2024. Június 16. - 10:25:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781500 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. December 22. - 17:38:24
Válasz #3585
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jungle Warfare Extreme.....ugye Extremefit, akkor meg milyet rendeljünk, ha nem ezt ;D ;D?
Milyen a Global, mert az ALRI oldalán csak az Extreme szerepel?
Van az Jungle Warfare Extreme felirat alatt egy földgömb logo és ráírva, hogy Global, de szerintem csak 1 fajta létezik az újból.....ez a fajta.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 22. - 17:39:54
Válasz #3586
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha az új venom van olyan jó mint a régi akkor tutira kéne. Ha próbálta valaki feltétlenül írjon  ;)
Sok összetevőjében megegyezik a régebbivel, de én is kíváncsi vagyok a hatására, annyira, hogy lehet veszek belőle januárban.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 23. - 10:00:00
Válasz #3587
Nem elérhető

Yanou


Jungle Warfare Extreme.....ugye Extremefit, akkor meg milyet rendeljünk, ha nem ezt ;D ;D?
Milyen a Global, mert az ALRI oldalán csak az Extreme szerepel?
Van az Jungle Warfare Extreme felirat alatt egy földgömb logo és ráírva, hogy Global, de szerintem csak 1 fajta létezik az újból.....ez a fajta.


Két verzió létezik belőle, az egyik a Global, ami nálatok kapható, a másik meg a Domestic. Egyetlen összetevőbeli különbség van közöttük, mégpedig a -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran. Ez a cucc ugye többek között a Halodrol Liquigels egyik fő hatóanyaga, tesztoszterontermelés fokozó hatású, a Global verzióból ez hiányzik, ami valszeg eléggé seggbe is rúgja az egészet.

2010. December 23. - 10:03:03
Válasz #3588
Nem elérhető

Gababoy


Jungle Warfare Extreme.....ugye Extremefit, akkor meg milyet rendeljünk, ha nem ezt ;D ;D?
Milyen a Global, mert az ALRI oldalán csak az Extreme szerepel?
Van az Jungle Warfare Extreme felirat alatt egy földgömb logo és ráírva, hogy Global, de szerintem csak 1 fajta létezik az újból.....ez a fajta.


Két verzió létezik belőle, az egyik a Global, ami nálatok kapható, a másik meg a Domestic. Egyetlen összeteőbeli különbség van közöttük, mégpedig a -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran. Ez a cucc ugye többek között a Halodrol Liquigels egyik fő hatóanyaga, tesztoszterontermelés fokozó hatású, a Global verzióból ez hiányzik, ami valszeg eléggé seggbe is rúgja az egészet.

Így van !  ;)
http://www.alrindustries.com/index.php/products/size-strength/jungle-warfare-extreme-domestic-a-global.html
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. December 23. - 10:31:16
Válasz #3589
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jungle Warfare Extreme.....ugye Extremefit, akkor meg milyet rendeljünk, ha nem ezt ;D ;D?
Milyen a Global, mert az ALRI oldalán csak az Extreme szerepel?
Van az Jungle Warfare Extreme felirat alatt egy földgömb logo és ráírva, hogy Global, de szerintem csak 1 fajta létezik az újból.....ez a fajta.


Két verzió létezik belőle, az egyik a Global, ami nálatok kapható, a másik meg a Domestic. Egyetlen összetevőbeli különbség van közöttük, mégpedig a -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran. Ez a cucc ugye többek között a Halodrol Liquigels egyik fő hatóanyaga, tesztoszterontermelés fokozó hatású, a Global verzióból ez hiányzik, ami valszeg eléggé seggbe is rúgja az egészet.
A -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran a szabad teszto szint növeléséért felelős, ha jól tudom a SHBG-hez csatlakozik, így nem tud hozzákötődni a szabad férfi illetve női nemi hormon. De ez miatt lenne sokkal gyengébb?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 23. - 10:51:07
Válasz #3590
Nem elérhető

Yanou


Jungle Warfare Extreme.....ugye Extremefit, akkor meg milyet rendeljünk, ha nem ezt ;D ;D?
Milyen a Global, mert az ALRI oldalán csak az Extreme szerepel?
Van az Jungle Warfare Extreme felirat alatt egy földgömb logo és ráírva, hogy Global, de szerintem csak 1 fajta létezik az újból.....ez a fajta.


Két verzió létezik belőle, az egyik a Global, ami nálatok kapható, a másik meg a Domestic. Egyetlen összetevőbeli különbség van közöttük, mégpedig a -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran. Ez a cucc ugye többek között a Halodrol Liquigels egyik fő hatóanyaga, tesztoszterontermelés fokozó hatású, a Global verzióból ez hiányzik, ami valszeg eléggé seggbe is rúgja az egészet.
A -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran a szabad teszto szint növeléséért felelős, ha jól tudom a SHBG-hez csatlakozik, így nem tud hozzákötődni a szabad férfi illetve női nemi hormon. De ez miatt lenne sokkal gyengébb?

Azt, hogy mennyit gyengít rajta valszeg sose fogjuk megtudni, ha nem kerül az országba mindkét fajtából, mindenesetre szerintem nem egy jelentéktelen összetevőről van szó. Ennek hiányától nem biztos, hogy a Global verzió szar, sőt, lehet kurvajó! Csak akkor is az nem hagy majd minket nyugodni, hogy ha a Global annyira jó, akkor milyen lehet a gyengítetlen változat?

2010. December 23. - 11:10:35
Válasz #3591
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jungle Warfare Extreme.....ugye Extremefit, akkor meg milyet rendeljünk, ha nem ezt ;D ;D?
Milyen a Global, mert az ALRI oldalán csak az Extreme szerepel?
Van az Jungle Warfare Extreme felirat alatt egy földgömb logo és ráírva, hogy Global, de szerintem csak 1 fajta létezik az újból.....ez a fajta.


Két verzió létezik belőle, az egyik a Global, ami nálatok kapható, a másik meg a Domestic. Egyetlen összetevőbeli különbség van közöttük, mégpedig a -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran. Ez a cucc ugye többek között a Halodrol Liquigels egyik fő hatóanyaga, tesztoszterontermelés fokozó hatású, a Global verzióból ez hiányzik, ami valszeg eléggé seggbe is rúgja az egészet.
A -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran a szabad teszto szint növeléséért felelős, ha jól tudom a SHBG-hez csatlakozik, így nem tud hozzákötődni a szabad férfi illetve női nemi hormon. De ez miatt lenne sokkal gyengébb?

Azt, hogy mennyit gyengít rajta valszeg sose fogjuk megtudni, ha nem kerül az országba mindkét fajtából, mindenesetre szerintem nem egy jelentéktelen összetevőről van szó. Ennek hiányától nem biztos, hogy a Global verzió szar, sőt, lehet kurvajó! Csak akkor is az nem hagy majd minket nyugodni, hogy ha a Global annyira jó, akkor milyen lehet a gyengítetlen változat?
Januárban megoldom ezt a problémát, kombinálom Halodrollal abban van -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran :D.
Meg lehet mellédobok Pro Anabolt  ::)......kíváncsi típus vagyok ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 23. - 11:21:36
Válasz #3592
Nem elérhető

Yanou


Januárban megoldom ezt a problémát, kombinálom Halodrollal abban van -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran :D.
Meg lehet mellédobok Pro Anabolt  ::)......kíváncsi típus vagyok ;D.


Én januártól más vonalat indítok...
113kilóról kéne 100 környékére lemennem 1 doboz Lipo6X-el, 1 doboz OxyE***e P**-val, 1 doboz Stimulant X-el, meg a 2 doboz férerakatott Halodrol-lal!   ;D

2010. December 23. - 13:39:54
Válasz #3593
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Januárban megoldom ezt a problémát, kombinálom Halodrollal abban van -(-)3,4-divanillyltetrahydrofuran :D.
Meg lehet mellédobok Pro Anabolt  ::)......kíváncsi típus vagyok ;D.


Én januártól más vonalat indítok...
113kilóról kéne 100 környékére lemennem 1 doboz Lipo6X-el, 1 doboz OxyE***e P**-val, 1 doboz Stimulant X-el, meg a 2 doboz férerakatott Halodrol-lal!   ;D
Helyes ;D.....Halodrolból nyugotan mehet a napi 3 gélkapszula.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 06. - 02:41:02
Válasz #3594
Nem elérhető

dagiman


Üdv. Érdeklődnék, hogy Alri restore van-é a boltban?

2011. Január 21. - 19:05:51
Válasz #3595
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gaspari és MHP szállítmány érkezett!

És szinte minden olcsóbb lett, vannak nagyon durva árak is ;).

Myofusion 2.27kg-10.900.-

Myofusion 909g-5.500.-

Real Mass 2.7kg-10.300.-

T-BombII-13.200.-

Folyt. köv.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 19:09:04
Válasz #3596
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Xero Limits-Novatest-10.500.- Ez az új változat, hasonló, mint a Methyl Arimatest!

MHP-Glutamin SR 1kg-13.100.-

MHP-Thyroslim-6.400.- lehet megint egész nap zsírt égetni éjem-píjem ;D

MHP-Up Your Mass 2.27kg-10.100.-
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 19:12:27
Válasz #3597
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
MHP-Up Your Mass 908g-4.200.-

MHP-Activete Multivitamin-6.400.-

MHP-Detoxatrim-4.900.-méregtelnítő, étvágy kontrolláló, anyagcseregyorsító, emésztőenzimekkel

MHP-Probolic-SR 1.8kg-14.700.-
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 19:13:49
Válasz #3598
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gaspari Mitotropin+Cytolean V2 Fat Loss Cycle-15.900.-!!!!!
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 19:16:53
Válasz #3599
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
MHP-A-Bomb-13.100.-

MHP-Trac Xtreme-11.400.- elnyújtott hatású N.O. termelés fokozó, erős energizáló hatással.

Muscle Meds-Carnivor 1.8kg-15.300.- egy valóban jó fehérje, 0-ás vércsoporthoz ideális.

Muscle Meds-Code Red 12.900.-
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).