2024. Június 16. - 21:22:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781757 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 24. - 21:18:45
Válasz #2685
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Én most fogom tesztelni a Novatest-et és az Eponox-ot...!!!Már itt figyel a polcomon 8)
A kérdés a következő a Novatestet nyelv alá kell rakni hogy felszívodjon vagy csak simán le kell nyelni??


Előre is köszi! >:D

Beszámolót írj majd!!  ****:))))))

2009. Június 24. - 21:19:53
Válasz #2686
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!
Én most fogom tesztelni a Novatest-et és az Eponox-ot...!!!Már itt figyel a polcomon 8)
A kérdés a következő a Novatestet nyelv alá kell rakni hogy felszívodjon vagy csak simán le kell nyelni??


Előre is köszi! >:D

Beszámolót írj majd!!  ****:))))))

Ha majd tudom hogy hogyan kell szednem ˝=/
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 24. - 21:21:02
Válasz #2687
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Én most fogom tesztelni a Novatest-et és az Eponox-ot...!!!Már itt figyel a polcomon 8)
A kérdés a következő a Novatestet nyelv alá kell rakni hogy felszívodjon vagy csak simán le kell nyelni??


Előre is köszi! >:D

Beszámolót írj majd!!  ****:))))))

Ha majd tudom hogy hogyan kell szednem ˝=/

Rá van írva..  8)

2009. Június 24. - 21:23:06
Válasz #2688
Nem elérhető

Gababoy


nincs..
mert a szöveg ugy van hogy vegyél be 2kapszulát..
de itt nem ez a lényeg..hanem az hogy "HOGYAN" !Mert az extremefit-en ugy irja hogy nyálkahártyán kersztüli felszívódás!
Tehát? >:D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 24. - 21:28:11
Válasz #2689
Nem elérhető

God Vazzeg


nincs..
mert a szöveg ugy van hogy vegyél be 2kapszulát..
de itt nem ez a lényeg..hanem az hogy "HOGYAN" !Mert az extremefit-en ugy irja hogy nyálkahártyán kersztüli felszívódás!
Tehát? >:D

"QuickTek� Nyálkahártyán Keresztüli Bevitel!

A NOVATEST szabadalmi bejegyzés alatt álló QickTek� nyálkahártyán keresztüli bevitel kritikus fontosságú a bio-elérhetőség és a hatóanyagok hatóerejének optimalizálásában. A QuickTek liposzómákat úgy tervezték, hogy a zsájban feloldódjanak és lehetővé tegyék a NOVATESTBEN TALÁLHATÓ a nagyon speciális összetevők számára, hogy a nyálkahártyán keresztül felszívódva kerüljenek bele a véráramba a maximális hatékonyság és hatás elérése érdekében."

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=29&products_id=1124

Szerk: helyesírást direkt nem javítottam!  >:D

2009. Június 24. - 21:31:31
Válasz #2690
Nem elérhető

Gababoy


OK!Tehát a szájban felszívódik..rendben!Csak a dobozára nincs rá irva hogy hogyan kell szedni!
Már csak az a lényeg hogy ne legyen szar íze!!

Holnap beszámolok!Mell elött bevetem! ;D
 =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 24. - 21:33:44
Válasz #2691
Nem elérhető

God Vazzeg


OK!Tehát a szájban felszívódik..rendben!Csak a dobozára nincs rá irva hogy hogyan kell szedni!
Már csak az a lényeg hogy ne legyen szar íze!!

Holnap beszámolok!Mell elött bevetem! ;D
 =/+'

Ha 220-at nyomsz tőle, szemem elé ne kerülj  ;D  >:D

2009. Június 24. - 21:39:10
Válasz #2692
Nem elérhető

Gababoy


OK!Tehát a szájban felszívódik..rendben!Csak a dobozára nincs rá irva hogy hogyan kell szedni!
Már csak az a lényeg hogy ne legyen szar íze!!

Holnap beszámolok!Mell elött bevetem! ;D
 =/+'

Ha 220-at nyomsz tőle, szemem elé ne kerülj  ;D  >:D

Rendben!!

(Hova és bújjak? ::))

   ****:)))
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Június 25. - 12:27:15
Válasz #2693
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Még múlt héten tetettem félre egy narancsos AX Axcell, Ax SlimXtreme, AX APCT hármast. Az lenne a kérdésem hogy megérkezett-e már a Lurdyba?
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Június 25. - 13:02:14
Válasz #2694
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hea!

Még múlt héten tetettem félre egy narancsos AX Axcell, Ax SlimXtreme, AX APCT hármast. Az lenne a kérdésem hogy megérkezett-e már a Lurdyba?
Megérkezett,félretettem ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 25. - 13:04:42
Válasz #2695
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nincs..
mert a szöveg ugy van hogy vegyél be 2kapszulát..
de itt nem ez a lényeg..hanem az hogy "HOGYAN" !Mert az extremefit-en ugy irja hogy nyálkahártyán kersztüli felszívódás!
Tehát? >:D

"QuickTek� Nyálkahártyán Keresztüli Bevitel!

A NOVATEST szabadalmi bejegyzés alatt álló QickTek� nyálkahártyán keresztüli bevitel kritikus fontosságú a bio-elérhetőség és a hatóanyagok hatóerejének optimalizálásában. A QuickTek liposzómákat úgy tervezték, hogy a zsájban feloldódjanak és lehetővé tegyék a NOVATESTBEN TALÁLHATÓ a nagyon speciális összetevők számára, hogy a nyálkahártyán keresztül felszívódva kerüljenek bele a véráramba a maximális hatékonyság és hatás elérése érdekében."

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=29&products_id=1124

Szerk: helyesírást direkt nem javítottam!  >:D
Mi az ami nem érthető a szövegből ????... ;D,feloldódik a ZSÁJBAN ;D.
Előfordul az ilyesmi.
Egyébként meg sok anyag felszívódása eredményesebb a nyálkahártyán keresztül,mert nem bántja a gyomorsav.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 25. - 13:29:22
Válasz #2696
Nem elérhető

God Vazzeg


nincs..
mert a szöveg ugy van hogy vegyél be 2kapszulát..
de itt nem ez a lényeg..hanem az hogy "HOGYAN" !Mert az extremefit-en ugy irja hogy nyálkahártyán kersztüli felszívódás!
Tehát? >:D

"QuickTek� Nyálkahártyán Keresztüli Bevitel!

A NOVATEST szabadalmi bejegyzés alatt álló QickTek� nyálkahártyán keresztüli bevitel kritikus fontosságú a bio-elérhetőség és a hatóanyagok hatóerejének optimalizálásában. A QuickTek liposzómákat úgy tervezték, hogy a zsájban feloldódjanak és lehetővé tegyék a NOVATESTBEN TALÁLHATÓ a nagyon speciális összetevők számára, hogy a nyálkahártyán keresztül felszívódva kerüljenek bele a véráramba a maximális hatékonyság és hatás elérése érdekében."

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=29&products_id=1124

Szerk: helyesírást direkt nem javítottam!  >:D
Mi az ami nem érthető a szövegből ????... ;D,feloldódik a ZSÁJBAN ;D.
Előfordul az ilyesmi.
Egyébként meg sok anyag felszívódása eredményesebb a nyálkahártyán keresztül,mert nem bántja a gyomorsav.


Mondjuk kreatint nyalogathatnád egy darabig amíg felszívódna nyelv alól..  ;D

2009. Június 25. - 13:30:09
Válasz #2697
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Még múlt héten tetettem félre egy narancsos AX Axcell, Ax SlimXtreme, AX APCT hármast. Az lenne a kérdésem hogy megérkezett-e már a Lurdyba?
Megérkezett,félretettem ;-oo-;.


Meló után be is rongyolok érte :-){
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Június 28. - 03:00:04
Válasz #2698
Nem elérhető

Dzsémsz


Hello!
Az illetékestől szeretném megkérdezni,hogy ahogy a valutaárfolyam miatt drágultak a termékek úgy a pénzpiaci helyzet rendeződésével csökken az áruk?
 :-}

2009. Június 28. - 14:08:56
Válasz #2699
Nem elérhető

clemens


Sziasztok!

Egy illetékestől szeretném megkérdezni, hogy az áfaemelés érinti az extremefit-en árult termékeket?