2024. Június 16. - 11:23:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781520 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2007. December 18. - 10:56:16
Válasz #435
Nem elérhető

Joel


Köszönöm a választ!Igyekszem minnél előbb beszerezni az ajánlott terméket,ahogy összejön az ára már rendelem is. /:-) :-){
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 18. - 15:08:08
Válasz #436
Nem elérhető

Kola


igen a Muscletech-Halo  egy edzés utáni cucc lesz tesztoszteronfokozóval meg egyéb finomságokkal mindenképp megér 1 próbát!!! :-):-)::
még csak annyi hoyg edzés nélküli napokon meg első dolgod legyen reggel felkelés után bedobni 1 adagot!!! (:-) :-oD
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 18. - 20:21:52
Válasz #437
Nem elérhető

darknight



Helló Efit!

Mikor lesz hozzáférhető az Anabolic Xtreme-től a SuperDrol NG, illetve mikor jön a többi új termék (Trisorbagen, 3-AD) :-)->?
Emellett várható valamikor az Extremefit új száma? Már úgy olvasnék valami jót... :-)!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 18. - 21:47:39
Válasz #438
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Helló Efit!

Mikor lesz hozzáférhető az Anabolic Xtreme-től a SuperDrol NG, illetve mikor jön a többi új termék (Trisorbagen, 3-AD) :-)->?
Emellett várható valamikor az Extremefit új száma? Már úgy olvasnék valami jót... :-)!

Hi my man, >:D

A SuperdrolNG már benn van a raktárunkban, trisorbagen is, de a 3AD még Amerikában sem jött ki. Pár nap és elérhető a shopban az első kettő szuper bevezető árakon!

Az Extremefit legújabb száma az utolsó fázisban van. Január 10-én lesz kb az újságosoknál Brutál lesz!!! Minden eddigit felülmúl, ami Magyarországon megjelent...Pont.  :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 18. - 21:58:06
Válasz #439
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És akkor a következő kérdés(muszáj előre gondolkodnom):

A musclebuilding stackek után jön 2-3 hónap Aplodan+Thermogain stack(+GlutaminSr+OptiMen).Melyik fehérjét ajánlanád mellé?
Maradjak "márkahű" és Nitrotech(ami mellesleg nagyon bejött most)?Vagy OnWhey?
Várom válaszod,üdv
Tamás

Szerény véleményem szerint is a Muscletech - NitroTech Hardcore a nyerő! Viszonylag drága de megéri.

Még a befutók között:

ON - 100% Whey szintén jó, Dymatize Elit Whey-el is érdemes, és próbáld ki a Cytosport MuscleMilket is egyszer! Vagy 20 féle ízben van és ez a fehérje szintén egyedülállóan jól össze van rakva, ráadásul éjszakára is kitünő, mivel 6-7 órás a hasznosulása.
Gaspari - IntraPro, ha valaki még egy jót akar kipróbálni. Szintén drága, de úgy össze van rakva, mint egy Rolls Royce.  ;) Aztán, ha valaki unná ezt a listát, akkor kacsintson egyet az MHP ProbolicSR-jére is...Szóval a befutók listája hosszú és ezekkel nem nyúlsz mellé egyáltalán...

Hajrá Hopika!  ;-oo-;  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 18. - 21:58:23
Válasz #440
Nem elérhető

azor


Superdrol NG engem is érdekelne, kiváncsi vagyok rá...:)

2007. December 18. - 22:02:33
Válasz #441
Nem elérhető

hopika


És akkor a következő kérdés(muszáj előre gondolkodnom):

A musclebuilding stackek után jön 2-3 hónap Aplodan+Thermogain stack(+GlutaminSr+OptiMen).Melyik fehérjét ajánlanád mellé?
Maradjak "márkahű" és Nitrotech(ami mellesleg nagyon bejött most)?Vagy OnWhey?
Várom válaszod,üdv
Tamás

Szerény véleményem szerint is a Muscletech - NitroTech Hardcore a nyerő! Viszonylag drága de megéri.

Még a befutók között:

ON - 100% Whey szintén jó, Dymatize Elit Whey-el is érdemes, és próbáld ki a Cytosport MuscleMilket is egyszer! Vagy 20 féle ízben van és ez a fehérje szintén egyedülállóan jól össze van rakva, ráadásul éjszakára is kitünő, mivel 6-7 órás a hasznosulása.
Gaspari - IntraPro, ha valaki még egy jót akar kipróbálni. Szintén drága, de úgy össze van rakva, mint egy Rolls Royce.  ;) Aztán, ha valaki unná ezt a listát, akkor kacsintson egyet az MHP ProbolicSR-jére is...Szóval a befutók listája hosszú és ezekkel nem nyúlsz mellé egyáltalán...

Hajrá Hopika!  ;-oo-;  ;)

Probolic,On,Nitro mentek eddig.
A musclemilkről leírás van fent az oldalatokon?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 18. - 22:11:03
Válasz #442
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 18. - 22:11:56
Válasz #443
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 19. - 13:28:52
Válasz #444
Nem elérhető

darknight



Helló mr. Efit >:D!

Te talán járatos vagy annyira a BSN háza táján, hogy hallottál valami infót az NCG-CR-ről. Hol tart a cucc, várható a közeljövőben, lezajlottak a béta tesztek? A "hamarosan...2007 nyara" már nemigen fog összejönni, de azért remélem 2008 nyara igen. Bár az Atro-Phex esetén sem kapkodták el a dolgot... O0 Egyáltalán, milyen termék várható: por vagy kapszula ????...?

Ha tudsz valami információt, kérlek oszd meg velünk :-)->!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 19. - 20:38:13
Válasz #445
Nem elérhető

shp


Sziasztok!

Őszi tömegelésem ( AX stack és Mucletech teszt ) most fejeztem be, illetve vezetem le. Mivel nálam a  2008 ( első fele ) a zsírégetés éve lesz, már most tervezem, hogy hogyan is kellene belefognom, hogy eredményes legyen.
Most még van 1/2-3/4 doboz Retain 2-öm, Mass-Fx nem rég fogyott el és nagyon szépen dolgozott eddiga Steve Namat Muscletech Stack is  :-)!

A cél kb. 8 kg mínusz.

Ehhez nekem van most raktárban két doboz Lopi6X, két doboz Rampage, lesz glutamine és jó mínőségű fehérje +vitaminok. Milyen termékre lenne még érdemes odafigyelni, amivel megtarthatnám az erőszintemet, de nem vizesít, és hatékony alacsony ch-bevitel mellet?

2007. December 19. - 21:15:50
Válasz #446
Nem elérhető

hopika


Kattints ide a MuscleMilk leírásáért.

Hey man!

Köszönöm a web urainak a megtiszteltetést,miszerint kiléptem az újoncok közül! :-){

Efit!

Vettem ma egy Sixstar fehérjét(csak hogy legyen 6 fajta itthon---teljesen hülye vagyok @-o)
Szerinted mennyivel "gyengébb",mint az anyacég Nitro-ja?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 19. - 22:00:28
Válasz #447
Nem elérhető

parrre



2007. December 21. - 09:24:51
Válasz #448
Nem elérhető

Joel


Szia Efit!Tegnap akartam megrendelni a Jay Cutler Mass-stack-et telefonon.De közöltek velem sajna elfogyott.Ezért szeretném ha segitenél,hogy mit nyomjak helyette. Üdv:Joel
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 21. - 09:36:37
Válasz #449
Nem elérhető

hopika


Szia Efit!Tegnap akartam megrendelni a Jay Cutler Mass-stack-et telefonon.De közöltek velem sajna elfogyott.Ezért szeretném ha segitenél,hogy mit nyomjak helyette. Üdv:Joel
A nyíregyi boltot kérdezted?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!