2024. Június 16. - 16:22:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781643 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Július 09. - 20:02:22
Válasz #2715
Nem elérhető

miki_nrg


Nem kell tőle semmit várni...
Semmit sem éreztem tőle pedig rögtön kettővel rendeltem mert ugye  a muszklitek azt hirdeti hogy legalább 2hónapig kell szedni a termékeit...

2009. Július 10. - 05:33:24
Válasz #2716
Nem elérhető

FirstLady


Nem kell tőle semmit várni...
Semmit sem éreztem tőle pedig rögtön kettővel rendeltem mert ugye  a muszklitek azt hirdeti hogy legalább 2hónapig kell szedni a termékeit...
Furcsa... akiknek én ajánlottam, mindenkinek bejött...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 09:42:43
Válasz #2717
Nem elérhető

miki_nrg


Jó Placebo hatás  ****:))))))

2009. Július 10. - 09:53:04
Válasz #2718
Nem elérhető

FirstLady


Jó Placebo hatás  ****:))))))
miért gondolod, hogy te vagy a referncia-csoport tagja? ***)))
nekem nagyobb referencia a bejött 8 embernek, mint a nem jött be 1-nek... ;)

Úgy gondolom, teljesen egyénfüggő, hogy kinek-melyik jön be, használ jobban...

nem kell egy termék ellen fordítani mindenkit, csak azért, mert NEKED nem jött be... pl Hrcak-nak (is) bejött, te pedig "leszólod"... megfogalmazhatnád úgy, hogy csak a saját nevedben beszélsz, nem pedig általánosságban örök érvényű "igazságokat" igyekszel levonni, csak a te tapasztalatodból...

Pl. ha nekem nem ízlik valami, nem azt mondom, hogy az sz*r, főleg, ha a mindenki azt mondja, hogy jó, hanem az mondom, hogy nekem nem ízlik... junó... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 09:56:37
Válasz #2719
Nem elérhető

George


Kezd már kicsit unalmas lenni, hogy 2-3 havonta feljön ez az Anator meg Muscletech fikázás :-} Nem jött be, ennyi. Nekem a NaNo x9 nem jött be, pedig én is két dobozzal szedtem, mégsem cirkuszolok itt rajta, elfogadtam, hogy nem reagálunk rá egyformán. Van olyan a teremben, aki meg arra esküszik. Ennyi. Lépjünk túl ezen :-}

2009. Július 10. - 10:39:03
Válasz #2720
Nem elérhető

miki_nrg


Jó Placebo hatás  ****:))))))
miért gondolod, hogy te vagy a referncia-csoport tagja? ***)))
nekem nagyobb referencia a bejött 8 embernek, mint a nem jött be 1-nek... ;)

Úgy gondolom, teljesen egyénfüggő, hogy kinek-melyik jön be, használ jobban...

nem kell egy termék ellen fordítani mindenkit, csak azért, mert NEKED nem jött be... pl Hrcak-nak (is) bejött, te pedig "leszólod"... megfogalmazhatnád úgy, hogy csak a saját nevedben beszélsz, nem pedig általánosságban örök érvényű "igazságokat" igyekszel levonni, csak a te tapasztalatodból...

Pl. ha nekem nem ízlik valami, nem azt mondom, hogy az sz*r, főleg, ha a mindenki azt mondja, hogy jó, hanem az mondom, hogy nekem nem ízlik... junó... 8-)


"Semmit sem éreztem tőle pedig rögtön kettővel rendeltem mert ugye  a muszklitek azt hirdeti hogy legalább 2hónapig kell szedni a termékeit..."
Ha neked ez nem úgy van fogalmazva hogy a saját nevemben beszélek akkor olvasd át és értelmezd újra addig amig meg nem érted azt a szöveget amire reagálni fogsz.

2009. Július 10. - 10:51:49
Válasz #2721
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A tejpór az igazi csúcstermék  ****:))))))

2009. Július 10. - 10:55:35
Válasz #2722
Nem elérhető

miki_nrg


A tejcukor meg a legjobb szénhidrát?  ;D

2009. Július 10. - 10:55:51
Válasz #2723
Nem elérhető

lue


Külön szállkásitásra
Külön tömegnövelésre
 ****:)))

2009. Július 10. - 10:56:54
Válasz #2724
Nem elérhető

FirstLady


Jó Placebo hatás  ****:))))))
miért gondolod, hogy te vagy a referncia-csoport tagja? ***)))
nekem nagyobb referencia a bejött 8 embernek, mint a nem jött be 1-nek... ;)

Úgy gondolom, teljesen egyénfüggő, hogy kinek-melyik jön be, használ jobban...

nem kell egy termék ellen fordítani mindenkit, csak azért, mert NEKED nem jött be... pl Hrcak-nak (is) bejött, te pedig "leszólod"... megfogalmazhatnád úgy, hogy csak a saját nevedben beszélsz, nem pedig általánosságban örök érvényű "igazságokat" igyekszel levonni, csak a te tapasztalatodból...

Pl. ha nekem nem ízlik valami, nem azt mondom, hogy az sz*r, főleg, ha a mindenki azt mondja, hogy jó, hanem az mondom, hogy nekem nem ízlik... junó... 8-)


"Semmit sem éreztem tőle pedig rögtön kettővel rendeltem mert ugye  a muszklitek azt hirdeti hogy legalább 2hónapig kell szedni a termékeit..."
Ha neked ez nem úgy van fogalmazva hogy a saját nevemben beszélek akkor olvasd át és értelmezd újra addig amig meg nem érted azt a szöveget amire reagálni fogsz.

Gratulálok, azt az egy mondatot emeld ki, amire nem vonatkozik ****:)))))) ****)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 11:36:23
Válasz #2725
Nem elérhető

miki_nrg


Látom neked attól lesz orgazmusod ha mindig tied az utolsó szó még akkor is ha baromság.
De akkor legyen ugy ahogy te akarod. Egyes szám első személybe teszem mindent amit írtam.

Pedig inkább azt tiltották volna be  de csakis az én számomra

Nem kell tőle semmit várnom
Semmit sem éreztem tőle pedig rögtön kettővel rendeltem mert ugye  a muszklitek azt hirdeti hogy legalább 2hónapig kell szedni a termékeit...

Jó placebó hatásom lehetett volna tőle

2009. Július 10. - 11:49:45
Válasz #2726
Nem elérhető

NaturalBoy



2009. Július 10. - 11:51:22
Válasz #2727
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 13:40:01
Válasz #2728
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Látom neked attól lesz orgazmusod ha mindig tied az utolsó szó még akkor is ha baromság.
De akkor legyen ugy ahogy te akarod. Egyes szám első személybe teszem mindent amit írtam.

Pedig inkább azt tiltották volna be  de csakis az én számomra

Nem kell tőle semmit várnom
Semmit sem éreztem tőle pedig rögtön kettővel rendeltem mert ugye  a muszklitek azt hirdeti hogy legalább 2hónapig kell szedni a termékeit...

Jó placebó hatásom lehetett volna tőle

Az az igazság,hogy Anator P70-et és Anabolic Halot csak egy erősebb tesztofokozóval fogyasztanék,mert az előbb említett tápkiegek csak anabolikusak,tehát Anabolic Halo+Novedex XT=OK.

Persze ha már megvettem a fehérjét meg a glutamint.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 10. - 23:10:25
Válasz #2729
Nem elérhető

Yeti


Nekem az Anator p70+Nitro-Tech+Glutamin kombó bevált. 8 hét után éreztem változást.
Aztán pár hónappal később csak egy hónapig szedtem Anatort, de akkor mellette nyomtam a valamilyen fehérlyét, talán Elite - et, Glutamint és Animal Stak - et.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."