2024. Június 16. - 15:59:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781631 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2011. Március 14. - 01:14:13
Válasz #3630
Nem elérhető

Maszat



Akkor jól bírod, mert mi Baluval max. napi 2, és kész vagyunk  ;D.



kis mohók   :-X ;D


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 14. - 16:01:58
Válasz #3631
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
sziasztok van e olyan zsirégető amiben van efedrin ?

Elképzelhető, hogy találsz olyat, valamelyik dél-amerikai, vagy ázsiai országban  ;D.


és olyan regeneráló, amiben van ópium?  !+"%
Van minden..........mint a búcsúban ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 17. - 23:13:30
Válasz #3632
Nem elérhető

Gabe


Ez milyen cucc srácok?
Ismeri valaki?

"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 21. - 14:02:58
Válasz #3633
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez milyen cucc srácok?
Ismeri valaki?


Ja-ja igen, ez olyan izéééé.............olyan Dájmatájz :D :D.
Szeintem most minden cég kijön egy fehérje keverékkel, mint a Syntha-6, Myofusion, Mutant Pro stb.
Két okból kifolyólag, mert rájöttek, hogy jó a többféle felszívódási sebességet kombinálni, nem csak anabolikus, de antikatabolikus hatása is lesz a készítménynek, másrész költségcsökkentés miatt, felment a tejsavó világpiaci ára, egy hatalmas multi óriás savó felvásárlása miatt ( ki akarnak jönni egy tejsavó alapú üdítő készítménnyel, állítólag ), és így próbálják eladható áron tartani termékeiket.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 21. - 14:08:29
Válasz #3634
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez milyen cucc srácok?
Ismeri valaki?


Ja-ja igen, ez olyan izéééé.............olyan Dájmatájz :D :D.
Szeintem most minden cég kijön egy fehérje keverékkel, mint a Syntha-6, Myofusion, Mutant Pro stb.
Két okból kifolyólag, mert rájöttek, hogy jó a többféle felszívódási sebességet kombinálni, nem csak anabolikus, de antikatabolikus hatása is lesz a készítménynek, másrész költségcsökkentés miatt, felment a tejsavó világpiaci ára, egy hatalmas multi óriás savó felvásárlása miatt ( ki akarnak jönni egy tejsavó alapú üdítő készítménnyel, állítólag ), és így próbálják eladható áron tartani termékeiket.


Ne lődd már le, hogy felvásároltuk a savót...
 ;D

2011. Március 24. - 11:06:10
Válasz #3635
Nem elérhető

Gumikacsa


Sziasztok!

A Segítségetekre lenne szükségem!!

A napokban elkezdtem szedni Az Anabolic Extreme  Mass fX terméket (Pontosabban 5. napja szedem '2x1 tablettát')
Problémám az lenne ,hogy az 5. napon herefájdalmak jelentkeztek ill. libido sem úgy 'működik' mint 5 nappal ezelőtt (tesztekkel ellentétben nem pozitív irányba változott hanem romlott),kedély érzetem is rosszabb a normálnál bár ezt  az előbb említett problémák javára írom!!
Gyors segítségre lenne szükségem a témával kapcsolatban!!A kérdés adott..

ÜDv.:András

2011. Március 24. - 11:25:04
Válasz #3636
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!

A Segítségetekre lenne szükségem!!

A napokban elkezdtem szedni Az Anabolic Extreme  Mass fX terméket (Pontosabban 5. napja szedem '2x1 tablettát')
Problémám az lenne ,hogy az 5. napon herefájdalmak jelentkeztek ill. libido sem úgy 'működik' mint 5 nappal ezelőtt (tesztekkel ellentétben nem pozitív irányba változott hanem romlott),kedély érzetem is rosszabb a normálnál bár ezt  az előbb említett problémák javára írom!!
Gyors segítségre lenne szükségem a témával kapcsolatban!!A kérdés adott..

ÜDv.:András

Az elmúlt 5 napban nem rúgott senki sem tökön ?  ;D ;D Mert akkor megvan a válasz!!  ;D ;D
Viccen kivűl, én már szedtem ezt az új fajtát , és még sok ismerősöm de nem jelezték hogy probléma lett volna.
Előtte mit szedtél ? ::)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2011. Március 24. - 12:17:30
Válasz #3637
Nem elérhető

jrk




5 nap távlatában felesleges lenne minősíteni a libidód változását, ill. messzemenő következtetéseket levonni a cucc hatásosságával kapcsolatban. Nálunk is egy csomó dolgon múlik ez, akár a csajoknál... ha már kialvatlanabb vagy fáradtabb az ember, az is le tudja nyomni a libidót. Példának okáért. Mondjuk ez nálam pont fordítva működik. :)

Én anno a "sima" Mass FX-et szedtem, nem a destroyer-t. Ilyen problémáim nem voltak vele, pár hét után kicsit érzékenyebb lett a csöcsöm, ennél több gondot nem okozott. A szedése alatt valamennyire bekeményedtek az izmaim, ill. erősödtem minimálisan, de ami a legérdekesebb volt, hogy az elhagyása után néhány hétig iszonyatosan megugrott az erőm. Magam sem értem, de így volt :)

2011. Március 24. - 12:27:04
Válasz #3638
Nem elérhető

Gabe


Nekem a sima Mass FX szedése közben ugrott meg az erőm.
Egyik edzésről a másikra plusz 10-15kg szériában. Érdekes.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 24. - 17:10:15
Válasz #3639
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem a sima Mass FX szedése közben ugrott meg az erőm.
Egyik edzésről a másikra plusz 10-15kg szériában. Érdekes.
Ennek örülök, mégsem placebo, mert régebben mikor szedtem, nekem is nőtt az erőszintem tőle  ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 24. - 17:12:29
Válasz #3640
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

A Segítségetekre lenne szükségem!!

A napokban elkezdtem szedni Az Anabolic Extreme  Mass fX terméket (Pontosabban 5. napja szedem '2x1 tablettát')
Problémám az lenne ,hogy az 5. napon herefájdalmak jelentkeztek ill. libido sem úgy 'működik' mint 5 nappal ezelőtt (tesztekkel ellentétben nem pozitív irányba változott hanem romlott),kedély érzetem is rosszabb a normálnál bár ezt  az előbb említett problémák javára írom!!
Gyors segítségre lenne szükségem a témával kapcsolatban!!A kérdés adott..

ÜDv.:András
1-2 szem PCT, vagy napi 1 szem Methyl Arimatest megoldja a gondot, nálam is szokott lenni enyhe herefájdalom, de nem érdekel.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 24. - 20:20:13
Válasz #3641
Nem elérhető

Gabe


Nekem a sima Mass FX szedése közben ugrott meg az erőm.
Egyik edzésről a másikra plusz 10-15kg szériában. Érdekes.
Ennek örülök, mégsem placebo, mert régebben mikor szedtem, nekem is nőtt az erőszintem tőle  ;-oo-;.

Pedig ha én mondom igaz, mert majdnem olyan szkeptikus vagyok a cuccokat illetően, mint Miki!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 24. - 22:49:52
Válasz #3642
Nem elérhető

balic


Az új mass fx is hasonló lehet? Erről nincs tapasztalatod Gabe?

2011. Március 25. - 00:57:40
Válasz #3643
Nem elérhető

Gabe


Az új mass fx is hasonló lehet? Erről nincs tapasztalatod Gabe?
Nincsen, én csak a régit szedtem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 25. - 11:13:40
Válasz #3644
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az új mass fx is hasonló lehet? Erről nincs tapasztalatod Gabe?
hmmm...olyan sokat nem változtattak rajta, valakinek tapasztalat?


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).