2024. Június 16. - 20:40:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781747 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2007. December 02. - 01:10:07
Válasz #390
Nem elérhető

axell


HI!
Szeretném megérdeklődni hogy ki mit tud az Anabolic Xtreme 3-AD termékéről...már régóta figyelem az ax oldalt de május óta csak "COMING SOON" lesz - e ebből még valami és milyen termék ez; mennyire hatékony?Hasonló termék a 11-OXO ;a hatóanyag ugyanaz : AdrenoDione csak hogy a 11-OXO-ban kevesebb a hatóanyag és nincs benne  Trisorbagen ? ha hasonlítani kellene a MASS FX-hez ill a Hyperdrol x2-höz vagy ezekhez hasonló cuccokhoz milyen lenne ez???
Elöre is köszi!

2007. December 02. - 12:45:28
Válasz #391
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
HI!
Szeretném megérdeklődni hogy ki mit tud az Anabolic Xtreme 3-AD termékéről...már régóta figyelem az ax oldalt de május óta csak "COMING SOON" lesz - e ebből még valami és milyen termék ez; mennyire hatékony?Hasonló termék a 11-OXO ;a hatóanyag ugyanaz : AdrenoDione csak hogy a 11-OXO-ban kevesebb a hatóanyag és nincs benne  Trisorbagen ? ha hasonlítani kellene a MASS FX-hez ill a Hyperdrol x2-höz vagy ezekhez hasonló cuccokhoz milyen lenne ez???
Elöre is köszi!

Mint már korábban írtam, az AX-nek problémái vannak az amerikai vámhivatallal a 3-AD hatóanyagának beimportálásával amerikába. A leírás szerint az Ergopharm 11-oxo tényleg ugyanazt csinálja, mint a 3-ad. Kortizolblokkolás. (via 11HSD1R )

Ha a 11-oxo-ban kevesebb a hatóanyag, akkor annak valami igen nyomós oka van, mivel Patrick Arnold(az Ergopharm fejlesztője, alapítója, Organikus vegyész) nem szokott tévedni ilyesmiben! A 11-oxo tökéletes kiegészítő azoknak, akik komolyabb kiegészítőt keresnek és nem kell várniuk a 3-ad-re, mivel kipróbálhatják a 11-oxo-t. Németh István éppen most teszteli a saját kiegészítő programjában. itt és igencsak jó véleménnyel van róla!


11-oxo Kattints ide.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 02. - 12:50:04
Válasz #392
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
HI!

Gondolkodom, hogy meglepem magam, karácsonyi ajándék képpen egy AX Hyperdrol + Mass FX + Retain stack -el.
Azt szeretném kérdezni, hogy PCT -t érdemes e hozzá tenni, vagy ehhez a stack -hez erre nincs szükség?
Van vkinek erről infója?

Üdv.:
drake

Elvileg nem kell a stack után PCT, de én azért egy 4 hetes AnabolicX - Advanced PCT-t   utána raknék.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 02. - 13:36:14
Válasz #393
Nem elérhető

drake


HI!

Gondolkodom, hogy meglepem magam, karácsonyi ajándék képpen egy AX Hyperdrol + Mass FX + Retain stack -el.
Azt szeretném kérdezni, hogy PCT -t érdemes e hozzá tenni, vagy ehhez a stack -hez erre nincs szükség?
Van vkinek erről infója?

Üdv.:
drake

Elvileg nem kell a stack után PCT, de én azért egy 4 hetes AnabolicX - Advanced PCT-t   utána raknék.

Hi Efit!

Köszönöm a választ. Akkor a stack alatt nem kell, esetleg ha úgy adja, akkor utánna jól jöhet. Ha jól értem.

Befolyásolna vmit, ha a stack közben szedém az AX PCT -jét?

Köszönettel:
drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. December 02. - 14:52:48
Válasz #394
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Idézet
Hi Efit!

Köszönöm a választ. Akkor a stack alatt nem kell, esetleg ha úgy adja, akkor utánna jól jöhet. Ha jól értem.

Befolyásolna vmit, ha a stack közben szedém az AX PCT -jét?

Köszönettel:
drake

Igen, befolyásolna, a pénztárcád jobban űrülne.  :D Teljesen felesleges az AX stack közben a PCT, mivel a hyperdrol valójában ellátja a pct szükséges feladatát.(ösztrogén blokkolás, saját tesztoszteron termelés.). Szóval csak a stack után tedd be féladagolással 3- 4 hétig a PCT-t levezetésnek, mondhatnám. Aztán mondjuk ha valaki végzett ezzel, rámehetne az ALRI - ProAnabolra, és mellé kreatin, NO stb...és utána ismét 4 hét PCT. Ez így egy kb. 20 hetes hosszú program tud lenni jó eredményekkel és biztonságosan.(dopping tesztelt sportolók ne használják ezt a programot, mert hamis teszt eredményeket okozhat.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 02. - 16:43:11
Válasz #395
Nem elérhető

axell


Ez az Advenced PCT az:
90 Capsules   

Serving Size 1Capsule
Servings Per Container 90

Amount Per Serving   

6-Bromoandrostenedione   25mg   
Cordyceps Sinensis Concentrate (20% Polysaccarides)   450mg   
L-Histidine HCL   100mg   
Grape Seed Extract (95% Procyanidolic Oligomers)   50mg

Vagy ez:

Tápérték      
Ajánlott adagolás: 1 kapszula      
Kiszerelés: 60 kapszula      
AX szabadalmaztatott összetevők   135mg   
(Avena Sativa kivonat 20:1, Agaricus bisporus kivonat, 6-acetoxy-3-hydroxy-17-keto-etioallocholane, 17a-methyl-17b-hydroxyl-3-keto-delta 1,4,6-etioallocholtriene, Condensed Agaricus bisporus kivonat)

Ja és ha csak hyperdrolt szedek akkor is jó ha végen van a PCT vagy így felesleges???



2007. December 02. - 17:05:55
Válasz #396
Nem elérhető

axell


Mi!
Még valamit szeretnék megkérdezni:
Mi ez pontosan :IBE Nutrition -  Epistane :azt tudom hogy anti-ösztrogén és hogy nagyon jó véleménnyel vannak róla ...
keményebb AAS után PCT-nek jó elsősorban vagy mint a pro anabolikus cuccot is lehet használni(mint pl Hyperdrol ,JW, stb..)
és esetleg itthon megjelenik e ez a termék...
Köszi.......

2007. December 03. - 14:36:16
Válasz #397
Nem elérhető

drake


Idézet
Hi Efit!

Köszönöm a választ. Akkor a stack alatt nem kell, esetleg ha úgy adja, akkor utánna jól jöhet. Ha jól értem.

Befolyásolna vmit, ha a stack közben szedém az AX PCT -jét?

Köszönettel:
drake

Igen, befolyásolna, a pénztárcád jobban űrülne.  :D Teljesen felesleges az AX stack közben a PCT, mivel a hyperdrol valójában ellátja a pct szükséges feladatát.(ösztrogén blokkolás, saját tesztoszteron termelés.). Szóval csak a stack után tedd be féladagolással 3- 4 hétig a PCT-t levezetésnek, mondhatnám. Aztán mondjuk ha valaki végzett ezzel, rámehetne az ALRI - ProAnabolra, és mellé kreatin, NO stb...és utána ismét 4 hét PCT. Ez így egy kb. 20 hetes hosszú program tud lenni jó eredményekkel és biztonságosan.(dopping tesztelt sportolók ne használják ezt a programot, mert hamis teszt eredményeket okozhat.)

Hi!

Köszönöm, így teljesen értem!

üdv.:
drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. December 04. - 09:38:54
Válasz #398
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Ez az Advenced PCT az:
90 Capsules   

Serving Size 1Capsule
Servings Per Container 90

Amount Per Serving   

6-Bromoandrostenedione   25mg   
Cordyceps Sinensis Concentrate (20% Polysaccarides)   450mg   
L-Histidine HCL   100mg   
Grape Seed Extract (95% Procyanidolic Oligomers)   50mg

Vagy ez:

Tápérték      
Ajánlott adagolás: 1 kapszula      
Kiszerelés: 60 kapszula      
AX szabadalmaztatott összetevők   135mg   
(Avena Sativa kivonat 20:1, Agaricus bisporus kivonat, 6-acetoxy-3-hydroxy-17-keto-etioallocholane, 17a-methyl-17b-hydroxyl-3-keto-delta 1,4,6-etioallocholtriene, Condensed Agaricus bisporus kivonat)

Ja és ha csak hyperdrolt szedek akkor is jó ha végen van a PCT vagy így felesleges???




Ez az Advanced(továbbfejlesztett) PCT

Ez az Advenced PCT az  ;)
90 Capsules   

Serving Size 1Capsule
Servings Per Container 90

Amount Per Serving   

6-Bromoandrostenedione   25mg   
Cordyceps Sinensis Concentrate (20% Polysaccarides)   450mg   
L-Histidine HCL   100mg   
Grape Seed Extract (95% Procyanidolic Oligomers)   50mg

Hamarosan kicseréljük erre a tápanyag táblázatra, mert az oldalunkon még a régi összetevők vannak. ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 04. - 12:09:18
Válasz #399
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja, még annyit érdemes leírni az Anabolic Xtreme - Advanced PCT -jéről, hogy a ma létező legjobb utókúra(szteroid kúra után) és a ma létező legjobb aromatáz-gátló(ösztrogén menedzsment) kiegészítő a földön! Messze veri sok szempontból a proviront, Nolvadexet és Clomidot ezen a területen! A részleteket és miérteket leírom később egy új topikban.

És még egy olyan számba vehető termék van, ami ezen a területen szintén az új etalonnak számít, az pedig az ErgoPharm - 6-oxo .

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 04. - 12:15:42
Válasz #400
Nem elérhető

Bubee


Ja, még annyit érdemes leírni az Anabolic Xtreme - Advanced PCT -jéről, hogy a ma létező legjobb utókúra(szteroid kúra után) és a ma létező legjobb aromatáz-gátló(ösztrogén menedzsment) kiegészítő a földön! Messze veri sok szempontból a proviront, Nolvadexet és Clomidot ezen a területen! A részleteket és miérteket leírom később egy új topikban.

És még egy olyan számba vehető termék van, ami ezen a területen szintén az új etalonnak számít, az pedig az ErgoPharm - 6-oxo .



Ezt személyes tapasztalattal alá is tudom támasztani! Nem tudom h van -e az enantátnak még hatása (3 hete álltam le róla) de most h felvittem rendes adagolásra a PCT-t és bejött a képbe a Pro-Anabol, azóta növekszik a libidóm elég komolyan  ????...  ;D Volt 1-2 olyan nap ezelőtt amikor kissé furcsán éreztem magam (alacsony libidó), de most nagyon felerősödött. Azt hiszem ez jelent valamit!

Se HCG, se semmi szokványos visszaállítót illetve ösztoblokkolót nem használtam most. Csak PCT-t a kúra alatt végig és most utólag. Tesztóadag: 500 mg/hét.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 12:22:43
Válasz #401
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A PCT-t nem használtam de a novedexről ugyanezeket tudom mondani+ami tök érdekes hogy a "tök" úgy viselkedik mint a hcg után.Kemény és nagy!  ;D !+"%

Tehát PCT-re fel!!!!!

2007. December 04. - 12:25:07
Válasz #402
Nem elérhető

Bubee


A PCT-t nem használtam de a novedexről ugyanezeket tudom mondani+ami tök érdekes hogy a "tök" úgy viselkedik mint a hcg után.Kemény és nagy!  ;D !+"%

Tehát PCT-re fel!!!!!

Hát igen. A Novedexről eddig se lehetett azt mondani h kamu, hiszen anno vérteszttel bizonyítva lett mire képes.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 15:13:15
Válasz #403
Nem elérhető

God Vazzeg


A PCT-t nem használtam de a novedexről ugyanezeket tudom mondani+ami tök érdekes hogy a "tök" úgy viselkedik mint a hcg után.Kemény és nagy!  ;D !+"%

Tehát PCT-re fel!!!!!

Hát igen. A Novedexről eddig se lehetett azt mondani h kamu, hiszen anno vérteszttel bizonyítva lett mire képes.

Azért én a novedextől "bimbóztam" kicsit, biztos ami biztos ment mellé tamoxifen is, de csak pár napig. HCG viszont nem! Töki jól van, libidó rendben, szal no para, 16 napja hagytam abba omna/deka témát  =/+' Kezdek hívő lenni  o:)  >:D

2007. December 04. - 15:35:03
Válasz #404
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A PCT-t nem használtam de a novedexről ugyanezeket tudom mondani+ami tök érdekes hogy a "tök" úgy viselkedik mint a hcg után.Kemény és nagy!  ;D !+"%

Tehát PCT-re fel!!!!!

Hát igen. A Novedexről eddig se lehetett azt mondani h kamu, hiszen anno vérteszttel bizonyítva lett mire képes.

Azért én a novedextől "bimbóztam" kicsit, biztos ami biztos ment mellé tamoxifen is, de csak pár napig. HCG viszont nem! Töki jól van, libidó rendben, szal no para, 16 napja hagytam abba omna/deka témát  =/+' Kezdek hívő lenni  o:)  >:D

Vazzeg,

A Novedex-től nem bimbózhattál még a legenyhébben sem! It's just simply impossible!
Ezt már korábban említettem máshol.

Okok a "bimbózásra".

1. Az elsődleges ok, amitől "bimbózhattál" az az volt, hogy a kúrád alatt nem, vagy csak későn kezdtél szedni aromatáz-gátlót.
2. A tamoxifen hirtelen abbahagyása a kúrák, utókúrák végén (aromatáz gátló nélkül).(rebound effect)
3. alacsony dózisú aromatáz-gátló vagy rossz minőségű aromatáz-gátló kúra közben.

Ha a kúra alatt idejében el van kezdve a Gaspari-Novedex, akkor semmi szükség tamoxifenre! Abszolut semmi! se előtte, se közben, se utánna...

Ezt majd kifejtem sokkal részletesebben egy új topikban...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"