2024. Június 16. - 12:17:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781550 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2012. Június 05. - 13:54:44
Válasz #3990
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Különböző termékekre különféleképpen reagálnak az emberek, még ha a hatóanyag ugyanaz is. Ezt előre úgysem tudja senki sem megmondani  ????....
Mert ugyebár, ha más gyártónál ugyanaz a hatóanyag, miért lenne jobb? Lehet mindkettőre jól reagálnál, vagy fordítva, egyikre sem.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 11. - 21:41:12
Válasz #3991
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Az lenne a nagy kérdésem, hogy banános vagy vaníliás 2,2 kg-os Myofusion van-e a boltban? Esetleg a probiotikus verzióban(ízre megegyeznek egyébként)?
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2012. Június 12. - 14:27:11
Válasz #3992
Nem elérhető

Gabe


Csokisban kicsit más, mint a sima verzió, a többit én nem kóstoltam.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Június 12. - 15:16:02
Válasz #3993
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hea!

Az lenne a nagy kérdésem, hogy banános vagy vaníliás 2,2 kg-os Myofusion van-e a boltban? Esetleg a probiotikus verzióban(ízre megegyeznek egyébként)?

Hydro - csoki, sütikrém - és ez ha elfogy többet nem lesz, mert a Gaspari leállította a gyártását
Probiotic - csoki, csoki-mogyoró, sütikrém

Probiotic-ot még nem kóstoltam.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 12. - 21:37:17
Válasz #3994
Nem elérhető

AtisFace


Köszönöm srácok a választ!  :-){
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2012. Június 13. - 00:15:53
Válasz #3995
Nem elérhető

Jordan


Hea!

Az lenne a nagy kérdésem, hogy banános vagy vaníliás 2,2 kg-os Myofusion van-e a boltban? Esetleg a probiotikus verzióban(ízre megegyeznek egyébként)?

Hydro - csoki, sütikrém - és ez ha elfogy többet nem lesz, mert a Gaspari leállította a gyártását
Probiotic - csoki, csoki-mogyoró, sütikrém

Probiotic-ot még nem kóstoltam.



Tudod miért állították le?  :o Amúgy jó nagyon. Van még 3 nagy dobozzal nekem belőle. Hát a gasparitól mindent betiltanak vagy mi? :DDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Június 13. - 10:25:32
Válasz #3996
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hea!

Az lenne a nagy kérdésem, hogy banános vagy vaníliás 2,2 kg-os Myofusion van-e a boltban? Esetleg a probiotikus verzióban(ízre megegyeznek egyébként)?

Hydro - csoki, sütikrém - és ez ha elfogy többet nem lesz, mert a Gaspari leállította a gyártását
Probiotic - csoki, csoki-mogyoró, sütikrém

Probiotic-ot még nem kóstoltam.



Tudod miért állították le?  :o Amúgy jó nagyon. Van még 3 nagy dobozzal nekem belőle. Hát a gasparitól mindent betiltanak vagy mi? :DDDD

A Hydro helyett elkezdték a Probiotic gyártását, ezért állt le a Hydro... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Június 13. - 11:10:00
Válasz #3997
Nem elérhető

Ádi


Hát igen, fejleszt a gaspari csak az árat is emeli ezzel....

2012. Június 13. - 12:15:06
Válasz #3998
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hát igen, fejleszt a gaspari csak az árat is emeli ezzel....
Mindegyik gyártó szokott emelni, senki sem kivétel.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 13. - 14:02:14
Válasz #3999
Nem elérhető

Woodslave


lehet mégis van abban a táblázatban valami amit találtam és ami szerint 37% a myofusion fehérjetartalma  ????...

ja a hydrot állítják le, lehet abba még kevesebb sikerült  ;D vagy több aztán nem éri meg Richnek  Łł=

2012. Június 13. - 18:07:07
Válasz #4000
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
lehet mégis van abban a táblázatban valami amit találtam és ami szerint 37% a myofusion fehérjetartalma  ????...

ja a hydrot állítják le, lehet abba még kevesebb sikerült  ;D vagy több aztán nem éri meg Richnek  Łł=

Az a táblázat full hülyeség, ha az van benne, hogy 37% a Myofusion fehérjetartalma, mivel minimum 67% teljesen független (vám)laboreredmény szerint is(első kézből)! Azért az sem véletlen hogy az utóbbi évek egyik leggyorsabban növekvő cége a Gaspari...

Na mindegy, dobd el a talált kamu táblázatodat, meee' nem jóóó...a forrását meg felejtsd el meee' kamu...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Június 13. - 18:12:40
Válasz #4001
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát igen, fejleszt a gaspari csak az árat is emeli ezzel....

Nem a Gaspari fejleszt egyébként. Kanadából(Myofusion Hydro) áttértek egy amerikai gyártóra(wisconsini gyártó) és az készítette az új keveréket, ami nem biztos hogy jobb mint a hydro volt, de az ára a fehérjék világpiaci ára miatt is emelkedik elsősorban szinte 2 havonta, ráadásul magyaroszágon a forint gyengülése is rátesz egy jókorát.(minden komolyabb protein márka emeli az árakat) Tehát az áremelésnek semmi köze semmilyen fejlesztéshez egyébként...Semmi köze Rich Gasparihoz sem...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Június 13. - 18:20:58
Válasz #4002
Nem elérhető

Woodslave


lehet mégis van abban a táblázatban valami amit találtam és ami szerint 37% a myofusion fehérjetartalma  ????...

ja a hydrot állítják le, lehet abba még kevesebb sikerült  ;D vagy több aztán nem éri meg Richnek  Łł=

Az a táblázat full hülyeség, ha az van benne, hogy 37% a Myofusion fehérjetartalma, mivel minimum 67% teljesen független (vám)laboreredmény szerint is(első kézből)! Azért az sem véletlen hogy az utóbbi évek egyik leggyorsabban növekvő cége a Gaspari...

Na mindegy, dobd el a talált kamu táblázatodat, meee' nem jóóó...a forrását meg felejtsd el meee' kamu...  :D

nem veszem komolyan az ilyeneket, de örülök ha nem így van

2012. Június 13. - 22:21:55
Válasz #4003
Nem elérhető

valakivagyok


Hát igen, fejleszt a gaspari csak az árat is emeli ezzel....

Nem a Gaspari fejleszt egyébként. Kanadából(Myofusion Hydro) áttértek egy amerikai gyártóra(wisconsini gyártó) és az készítette az új keveréket, ami nem biztos hogy jobb mint a hydro volt, de az ára a fehérjék világpiaci ára miatt is emelkedik elsősorban szinte 2 havonta, ráadásul magyaroszágon a forint gyengülése is rátesz egy jókorát.(minden komolyabb protein márka emeli az árakat) Tehát az áremelésnek semmi köze semmilyen fejlesztéshez egyébként...Semmi köze Rich Gasparihoz sem...
Akkor ez lehetett az oka annak, hogy hiába volt ugyan az a doboz a fehérje mégis más ízű volt?
Nekem nagy csalódás volt amikor megkaptam a fehérjét és tök más íze volt...

2012. Június 14. - 10:29:07
Válasz #4004
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sajnos az alapanyag árak tényleg folyamatosan drágulnak, a forint meg hullámvasutazik a dollárhoz képest, hol gyengébb, hol erősebb. Pl. 2 hónapja volt, hogy a középárfolyam 217Ft volt ( nem jó, de tűrhető ), 2 hete meg 245Ft ( egy dollárra vetítve nagy különbség a két középárfolyam közt  :-\ ).

Múlt nyáron mikor jó volt a dollár árfolyam, és olcsó volt a hydro ( nálunk 10.500 - és 10.900 ) akkor a dollár 200 forint alatt volt, kb. 190Ft körül.

Ráadásul azóta sok cég 1x,vagy 2x emelt az alapanyag árak miatt.

67% - 69% a fehérjetartalma a Hydro-nak!


Kisebb gyártók ( európai gyártókról tudok is ezt-azt biztos forrásból, mert sok ember ismerek  ;) - természetesen gyártót NEM FOGOK MEGNEVEZNI ) azt csinálja, hogy a tápanyagtáblázat szerint 76% a fehérjéje, Koncetrátum és izolátum keverék.................

Csak a címke szerint, mert mikor bekeverik a kiinduló anyag 80%-os koncentrátum ( izolátumot nem lát a termék ), ehhez jönnek még az adalékanyagok ( pl. csokoládés íznél a kakaó, ami az többi ízesítő anyaghoz képest nagy térfogatot foglal, minimális édesítőszert raknak bele, mert annak kevés a térfogata, helyette cukor bele, + a szokásos adalékok, hogy fogyasztható állagú, és finom legyen a termék...............és abrakadabra, hoppá kész az 55%-os fehérje, ami a tápanyagtáblázat szerint 75 és 80% közt kellene, hogy legyen.

A szójás trükkökről már nem is beszélek.

Ehhez képest a 67 - 69% kevésnek tűnhet, de mégis több, mert az valós.

Nem beszélek hülyeségeket  ;), és ha tetszik, ha nem, több gyártó is meglépi ezeket sajnos, mert kiélezett verseny folyik a piacon. Az amerikai nagyobb gyártók azért nem engedhetik ezt meg maguknak, mert mivel ott még kiélezettebb a verseny, ott ha kell, ha nem kell, az egyik cég bevizsgáltatja a másik termékét, BUKOTT MÁR MEG ÍGY AMERIKAI CÉG IS, de pl. a legutóbbi, egy kevésbé ismert márka itthon ( lehetett kapni, az esetükben a 80%-osnak mondott fehérje 30%-ot tartalmazott, ha jól tudom úgy megbüntették őket, húzhatták is le a rolót ).

Szóval a drágább márkák nem véletlenül drágábbak..........ez van. De szerintem sok ember tudna ezekről a kis piszkos trükkökről mesélni. Ismerek is többet közülük  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).