2024. Június 16. - 12:46:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781571 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. Május 28. - 13:05:05
Válasz #2535
Nem elérhető

Zsolti 89


R.I.P. Hidroxycut  ˝=/ ˝=/ by ÁNTSZ (ÁNTSZ--> &5*)

2009. Május 28. - 13:12:12
Válasz #2536
Nem elérhető

Gababoy


Nem tudni még hogy mikor lesz Alri  szállitmány??? :P ::) >:D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Május 28. - 13:14:08
Válasz #2537
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem tudni még hogy mikor lesz Alri  szállitmány??? :P ::) >:D

Efit azt irta 1-2 hónapja, hogy nem biztos, hogy fogunk még Alri-t forgalmazni...azóta én speciel nem hallottam mást ezzel kapcslatban.

2009. Május 28. - 13:17:07
Válasz #2538
Nem elérhető

Gababoy


Nem tudni még hogy mikor lesz Alri  szállitmány??? :P ::) >:D

Efit azt irta 1-2 hónapja, hogy nem biztos, hogy fogunk még Alri-t forgalmazni...azóta én speciel nem hallottam mást ezzel kapcslatban.

 :'(
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Május 28. - 19:37:58
Válasz #2539
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem féltem én Efitet. Hidd el hogy übefaszábbakat hoz helyette. Ismerhetnéd már ennyire.  ;)

2009. Május 28. - 20:00:00
Válasz #2540
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"Egy új márkát köszönthetünk a jövő hét közepétől az Extremefit kiegészítő arzenáljában. Az Amerikában már népszerű XEROLIMITS két egyedülálló termékét mutatjuk be, a Novatest és EPONOX névvel.

Tudni akarod, hogyan érhetsz el legálisan 10-szeres tesztoszteron szintet?
Jövő héten tudj meg többet a Novatest-ről!

Tudni akarod, hogyan lehet olyan teljesítményeket elérni, amit mások csak illegális "vérdoppinggal" érnek el?
Jövő héten információkat szerezhetsz a hirlevelünkből az új EPONOX kiegészítőről!"

Kíváncsi lettem hmm..
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 28. - 20:08:49
Válasz #2541
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
"Egy új márkát köszönthetünk a jövő hét közepétől az Extremefit kiegészítő arzenáljában. Az Amerikában már népszerű XEROLIMITS két egyedülálló termékét mutatjuk be, a Novatest és EPONOX névvel.

Tudni akarod, hogyan érhetsz el legálisan 10-szeres tesztoszteron szintet?
Jövő héten tudj meg többet a Novatest-ről!

Tudni akarod, hogyan lehet olyan teljesítményeket elérni, amit mások csak illegális "vérdoppinggal" érnek el?
Jövő héten információkat szerezhetsz a hirlevelünkből az új EPONOX kiegészítőről!"

Kíváncsi lettem hmm..

Kellett nekem az ördögöt a falrafesteni.  ;D Belinkeltek képeket róluk,meg összetételt? :-){

2009. Május 28. - 21:20:42
Válasz #2542
Nem elérhető

hummerdikk


"Egy új márkát köszönthetünk a jövő hét közepétől az Extremefit kiegészítő arzenáljában. Az Amerikában már népszerű XEROLIMITS két egyedülálló termékét mutatjuk be, a Novatest és EPONOX névvel.

Tudni akarod, hogyan érhetsz el legálisan 10-szeres tesztoszteron szintet?
Jövő héten tudj meg többet a Novatest-ről!

Tudni akarod, hogyan lehet olyan teljesítményeket elérni, amit mások csak illegális "vérdoppinggal" érnek el?
Jövő héten információkat szerezhetsz a hirlevelünkből az új EPONOX kiegészítőről!"

Kíváncsi lettem hmm..

Kellett nekem az ördögöt a falrafesteni.  ;D Belinkeltek képeket róluk,meg összetételt? :-){
http://www.getxl.com  ;D

2009. Május 28. - 21:22:40
Válasz #2543
Nem elérhető

fastor


doppingnak minösülnek?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 28. - 21:28:16
Válasz #2544
Nem elérhető

Gababoy


"Egy új márkát köszönthetünk a jövő hét közepétől az Extremefit kiegészítő arzenáljában. Az Amerikában már népszerű XEROLIMITS két egyedülálló termékét mutatjuk be, a Novatest és EPONOX névvel.

Tudni akarod, hogyan érhetsz el legálisan 10-szeres tesztoszteron szintet?
Jövő héten tudj meg többet a Novatest-ről!

Tudni akarod, hogyan lehet olyan teljesítményeket elérni, amit mások csak illegális "vérdoppinggal" érnek el?
Jövő héten információkat szerezhetsz a hirlevelünkből az új EPONOX kiegészítőről!"

Kíváncsi lettem hmm..

Nah erre kiváncsi leszek! 8-) !!!!!!!!! /7%

(Remélem én is majd ennyit fogok tőle nyomni mint a kopasz ;D )
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Május 28. - 21:41:38
Válasz #2545
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ugye hajnalban kiemeltem egy elfeledett hatóanyagot az új szeptemberi kaja tervemben. ...láss csodát... 8-) ::) ****:))))))

2009. Május 29. - 08:30:13
Válasz #2546
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Zsolt akkor az Optimum ZMA-ból lehet Novatest lesz?

 @:-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 29. - 10:37:15
Válasz #2547
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


doppingnak minösülnek?
Ahol van doppingvizsgálat ott sajna megbuknál vele,mert sokkal magasabb volna a mért tesztoszteronszinted/szabad tesztoszteron,tehát azt hinnék,hogy kokszolsz,csak verseny előtti felkészülő szakaszban max.Bele kell kalkulálni,hogy 2-3 hét mire visszaáll a normál szintre a termelésed(a Novedexnél kb.ennyi).
 

2009. Május 29. - 11:26:59
Válasz #2548
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
doppingnak minösülnek?
Viszont az Eponox-al nem tudom mi a helyzet,lehet,hogy azzal nem buknál doppingvizsgálaton,kimagyaráznád--oxigéndús hegyi levegőt szívsz egész nap :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 29. - 13:44:27
Válasz #2549
Nem elérhető

fastor


doppingnak minösülnek?
Viszont az Eponox-al nem tudom mi a helyzet,lehet,hogy azzal nem buknál doppingvizsgálaton,kimagyaráznád--oxigéndús hegyi levegőt szívsz egész nap :D.

éppen, hogy az érdekelt volna, mivel írtátok, hogy magasabb lessz töle a véroxigén szint... mindegy nem kockáztatok, csak érdeklödtem ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó