2024. Június 16. - 20:46:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781750 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2007. November 26. - 14:10:33
Válasz #375
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Efitmaster!

A MAP termékek hol tartanak? Beérkeztek már az országba? Ha igen, milyen áron lesznek kaphatóak?

Szia,

Van ami éppen ma délelőtt érkezett, de beraktározás, cimkézés, árazás stb...úgyhogy pár nap és elérhető. Anabolic OD és FreakFix az még pár hét, de Arson és az Altered State már biztos, hogy benn van.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 26. - 14:22:10
Válasz #376
Nem elérhető

darknight



Helló Efit!

Köszi az infót, akkor még hergelem magam a Freak Fix-re, de lehet, hogy az Altered State-et bepróbálom hamarosan, ha nem lesz horror az ára. Az Arson pedig a pucolásnál lesz majd segítségemre, persze szívem szerint az Atro-Phex-et is megnézném közelebbről. Addig is tömegelek ezerrel, hamarosan képek a topikomban.

Picit más:
Te talán eléggé közel vagy az ilyen jellegű infókhoz: Mikor lesz valami a BSN: NCG-CR termékéből? Hogy áll a fejlesztés? A plakátja és a szlogenje kegyetlen király: "One Product...To Dominate Them All"
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. November 26. - 20:14:06
Válasz #377
Nem elérhető

darknight



Uppps!

Egy apró furcsaság a Freak Fix-el kapcsolatban, amit most vettem észre:

A termék összetevőinél a gyártói oldalon a következő áll:

Freak Fix Proprietary Blend (featuring Wave Pulse Technology) 6.45 g (ez az érték valahol 6.5 g, pl. a bodybuilding.com-on is)

A kapott termékmintán ugyanez az összetevő (mi kreatin monohidrátot, L-leucint, L-glutamint, taurint, egyéb öszetevőket ölel át) 1.95 g értékben van jelölve :-\.

Azért az 1.95 gramm nem 6.45 gramm ????..., legalábbis a tudomány mai állása szerint. Remélem ez csak elírás volt a termékmintán, mert amúgy abszolút ígéretes termék :-)!.
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. November 27. - 15:04:33
Válasz #378
Nem elérhető

Kola


andro!milyen árkategóriájúak lesznek a MAP-ok????
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 28. - 12:59:53
Válasz #379
Nem elérhető

Kola


valamelyik bennfentes megmondhatná hoyg mikor lesz 60adagos Cellmass... ha lesz 1általán ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 28. - 13:19:43
Válasz #380
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
valamelyik bennfentes megmondhatná hoyg mikor lesz 60adagos Cellmass... ha lesz 1általán ?:-/

Nem tudja senki pontosan mikor lesz. De miért nem jó a 30 adagos?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 28. - 13:21:05
Válasz #381
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
andro!milyen árkategóriájúak lesznek a MAP-ok????

szerinted milyen árkategóriájú lesz? ;D

1-2 nap és kiderül, de biztos nem powertrack árkategóriájú lesz...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 28. - 13:26:54
Válasz #382
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Uppps!

Egy apró furcsaság a Freak Fix-el kapcsolatban, amit most vettem észre:

A termék összetevőinél a gyártói oldalon a következő áll:

Freak Fix Proprietary Blend (featuring Wave Pulse Technology) 6.45 g (ez az érték valahol 6.5 g, pl. a bodybuilding.com-on is)

A kapott termékmintán ugyanez az összetevő (mi kreatin monohidrátot, L-leucint, L-glutamint, taurint, egyéb öszetevőket ölel át) 1.95 g értékben van jelölve :-\.

Azért az 1.95 gramm nem 6.45 gramm ????..., legalábbis a tudomány mai állása szerint. Remélem ez csak elírás volt a termékmintán, mert amúgy abszolút ígéretes termék :-)!.

2 elmélet létezik:

A FreakFix mintái jóval előbb készültek, mint a teljes termék a dobozban és akkoriban valószínüleg más összetevő arányt terveztek.(ez csak teória, de valószinüleg ez az oka a különbségnek). Az van a MAP termékekben, ami a cimkére írva van.

A másik teória pedig az, hogy a minta lebutított verziója a teljes terméknek és a mintában kevesebb a fent említett keverék. De legalább a MAP ezt őszintén bevallja az összetevő leírásánál.

Az elírás nem valószínű...

(ha lesz időm, rákérdezek a gyártónál.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 28. - 13:27:29
Válasz #383
Nem elérhető

hopika


Efit!

Vasárnap ki lesz a boltban?
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 13:29:44
Válasz #384
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

Vasárnap ki lesz a boltban?
Üdv
Tamás

I dunno  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 28. - 13:30:41
Válasz #385
Nem elérhető

hopika


Who knows?
Only The God? @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 13:34:58
Válasz #386
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Who knows?
Only The God? @-o

benn az üzletben tudják, mivel ők állítják össze a munkabeosztást. (Linda, Victor, Judit...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 28. - 14:29:11
Válasz #387
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. November 28. - 15:15:07
Válasz #388
Nem elérhető

hopika


Éreztem Vazze'... :-):-)::
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 30. - 14:10:08
Válasz #389
Nem elérhető

drake


HI!

Gondolkodom, hogy meglepem magam, karácsonyi ajándék képpen egy AX Hyperdrol + Mass FX + Retain stack -el.
Azt szeretném kérdezni, hogy PCT -t érdemes e hozzá tenni, vagy ehhez a stack -hez erre nincs szükség?
Van vkinek erről infója?

Üdv.:
drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/