
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!!

Nem tudjátok hogy mikor lesz raktáron?: :-[

Jungle,Bad Ass Mass,Pro Anabol, N-Gorge..!!!! @:-)

Nagyon várom már!! @-o

Szia!

"Az ALRI egy speciálisabb kis márka, akikkel rengeteg gondunk volt és ezért az ALRI termékek pótlása sok problémába ütközött, ami után lehet, hogy többet nem fogunk tőlük mi Magyarországra szállítani."

Ezt Efitmaster-től idéztem. Szóval nem tudni, hogy lesznek-e ezek a termékek még nálunk...és ha lesznek, akkor mikor.


 :'(
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Március 17. - 21:36:45
Válasz #2283
Nem elérhető

Pity


 /7%úgy látszik ő igy csinálja! :D amúgy ha azt nézitek az ON 5kg ugye asszem 24 1kg meg 7 és végülis az olyan mintha 4kg+1kg ajándékba én simán eltudnám képzelni mondjuk ezt syntha 6ba csak mondjuk az ugy lenne h 24k és akkor 3+1kg agy valami hasonló okosság! szerintem biztos lenne rá igény. :-oD

2009. Március 17. - 22:50:59
Válasz #2284
Nem elérhető

NaturalBoy


/7%úgy látszik ő igy csinálja! :D amúgy ha azt nézitek az ON 5kg ugye asszem 24 1kg meg 7 és végülis az olyan mintha 4kg+1kg ajándékba én simán eltudnám képzelni mondjuk ezt syntha 6ba csak mondjuk az ugy lenne h 24k és akkor 3+1kg agy valami hasonló okosság! szerintem biztos lenne rá igény. :-oD

Ha mondjuk az 5 kilós Syntha-6 36.000 Ft. lenne én símán megvenném.Mert így 8900/kiló úgy meg kicsit több mint 4 kiló áráért 5 kiló lenne.Sőt ha 40.000 Ft. lenne az 5 kilós Syntha-6 akkor is megérné.
És szerintem más is így gondolja.2 percig se kell matekolni úgyhogy a gyártóknak is megérné szerintem.

2009. Március 17. - 23:04:53
Válasz #2285
Nem elérhető

Gabe


Lédinek hiába beszélek, akinek fél évig tart egy kilós fehérje úgysem érti meg!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 07:48:17
Válasz #2286
Nem elérhető

Suncity


Szerintetek a BSN fog a Syntha 6ból 5kg-s csinálni valamikor??vagy nagyobbat mint az 1.32kg  :) :-oD

 :-}
ha ennyire íz vadász vagy, akkor pl: a  /7% MUSLE MILK-nek  <:-)  van 2.27 kg- s kiszerelése

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=9&products_id=931

2009. Március 18. - 07:51:43
Válasz #2287
Nem elérhető

madinorbi


Lédinek hiába beszélek, akinek 2 évig tart egy kilós fehérje úgysem érti meg!  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 18. - 07:53:06
Válasz #2288
Nem elérhető

FirstLady


Lédinek hiába beszélek, akinek fél évig tart egy kilós fehérje úgysem érti meg!  ;D
Nem, csak valahogy úgy gondolom, hogy azé csak tudják ezek a cégek, hogy mit-miért-hogyan csinálnak  8-)
Egyébként nem vagyok abban biztos, hogy megvennék az 5 kilós cuccot negyvenix ezerért, és nem mondjuk 10 ezresével költenének rá többen ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 18. - 09:09:47
Válasz #2289
Nem elérhető

God Vazzeg


Lédinek hiába beszélek, akinek fél évig tart egy kilós fehérje úgysem érti meg!  ;D
Nem, csak valahogy úgy gondolom, hogy azé csak tudják ezek a cégek, hogy mit-miért-hogyan csinálnak  8-)
Egyébként nem vagyok abban biztos, hogy megvennék az 5 kilós cuccot negyvenix ezerért, és nem mondjuk 10 ezresével költenének rá többen ;)

A nagy kiszerelés hátránya hogy a végére megunja az ember. A 2.27-es kiszerelés még rendben van, de az 5-6 kilóst az ember a vége felé már undorral issza. Persze biztos van aki nem így van vele, én erre tippelek.

2009. Március 18. - 10:35:49
Válasz #2290
Nem elérhető

Cressler


 Főként marketing és logisztikai oka van annak, hogy nincs nagyobb kiszerelés szerintem, nomeg az amerikai piacra gondolva ahol egyrészt megvan a fizetőképes kereslet, és sok tápkieg bolt van inkább vesz hetente egy-egy más ízt minthgy ugyanazt igya pár dollárral kevesebbért.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 18. - 12:49:06
Válasz #2291
Nem elérhető

Suncity



A nagy kiszerelés hátránya hogy a végére megunja az ember. A 2.27-es kiszerelés még rendben van, de az 5-6 kilóst az ember a vége felé már undorral issza. Persze biztos van aki nem így van vele, én erre tippelek.
[/quote] ***))))

én pl, a Elite berry-ből  a 7kg-t nyomom zsinórban ,de nem unom még

de hát, mások vagyunk

2009. Március 18. - 15:42:42
Válasz #2292
Nem elérhető

God Vazzeg



A nagy kiszerelés hátránya hogy a végére megunja az ember. A 2.27-es kiszerelés még rendben van, de az 5-6 kilóst az ember a vége felé már undorral issza. Persze biztos van aki nem így van vele, én erre tippelek.
***))))

én pl, a Elite berry-ből  a 7kg-t nyomom zsinórban ,de nem unom még

de hát, mások vagyunk

Berry?  ;D  :----

2009. Március 18. - 16:00:40
Válasz #2293

Torony

Vendég
gumibogyószörp...

2009. Március 18. - 20:22:55
Válasz #2294
Nem elérhető

fastor


Banános Gain fastböl nyomtam be 3 vödörrel, hát amikor már kinyitottam, öklendeztem a végére, nagyonkomolyan, de azért lenyomtam :-oD :----
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó