2024. Június 16. - 14:08:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781598 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2012. Augusztus 28. - 08:16:21
Válasz #4035
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Augusztus 30. - 01:32:23
Válasz #4036
Nem elérhető

Maszat


Van most PCT az üzletbe? Kibaszottul sürgős lenne!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Augusztus 30. - 11:49:43
Válasz #4037
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Van most PCT az üzletbe? Kibaszottul sürgős lenne!  ;D
Szia.

Van, PCT, A-HD, Novatest.

Az új Gaspari - Anatropin is........arról még nincs visszajelzés.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Augusztus 30. - 11:54:23
Válasz #4038
Nem elérhető

Maszat


Maradnék a PCT-nél. Sok tesztófokozó csupán az aromatáz gátlással próbál tesztoszteron szintet növelni, de kúra után ez kevés. Ott az lh beindítás is szükséges, és az se jó ha az ösztrogént nullára csöükkenti. Szóval maradnék a PCT-nél :)  Eltennél nekem 1et hétvégéig?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Augusztus 30. - 12:05:28
Válasz #4039
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Maradnék a PCT-nél. Sok tesztófokozó csupán az aromatáz gátlással próbál tesztoszteron szintet növelni, de kúra után ez kevés. Ott az lh beindítás is szükséges, és az se jó ha az ösztrogént nullára csöükkenti. Szóval maradnék a PCT-nél :)  Eltennél nekem 1et hétvégéig?
Félretettem.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Augusztus 30. - 12:13:33
Válasz #4040
Nem elérhető

Maszat


Maradnék a PCT-nél. Sok tesztófokozó csupán az aromatáz gátlással próbál tesztoszteron szintet növelni, de kúra után ez kevés. Ott az lh beindítás is szükséges, és az se jó ha az ösztrogént nullára csöükkenti. Szóval maradnék a PCT-nél :)  Eltennél nekem 1et hétvégéig?
Félretettem.



köszcsi  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 03. - 22:35:51
Válasz #4041
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok

Daa mellé mennyire szükséges anti-ösztrogén?

Eddig kétszer csináltam daa kúrát amik 1,5 hónapig tartottak, akkor nem használtam anti-ösztogént és nem is tapasztaltam semmi negatívumot de viszont sok helyen látom, hogy ajánlják hozzá és ha kéne mit kéne?

Köszi a válaszokat.
Nem kell mellé, nem egy ultra erős teszto fokozó önmagában. Anti-aromatáz természetes tesztoszteron termelés fokozók mellé nem kell, a pl. a Methyl Arimatest pedig önmagában jól szabályozza az aromatáz enzimet ( és rendesen megemeli a saját termelésed ).


Szia, köszi.
Őhhhhhh DAA után ajánlott valami PCT vagy bármiféle kieg.?
Mennyi idő után ajánlod a Methyl Arimatest-et?
6 hétre terveztem a DAA-t de viszont maradna még 2 hétre elegendő azt szerinted nyugodtan beszedhetem?

Már csak ez a kérdés maradt. :)
"Mennyi idő után ajánlod a Methyl Arimatest-et?" vagy még annyi, hogy 8hét DAA után bármiféle kieg. javasolt?
Köszike.

2012. Szeptember 04. - 13:01:52
Válasz #4042
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok

Daa mellé mennyire szükséges anti-ösztrogén?

Eddig kétszer csináltam daa kúrát amik 1,5 hónapig tartottak, akkor nem használtam anti-ösztogént és nem is tapasztaltam semmi negatívumot de viszont sok helyen látom, hogy ajánlják hozzá és ha kéne mit kéne?

Köszi a válaszokat.
Nem kell mellé, nem egy ultra erős teszto fokozó önmagában. Anti-aromatáz természetes tesztoszteron termelés fokozók mellé nem kell, a pl. a Methyl Arimatest pedig önmagában jól szabályozza az aromatáz enzimet ( és rendesen megemeli a saját termelésed ).


Szia, köszi.
Őhhhhhh DAA után ajánlott valami PCT vagy bármiféle kieg.?
Mennyi idő után ajánlod a Methyl Arimatest-et?
6 hétre terveztem a DAA-t de viszont maradna még 2 hétre elegendő azt szerinted nyugodtan beszedhetem?

Már csak ez a kérdés maradt. :)
"Mennyi idő után ajánlod a Methyl Arimatest-et?" vagy még annyi, hogy 8hét DAA után bármiféle kieg. javasolt?
Köszike.
A Methyl-t szerintem októbertől elkezdheted. Kiegészítő javasolt, legalábbis a glutaminról nem mondanék le soha  :).........mert kismillió élettani folyamatban részt vesz, immunológiai folyamatokban is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 27. - 15:32:38
Válasz #4043
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Érkezett MHP-MuscleMeds-Xero Limits szállítmány.

Jött Methy Arimatest is, nem 60+120-as, hanem 72+144-es kiszerelésben, és az ára is lejjebb ment - 12.300.-

Nem bírom ki, lehet elkezdem csökkentett adagolásban + Proscar 2.5mg/nap  ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 27. - 16:13:04
Válasz #4044
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Megérkeztek az új Muscletech termékek is. NitroTech és Celltech Performance.

A Celltechnek jobb lett véleményem szerint az összetétele, pl. a szénhidrát már végre nem csak dextróz, hanem waxy maize, zab rost, amaránt, quinoa, stb. 1,4kg - 6.900.- 2.7kg - 11.000.-



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 14. - 12:49:47
Válasz #4045
Nem elérhető

doncicco


Kíváncsi lennék a profik véleményére O0 a mass fx még mindig kitúnöen működik!Egy hét után határozottan érezhető.Kérdés, hogy mennyire szorítja le a saját hormontermelést?vagy a másik nagyon hatékony arimatest?

2013. Február 14. - 14:08:06
Válasz #4046
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kíváncsi lennék a profik véleményére O0 a mass fx még mindig kitúnöen működik!Egy hét után határozottan érezhető.Kérdés, hogy mennyire szorítja le a saját hormontermelést?vagy a másik nagyon hatékony arimatest?
Ennek örülök, hogy működik, mert azt jelenti, hogy nem dobtad ki a pénzt az ablakon, de ez nem azt jelenti, hogy eltérő "belső kémiával" rendelkező különböző egyéneknél is pont ugyanúgy fog működni a dolog. Még a gyógyszerekre sem reagálunk ugyanúgy, hát még a táplálékkiegészítőkre. Nálad működik, egyel több pozitív visszajelzés. Egyébként a Mass Fx-ről több volt a pozitív visszajelzés, mint a negatív.
Az, hogy mennyire nyomja el a termelődést.....elméletileg a gyártó ígérete szerint nem nyomja el, egy olyan növényi szaponin a fő hatóanyaga, aminek serkentenie kellene a termelésedet ( elvileg ), és a szabad tesztoszteron szintet is valamelyest emelnie kell. Nem beszélve a propionyl L-carnitine-ről amit az androgén receptorok érzékenységének növelése miatt tettek a termékbe, bár pontosan nem tüntették fel a mennyiséget. L-carnitin tartrát-tal végzett kísérletek során a hatásos dózist 2g körül állapították meg, valószínűleg a propionyl l-carnitine-ből ennyi nem kell.......de egy kis carnitine kiegészítés még jól jöhet  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 14. - 18:38:01
Válasz #4047
Nem elérhető

doncicco


ok köszönöm.Remélem valóban így van mert off seasonban nem lenne szerencsés újabb szupreszzio ˝=/

2013. Február 21. - 08:33:30
Válasz #4048
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Egy tiszta izolátum és egy koncentrátum között  nagy különbségek vannak felszvódás terén? Gondolok itt a ON fehérje koncentrátumára és izolátumára

2013. Február 21. - 09:12:59
Válasz #4049
Nem elérhető

ninja14


Egy tiszta izolátum és egy koncentrátum között  nagy különbségek vannak felszvódás terén? Gondolok itt a ON fehérje koncentrátumára és izolátumára
igen van és a biológiai értékben is...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D