2024. Június 16. - 16:57:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781651 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 31. - 11:43:06
Válasz #2340
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hell ! Üdülési csekkért adtok-é tápszert  ;D ??? >:D

Ha nem, akkor én vennék üdülési csekket kp-ra, és abból vehetsz tápszert  ****)
Áprilisban lesz aktuell, lebeszéljük !

Majd keress meg priviben  ****:))))))
Na jólvan megoldódott a probléma.....ezt is elintéztem ;D,lesz tápszer ;D.



Lehet nálatok üdülési csekkre tápkieget venni?  :-O  @-o
Csak vicceltem ehhe ehhe ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 31. - 11:43:49
Válasz #2341
Nem elérhető

God Vazzeg


Hell ! Üdülési csekkért adtok-é tápszert  ;D ??? >:D

Ha nem, akkor én vennék üdülési csekket kp-ra, és abból vehetsz tápszert  ****)
Áprilisban lesz aktuell, lebeszéljük !

Majd keress meg priviben  ****:))))))
Na jólvan megoldódott a probléma.....ezt is elintéztem ;D,lesz tápszer ;D.



Lehet nálatok üdülési csekkre tápkieget venni?  :-O  @-o
Csak vicceltem ehhe ehhe ;).


 :-O  ***))))

2009. Március 31. - 14:15:18
Válasz #2342
Nem elérhető

The Rock


Érdekelne, hogy van-e Masstech 2,2 kg epres, sarm-x és on 100 % gold standard 4.71 kg rocky road ízben???
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2009. Március 31. - 14:26:42
Válasz #2343
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Érdekelne, hogy van-e Masstech 2,2 kg epres, sarm-x és on 100 % gold standard 4.71 kg rocky road ízben???
Mass Tech 2.2kg eper van,Sarm-X 30 felett nem rossz(esetleg)de nincs,Gold Standard meg egyenlőre nem oké,azért nem érdemes rendelni,hogy 24200Ft helyett áruljuk 32000Ft-ért(nem pont ennyi lenne,írtam egy körülbelüli árat).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 31. - 15:05:53
Válasz #2344
Nem elérhető

The Rock


Érdekelne, hogy van-e Masstech 2,2 kg epres, sarm-x és on 100 % gold standard 4.71 kg rocky road ízben???
Mass Tech 2.2kg eper van,Sarm-X 30 felett nem rossz(esetleg)de nincs,Gold Standard meg egyenlőre nem oké,azért nem érdemes rendelni,hogy 24200Ft helyett áruljuk 32000Ft-ért(nem pont ennyi lenne,írtam egy körülbelüli árat).


Fasza  :-\

Azért thx!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2009. Április 01. - 23:28:06
Válasz #2345
Nem elérhető

NaturalBoy


Az alábbiakat szeretném vásárolni és érdeklődnék hogy van e illetve amiből nincs mikorra várható:

 -2doboz Trisorbagen
 -3 doboz Perfect Cycle
 -1 doboz SizeOn
 -1 doboz Plasmajet
 -1 doboz Restore/Advanced PCT
 -1 doboz Cellmass (nagy kiszerelés)
 -1 doboz N.O.Explode
 -1 doboz Nitrix (nagy kiszerelés)

Az elmúlt egy évben éppan csak edzegettem és fehérje + vitamint toltam sérülések miatt (gerinc,váll és gyomorpanaszok miatt),a sérülések miatt megmaradt pár tápkieg Jungle Warefare,Pro-Anabol stb. amikhez ezeket hozzácsapva tartanék egy nagyobb lélegzetvételű tesztet,amit itt is megosztok mindenkivel.
Én már nagyon izgatott vagyok ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ezek közül amit most tesztelek csak a Cellmasst,N.O.Explode-ot és a Nitrixet ismerem amikbe nem csalódtam a többire meg nagyon kíváncsi vagyok.



2009. Április 01. - 23:39:54
Válasz #2346
Nem elérhető

Gabe


Nem szarral gurítasz!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 01. - 23:43:58
Válasz #2347
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az alábbiakat szeretném vásárolni és érdeklődnék hogy van e illetve amiből nincs mikorra várható:

 -2doboz Trisorbagen
 -3 doboz Perfect Cycle
 -1 doboz SizeOn
 -1 doboz Plasmajet
 -1 doboz Restore/Advanced PCT
 -1 doboz Cellmass (nagy kiszerelés)
 -1 doboz N.O.Explode
 -1 doboz Nitrix (nagy kiszerelés)

Az elmúlt egy évben éppan csak edzegettem és fehérje + vitamint toltam sérülések miatt (gerinc,váll és gyomorpanaszok miatt),a sérülések miatt megmaradt pár tápkieg Jungle Warefare,Pro-Anabol stb. amikhez ezeket hozzácsapva tartanék egy nagyobb lélegzetvételű tesztet,amit itt is megosztok mindenkivel.
Én már nagyon izgatott vagyok ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ezek közül amit most tesztelek csak a Cellmasst,N.O.Explode-ot és a Nitrixet ismerem amikbe nem csalódtam a többire meg nagyon kíváncsi vagyok.


Te aztán tudod mi a tuti, így kell ezt csinálni  ****:))))))

2009. Április 01. - 23:57:12
Válasz #2348
Nem elérhető

NaturalBoy


Az elmúlt kb. 9 hónapban ha már úgyse nagyon ment ez edzés próbáltam kicsit gyűjtögetni és nem szórtam a pénzt,most viszont oda akarok b@szni, remélem van most minden raktáron,mert ez esetben 2 hét múlva indul a tesztem  :-OO :-OO

2009. Április 02. - 00:01:57
Válasz #2349
Nem elérhető

Raymond


Szevasztok!! Érdeklődnék hogy van e raktáron    100% Whey Protein Gold Standard Zsák - Csokoládé 4,71kg-os kiszerelésben....????? 8-}

2009. Április 02. - 00:05:48
Válasz #2350
Nem elérhető

Gabe


Gold Standard meg egyenlőre nem oké,azért nem érdemes rendelni,hogy 24200Ft helyett áruljuk 32000Ft-ért(nem pont ennyi lenne,írtam egy körülbelüli árat).
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 00:14:09
Válasz #2351
Nem elérhető

Szandi


Gold Standard meg egyenlőre nem oké,azért nem érdemes rendelni,hogy 24200Ft helyett áruljuk 32000Ft-ért(nem pont ennyi lenne,írtam egy körülbelüli árat).
Én nem mertem.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 02. - 00:18:25
Válasz #2352
Nem elérhető

Raymond


Az az igazság hogy most tanulmányoztam át a shopot és eléggé őszinte leszek hogy az On Wheyen kívül nem igazán vennék más fehérjét (nagykiszerelésben).......mert őszintén szólva mondjuk egy Nitro tech amit eddig használtam szerintem nem ér meg 15.000 Ft-ot.....és kis kiszerelésbe meg nem érdemes gondolkodnom mert egy 1,2kg-os vagy egy 2,2 kg-os  fehérje nem tart ki semeddig........így most egy kicsit tanácstalan vagyok.......... ::) 8-}

2009. Április 02. - 00:22:50
Válasz #2353
Nem elérhető

Gabe


sajnos nem vagy egyedül...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 01:04:30
Válasz #2354
Nem elérhető

ViCtor


Állítólag az emberek a válság ideje alatt még inkább a minőség felé hajlanak és költenek rájuk, ez tény!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.