2024. Június 16. - 15:16:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781613 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Február 21. - 10:28:15
Válasz #4050
Nem elérhető

Fuji


Egy tiszta izolátum és egy koncentrátum között  nagy különbségek vannak felszvódás terén? Gondolok itt a ON fehérje koncentrátumára és izolátumára
Az izolatum az elvileg 10 perc alatt a veraramba kerul.A koncentratumnak tobb ido kell.

2013. Február 21. - 10:59:18
Válasz #4051
Nem elérhető

Gabe


Egy tiszta izolátum és egy koncentrátum között  nagy különbségek vannak felszvódás terén? Gondolok itt a ON fehérje koncentrátumára és izolátumára
igen van és a biológiai értékben is...
Szerintem pedig-anélkül, hogy bárkit is megsértenék ezzel, vagy meg akarnék sérteni-a mi szintünkön baromira nincs szükség tiszta izolátumra pénzt költeni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Február 21. - 11:05:53
Válasz #4052
Nem elérhető

hopika


Egy tiszta izolátum és egy koncentrátum között  nagy különbségek vannak felszvódás terén? Gondolok itt a ON fehérje koncentrátumára és izolátumára
igen van és a biológiai értékben is...
Szerintem pedig-anélkül, hogy bárkit is megsértenék ezzel, vagy meg akarnék sérteni-a mi szintünkön baromira nincs szükség tiszta izolátumra pénzt költeni.
****:))))))

Én is csak a diétám utolsó 3-4 hetében teszek be és akkor fog menni kazein is mellette...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Február 21. - 12:27:37
Válasz #4053
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy tiszta izolátum és egy koncentrátum között  nagy különbségek vannak felszvódás terén? Gondolok itt a ON fehérje koncentrátumára és izolátumára
igen van és a biológiai értékben is...
Szerintem pedig-anélkül, hogy bárkit is megsértenék ezzel, vagy meg akarnék sérteni-a mi szintünkön baromira nincs szükség tiszta izolátumra pénzt költeni.
Ellenben a koncentrátum/ izolátum keverékek még simán szóba jöhetnek, mert jóval kedvezőbb árban vannak. Azért írtam a koncentrátumot elsőnek, mert nyilván egy viszonylag jó ár/ érték arányú termékben, egyértelműen nem az izolátum lesz döntő többségben. Vannak olyan fehérjék, amik esetleg 40-50%-ban tartalmazzák az izolátumot ( remélhetőleg  ;D ), ezeknek magasabb is az ára, illetve vannak ( ezek vannak többségben ) amiknek "megmutatták" az alapanyagot, 5-20% max. az izolátum. A kisebb gyártók ráírják a dobozra, mert jól mutat  ;D, esetleg ténylegesen adnak hozzá izolátumot, csak szójából  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 21. - 12:29:19
Válasz #4054
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én a glutamin+aminosav tabletta kombót preferálom, illetve ha fehérje, akkor marhahús, vagy esetleg egy jó keverék szóba jöhet, de a tiszta izolátumokra sajnálom a pénzt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 21. - 17:22:24
Válasz #4055
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Én is sajnálom a pénzt igazság szerint, nekem eddig ami nagyon bejött az a Whey gold... illetve a syntha 6, az a kis szénhidrát még kell is ami abban van pluszban, csak baromi drága az a kis mennyiség.. viszont aminosav témát én is nagyon preferálom, mikor régen ajánlottad az aminomax 8000-et betoltam egyet és nagyon sokat segitett a regenerálodásban, valamivel jobban mentek az edzések is, nem volt izomfájdalom, ha megcsavartam valakit akkor azt érezte is rendesen, 84 kiló vagyok, 95-100 kilós emberekkel sparringelek edzéseken, nagyon sokat jelentett hogy ment az amino mert nem fájtak az izmok, erősebb voltam, szerintem egy nagyon frankó dolog! Nálam mostmar kötelező!

 ****:))))))

2013. Március 02. - 18:13:45
Válasz #4056
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Melyik gyártónál lenne érdemes keresni a DAA-t? Ja, meg a másik, nem akarok reklámozni semmit, csak találtam egy oldalt, ahol lehet kapni Gasparitól Novedex XT-t, én ugy tudtam azt kioffolták már a gyártósórról, létezhet hogy kamut árusitanak ebböl is?


2013. Március 03. - 00:03:01
Válasz #4057
Nem elérhető

duraCELL


Egy tiszta izolátum és egy koncentrátum között  nagy különbségek vannak felszvódás terén? Gondolok itt a ON fehérje koncentrátumára és izolátumára
igen van és a biológiai értékben is...
Szerintem pedig-anélkül, hogy bárkit is megsértenék ezzel, vagy meg akarnék sérteni-a mi szintünkön baromira nincs szükség tiszta izolátumra pénzt költeni.


"If you are lactose intolerant and you have problems with gas and bloating, then the isolate might be a better choice."

Ismerjük a felnőtt lakosság bélrendszerének a tejcukorra történő kedvezőtlen reagálását.
És folyamatosan fingani sem szeret mindenki ...

2013. Március 03. - 10:35:14
Válasz #4058
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Melyik gyártónál lenne érdemes keresni a DAA-t? Ja, meg a másik, nem akarok reklámozni semmit, csak találtam egy oldalt, ahol lehet kapni Gasparitól Novedex XT-t, én ugy tudtam azt kioffolták már a gyártósórról, létezhet hogy kamut árusitanak ebböl is?



Ergopharm - TestForce 2 lenne az egyik legjobb, de más is megteszi. Amiben a DAA kelát(chelate) formában van. A Testforce-ban van sarcosine is, ami szintén fontos lenne...(de ezeket már leírtam máshol...)
A Gaspari-Novedexet nem gyártják, de a maradékot még simán meg lehet azért találni itt-ott. Az utolsó gyártásból még mindig lehet több ezer, akár tízezer is a világon. Nem hamisítványok.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 03. - 12:30:29
Válasz #4059
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Melyik gyártónál lenne érdemes keresni a DAA-t? Ja, meg a másik, nem akarok reklámozni semmit, csak találtam egy oldalt, ahol lehet kapni Gasparitól Novedex XT-t, én ugy tudtam azt kioffolták már a gyártósórról, létezhet hogy kamut árusitanak ebböl is?



Ergopharm - TestForce 2 lenne az egyik legjobb, de más is megteszi. Amiben a DAA kelát(chelate) formában van. A Testforce-ban van sarcosine is, ami szintén fontos lenne...(de ezeket már leírtam máshol...)
A Gaspari-Novedexet nem gyártják, de a maradékot még simán meg lehet azért találni itt-ott. Az utolsó gyártásból még mindig lehet több ezer, akár tízezer is a világon. Nem hamisítványok.

ertem, köszi szépen, bár azt nem akartam elhinni hogy 2010 körül vagy 2011-ben leálltak a gyártással ha jól emlékszem(de nem biztos), a lényeg hogy 2 évnél régebben és még mindig lehet raktáron belőle, azért szerintem ez egy kelendő termék volt, bár olyan oldalrol is van szó alapbol ahol láttam, ami azért pecsétes megbizhato.

2013. Március 03. - 12:48:16
Válasz #4060
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Melyik gyártónál lenne érdemes keresni a DAA-t? Ja, meg a másik, nem akarok reklámozni semmit, csak találtam egy oldalt, ahol lehet kapni Gasparitól Novedex XT-t, én ugy tudtam azt kioffolták már a gyártósórról, létezhet hogy kamut árusitanak ebböl is?



Ergopharm - TestForce 2 lenne az egyik legjobb, de más is megteszi. Amiben a DAA kelát(chelate) formában van. A Testforce-ban van sarcosine is, ami szintén fontos lenne...(de ezeket már leírtam máshol...)
A Gaspari-Novedexet nem gyártják, de a maradékot még simán meg lehet azért találni itt-ott. Az utolsó gyártásból még mindig lehet több ezer, akár tízezer is a világon. Nem hamisítványok.

ertem, köszi szépen, bár azt nem akartam elhinni hogy 2010 körül vagy 2011-ben leálltak a gyártással ha jól emlékszem(de nem biztos), a lényeg hogy 2 évnél régebben és még mindig lehet raktáron belőle, azért szerintem ez egy kelendő termék volt, bár olyan oldalrol is van szó alapbol ahol láttam, ami azért pecsétes megbizhato.

Mivel én voltam az egyetlen hivatalos Gaspari közvetlen gyártói disztributor Magyarországon, hihetsz nekem, tudom, miről beszélek... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 03. - 12:49:57
Válasz #4061
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Melyik gyártónál lenne érdemes keresni a DAA-t? Ja, meg a másik, nem akarok reklámozni semmit, csak találtam egy oldalt, ahol lehet kapni Gasparitól Novedex XT-t, én ugy tudtam azt kioffolták már a gyártósórról, létezhet hogy kamut árusitanak ebböl is?



Ergopharm - TestForce 2 lenne az egyik legjobb, de más is megteszi. Amiben a DAA kelát(chelate) formában van. A Testforce-ban van sarcosine is, ami szintén fontos lenne...(de ezeket már leírtam máshol...)
A Gaspari-Novedexet nem gyártják, de a maradékot még simán meg lehet azért találni itt-ott. Az utolsó gyártásból még mindig lehet több ezer, akár tízezer is a világon. Nem hamisítványok.

ertem, köszi szépen, bár azt nem akartam elhinni hogy 2010 körül vagy 2011-ben leálltak a gyártással ha jól emlékszem(de nem biztos), a lényeg hogy 2 évnél régebben és még mindig lehet raktáron belőle, azért szerintem ez egy kelendő termék volt, bár olyan oldalrol is van szó alapbol ahol láttam, ami azért pecsétes megbizhato.

Mivel én voltam az egyetlen hivatalos Gaspari közvetlen gyártói disztributor Magyarországon, hihetsz nekem, tudom, miről beszélek... ;)

 ;D

2013. Március 04. - 01:20:59
Válasz #4062
Nem elérhető

Triszo


Én a glutamin+aminosav tabletta kombót preferálom, illetve ha fehérje, akkor marhahús, vagy esetleg egy jó keverék szóba jöhet, de a tiszta izolátumokra sajnálom a pénzt.
Nincs is olyan fehérje a magyar/európai piacon, ami marhahús :)

2013. Március 04. - 07:18:07
Válasz #4063
Nem elérhető

ninja14


Én a glutamin+aminosav tabletta kombót preferálom, illetve ha fehérje, akkor marhahús, vagy esetleg egy jó keverék szóba jöhet, de a tiszta izolátumokra sajnálom a pénzt.
Nincs is olyan fehérje a magyar/európai piacon, ami marhahús :)
musclemeds - carnivor, amix- monster beef  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 04. - 09:30:35
Válasz #4064
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én a glutamin+aminosav tabletta kombót preferálom, illetve ha fehérje, akkor marhahús, vagy esetleg egy jó keverék szóba jöhet, de a tiszta izolátumokra sajnálom a pénzt.
Nincs is olyan fehérje a magyar/európai piacon, ami marhahús :)
musclemeds - carnivor, amix- monster beef  ;D
Még csak kb. 1.5 éve vannak a piacon, itt Magyarországon is, ellenben mintha valami információs ragacs lenne a neten, amibe beleragadnak a hírek  :D :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).