2024. Június 16. - 11:34:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781530 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Május 12. - 11:05:16
Válasz #2460
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok. Segítsetek nekem legyetek szívesek. 20 éves vagyok. Tavaly május 9-én műtöttek agydaganattal. És most május elején jártak le a kemoterápiás kezelések. Régen gyúrtam elég nagy voltam, és szerencsére volt miből leadni a kezelések alatt. De 23 kilót adtam le 1 év alatt és lementem 70 kilóra. Hála Isten vége a kezeléseknek, és újra szeretnék júniustól gyúrni. És azt akarom kérdezni mit ajánlanátok így kezdésnek ( ha ajánlotok). Válaszotokat várom. Kössz előre is.
Szia,
bár én nem vagyok orvos -ezt előre kihangsúlyoznám-, szóval mondok tippeket, de szerintem csekkoltasd le az orvosoddal is! :)

Most a kemoterápia után valószínűleg az immunrendszered is padlón van, szóval szerintem vitaminkészítményekre szüksége lehet a szervezetednek, valamint magas C-vitamin bevitelre.

Azt mondják, hogy kemoterápia után protein sékeket, tömegnövelőket lehet inni, valamint glutamint is lehet fogyasztani.

Amit tudom, hogy biztosan nem lehet, az a kreatin, kreatinos kiegek, ill. minden nemű prohoromon!

Amivel nem árt vigyázni az az aszpartám, ugyanis bizonyos mennyiségben intoleranciát válhat ki. (ez a mennyiség nem meghatározott, egyénfüggő, hogy valaki mennyitől lesz "allergiás" rá, vagy lesz-e egyáltalán)

Remélem, valamennyit segítettem, és azért konzultálj az orvosoddal is, az összetevőtáblázatokat megtalálod a www.extremefit.hu -s oldalon ;)

Vitaminokat is egyeztetni kell, mert az immunrendszert erősíti, a kemo meg gyengíti(ette) szóval attól is függ melyik fázisban van a kemo, lesz-e még, stb..
Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy júniustól edzene, akkor vége a "tortúrának" :)
de ha félreértettem, szólj Tibbahfan


Ha jól tudom több menetben szoktak kemozni, erre céloztam, hogy végleg vége, tehát gyógyult-e, vagy csak egy fázis fejeződik be  8-}

2009. Május 12. - 11:14:19
Válasz #2461
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok. Segítsetek nekem legyetek szívesek. 20 éves vagyok. Tavaly május 9-én műtöttek agydaganattal. És most május elején jártak le a kemoterápiás kezelések. Régen gyúrtam elég nagy voltam, és szerencsére volt miből leadni a kezelések alatt. De 23 kilót adtam le 1 év alatt és lementem 70 kilóra. Hála Isten vége a kezeléseknek, és újra szeretnék júniustól gyúrni. És azt akarom kérdezni mit ajánlanátok így kezdésnek ( ha ajánlotok). Válaszotokat várom. Kössz előre is.
Szia,
bár én nem vagyok orvos -ezt előre kihangsúlyoznám-, szóval mondok tippeket, de szerintem csekkoltasd le az orvosoddal is! :)

Most a kemoterápia után valószínűleg az immunrendszered is padlón van, szóval szerintem vitaminkészítményekre szüksége lehet a szervezetednek, valamint magas C-vitamin bevitelre.

Azt mondják, hogy kemoterápia után protein sékeket, tömegnövelőket lehet inni, valamint glutamint is lehet fogyasztani.

Amit tudom, hogy biztosan nem lehet, az a kreatin, kreatinos kiegek, ill. minden nemű prohoromon!

Amivel nem árt vigyázni az az aszpartám, ugyanis bizonyos mennyiségben intoleranciát válhat ki. (ez a mennyiség nem meghatározott, egyénfüggő, hogy valaki mennyitől lesz "allergiás" rá, vagy lesz-e egyáltalán)

Remélem, valamennyit segítettem, és azért konzultálj az orvosoddal is, az összetevőtáblázatokat megtalálod a www.extremefit.hu -s oldalon ;)

Vitaminokat is egyeztetni kell, mert az immunrendszert erősíti, a kemo meg gyengíti(ette) szóval attól is függ melyik fázisban van a kemo, lesz-e még, stb..
Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy júniustól edzene, akkor vége a "tortúrának" :)
de ha félreértettem, szólj Tibbahfan


Ha jól tudom több menetben szoktak kemozni, erre céloztam, hogy végleg vége, tehát gyógyult-e, vagy csak egy fázis fejeződik be  8-}
igen, arra értettem, hogy szerintem ez az utolsó menet volt. Merthogy kemók között sem szokták javasolni az edzést. :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 12. - 19:36:51
Válasz #2462
Nem elérhető

God Vazzeg


Visszaolvastam, és neked van igazad. Ettől függetlenül csak megkérdezném a dokimat, biztos ami biztos  :-){

2009. Május 12. - 20:41:11
Válasz #2463
Nem elérhető

FirstLady


Visszaolvastam, és neked van igazad. Ettől függetlenül csak megkérdezném a dokimat, biztos ami biztos  :-){
Köszi ;)
És igen, én is megkérdezném a dokit  ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 12. - 23:32:40
Válasz #2464
Nem elérhető

Szandi




Ha jól tudom több menetben szoktak kemozni, erre céloztam, hogy végleg vége, tehát gyógyult-e, vagy csak egy fázis fejeződik be  8-}
Csak ha szükséges,akkor kell több.

Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Május 13. - 11:46:06
Válasz #2465
Nem elérhető

Tibbahfan


Köszönöm srácok! Igen most fejeződött be május 5-én volt az utolsó kezelés. És júniusban kezdeném el az edzést. Igen a kreatin az tuti nem. Mivel most könyebb kezelések voltak gyúrtam itthon kicsit és ittam hozzá a Fortimelt, ami ilyen táplálékkiegészítő, 2 deciben 20 g fehérjével és vitaminokkal. És a doki azt mondta ezt nyugodtan ihatom a gyúrás mellé.
Szal akkor júniusban is marad ez. Mert ezt gyógyszertárban lehet receptre kapni ezt a Fortimelt. Köszönöm mégegyszer srácok a segítséget

2009. Május 13. - 11:46:36
Válasz #2466
Nem elérhető

FirstLady


Köszönöm srácok! Igen most fejeződött be május 5-én volt az utolsó kezelés. És júniusban kezdeném el az edzést. Igen a kreatin az tuti nem. Mivel most könyebb kezelések voltak gyúrtam itthon kicsit és ittam hozzá a Fortimelt, ami ilyen táplálékkiegészítő, 2 deciben 20 g fehérjével és vitaminokkal. És a doki azt mondta ezt nyugodtan ihatom a gyúrás mellé.
Szal akkor júniusban is marad ez. Mert ezt gyógyszertárban lehet receptre kapni ezt a Fortimelt. Köszönöm mégegyszer srácok a segítséget
Én nem is vagyok srác :'( ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 13. - 12:43:08
Válasz #2467
Nem elérhető

Tibbahfan


Bocsánat FirstLady. ;)

2009. Május 13. - 12:43:46
Válasz #2468
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 13. - 14:20:40
Válasz #2469
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Gaspari Nutrition Fast Acting 14-day cycle
4most Anabolic Arsenal
Lean Mass Bodybuilding Stack


Tartalmaz:     Superpump250 - 14 adag
                   SizeOn - 10 adag
                   NovedexXT - 60 kapszula
Free Bonus:   Plasmajet - 4 adag

2009. Május 13. - 18:06:16
Válasz #2470
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A Gasapri Stack-ben van egy használati utasítás,hogyan kell szedni a dolgokat,mert ugye pl.a Size On 10 adag,de a PlasmaJetben van ATP,tehát nem gond,hogy nem 14 adag Size On-t raktak bele,végül is a Jay Cutler Mass Stack havi adagjában sem volt 16 adag Anator P70.Ha valaki ki akarja egészíteni egy kis Size On-nal van még nekünk a 10 adagos változatból.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 14. - 14:38:40
Válasz #2471
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
GASPARI Myofusion-az új fehérjekészítményük-

Yvették betesztelték. A legfinomabb shake amit eddig ivott. Olyan mint a mekis shake. Mondtam én hogy fasza. Az összetétele is csúcs...és az ára sem rossz szerintem. Nem alapfehérje...de nem drága a minőségéhez képest. Ilyenre majd benevezek!!!  :-)!

2009. Május 14. - 14:41:31
Válasz #2472
Nem elérhető

madinorbi


GASPARI Myofusion-az új fehérjekészítményük-

Yvették betesztelték. A legfinomabb shake amit eddig ivott. Olyan mint a mekis shake. Mondtam én hogy fasza. Az összetétele is csúcs...és az ára sem rossz szerintem. Nem alapfehérje...de nem drága a minőségéhez képest. Ilyenre majd benevezek!!!  :-)!
Fizetéskor én is benevezek egyre  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 14. - 14:42:56
Válasz #2473
Nem elérhető

FirstLady


GASPARI Myofusion-az új fehérjekészítményük-

Yvették betesztelték. A legfinomabb shake amit eddig ivott. Olyan mint a mekis shake. Mondtam én hogy fasza. Az összetétele is csúcs...és az ára sem rossz szerintem. Nem alapfehérje...de nem drága a minőségéhez képest. Ilyenre majd benevezek!!!  :-)!
Vajon a duplacsokis IntraPronál is jobb? 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 14. - 14:44:40
Válasz #2474
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
GASPARI Myofusion-az új fehérjekészítményük-

Yvették betesztelték. A legfinomabb shake amit eddig ivott. Olyan mint a mekis shake. Mondtam én hogy fasza. Az összetétele is csúcs...és az ára sem rossz szerintem. Nem alapfehérje...de nem drága a minőségéhez képest. Ilyenre majd benevezek!!!  :-)!
Vajon a duplacsokis IntraPronál is jobb? 8-)

Azt meg én ismerem meg Yvette is. Biztos lehetsz benne hogy akkor jobb a duplacsokis Intrapronál is,hiszen a Myofusion több fajta fehérjét használ és ettől krémesebb.  @-o @:-)