2024. Június 16. - 17:17:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781658 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Június 05. - 11:30:51
Válasz #2565
Nem elérhető

hopika


Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy az Mhp szállítmány kb. mikorra várható? Mert én úgy hallottam a jövő héten de nem tudom biztosan....
Köszönöm a segítséget!

Jövő hét pénteken lesz kb. az üzletekben.(kedd-szerda vámolás, aztán beraktározás stb., aztán a polcokon lesz.) AX szintén zenész.

Mi ez az új avatar?Megszületett?
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 05. - 11:32:42
Válasz #2566
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Mi ez az új avatar?Megszületett?
 8-)

Már a szülőszobában van a kisded  :D (pár hét és launch)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 05. - 11:35:04
Válasz #2567
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 05. - 11:50:33
Válasz #2568
Nem elérhető

madinorbi


Nova Test mikor érkezik ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 05. - 11:52:36
Válasz #2569
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nova Test mikor érkezik ?


szintén zenész. Jövő hét pénteken elérhető.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 05. - 14:19:28
Válasz #2570
Nem elérhető

Boresz


sziasztok boltosok

nem lehetne az ingyenes kiszállítás alsó határát 30k-ról 20k-ra levinni ?  ????...

Szia!

Hát, ebben nem mi "boltosok" vagyunk az illetékesek. De majd biztos érkezik válasz a kérdésedre.  ;)
lehet tudni valamit?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 06. - 20:25:18
Válasz #2571
Nem elérhető

Gababoy


Nova Test mikor érkezik ?


Nekem is kell az biztos 8-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 07. - 23:49:38
Válasz #2572
Nem elérhető

ViCtor


WHEY PRO  ;) :D ;D :o 8) ::) :P :-* >:D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Június 08. - 21:43:13
Válasz #2573
Nem elérhető

Gababoy


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 08. - 23:45:38
Válasz #2574
Nem elérhető

darknight



De valószínűleg érdemes lesz rámozdulni a MuscleMeds cuccaira (HexaGHen, Arimatest, Carnivore) is, ha nem lesznek horror áron, Kai-nak legalábbis bejött ****:))) ****:))) ****:))) ;) :D...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Június 08. - 23:48:53
Válasz #2575
Nem elérhető

Gababoy



De valószínűleg érdemes lesz rámozdulni a MuscleMeds cuccaira (HexaGHen, Arimatest, Carnivore) is, ha nem lesznek horror áron, Kai-nak legalábbis bejött ****:))) ****:))) ****:))) ;) :D...

  >:D >:D >:D

Jaja..begyütt neki ;D O0
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 08. - 23:52:16
Válasz #2576

B1ll4

Vendég
Feltennénk neki egy olyan kérdést , hogy milyen színűek a dobozokban lévő kapszulák , nem biztos , hogy tudna rá jó választ adni !  8-) ::) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 08. - 23:59:56
Válasz #2577
Nem elérhető

Gababoy


Feltennénk neki egy olyan kérdést , hogy milyen színűek a dobozokban lévő kapszulák , nem biztos , hogy tudna rá jó választ adni !  8-) ::) ****:))) ****:))) ****:)))

És ha azért nem mert színvak? ::) :-\ >:D ;D ****:)))
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 09. - 00:12:57
Válasz #2578

B1ll4

Vendég
Feltennénk neki egy olyan kérdést , hogy milyen színűek a dobozokban lévő kapszulák , nem biztos , hogy tudna rá jó választ adni !  8-) ::) ****:))) ****:))) ****:)))

És ha azért nem mert színvak? ::) :-\ >:D ;D ****:)))

Te nyertél ! :D

2009. Június 09. - 00:21:03
Válasz #2579
Nem elérhető

Gababoy


Feltennénk neki egy olyan kérdést , hogy milyen színűek a dobozokban lévő kapszulák , nem biztos , hogy tudna rá jó választ adni !  8-) ::) ****:))) ****:))) ****:)))

És ha azért nem mert színvak? ::) :-\ >:D ;D ****:)))

Te nyertél ! :D

 :-}  8-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!