2024. Június 16. - 14:06:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781596 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2007. December 21. - 09:46:07
Válasz #450
Nem elérhető

Joel


Azt nem.Te onnan szerezted be?
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 21. - 09:55:26
Válasz #451
Nem elérhető

hopika


Én a sima Musclebuilding stackeket Tőlük vettem meg.
Nekem ez az egyszerűbb,mert közel vannak és a tulajt és az eladókat is ismerem/együtt edzünk.
Próbálj rá-hátha! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 21. - 11:11:59
Válasz #452
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Igen! Nálunk még van Jay Cutler Mass Stack, de csak személyesen tudod átvenni az üzletbe mert kipostázni nem tudjuk.
Ja és még tart a protein AKCIÓ vagyis még a six staros proteinből kaphatsz 5440ft-ért igaz csak vaníliás van már akcióban.
nyiregyi EXTREMEFIT: 06-42-310-059, 06-70-558-0517

itt elrakathatod magadnak!
Kösz Hopi a reklámot! :-)!
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2007. December 21. - 11:52:01
Válasz #453
Nem elérhető

hopika


Cserébe lesz majd nekem is egy kérésem,de azt majd telón.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 21. - 16:31:53
Válasz #454
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Hopika
Mikor rakod fel a friss képeket? Szerintem jók (persze nem csak azért mert én álltam a gép másik oldalán)
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2007. December 21. - 19:14:54
Válasz #455
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Áruházi rendelés...

Rendeltem Secretagogue-t nagyon kiváncsi vagyok rá, még soha nem próbáltam hasonló készitményeket, de nem is ez a
lényeg, hanem csak azt akartam mondani, imádom, hogy mindig küldtök valamilyen termékmintát is.
Mindig töknagy meglepetés és nagyon örülök neki. @-o
Most például Superpumpot kaptam és bár nagyon kiváncsi vagyok rá, magamtol nembiztoshogy rendeltem volna egy egész dobozzal, de így ha kipróbálom és tetszik akkor biztos fogok.

Mégegyszer köszönöm !   :-oD  Łł=

2007. December 22. - 00:15:59
Válasz #456
Nem elérhető

axell


HI Efitmaster!!!
Gondoltam megkérdem, hogy tudz e esetleg vmi infot az Anabolic Xrtreme cégről...Mindenhol ezt olvasom az ax oldalán "2008.....The year AX changes the Supplement Industry.....AGAIN!"Van egy pár érdekesség amit tervez a cég a közeljövőben:

 - New Creatine Product. This is far from a me-too creatine. The actual creatine + 3 of its ingredients have never been brought to market. It is SERIOUS CELL VOLUMIZATION, recovery, and strength. It very well could be the best product we will ever release. Estimated Release Jan 08. Going to alpha testing any minute now!

 - StimulantX - XTREME VERSION - That about says it all.

 - Retain 3.

 - MassFX Maximum Strength

 - Top Secret - Updates soon.
Te mit tudsz ezekről és még annyit hogy a Trisorbagen kb mikor lesz kapható már nagyon megvenném a Stackem mellé..(árban esetleg Retain2 körüli vagy milyen ha lehet ilyet kérdezni?)
Mindenestre kiváncsi vagyok....

Köszi!


2007. December 22. - 11:47:46
Válasz #457
Nem elérhető

Gabore


Mit is tud magyarul az a híres Trisorbagen? :-oD

2007. December 25. - 14:33:49
Válasz #458
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 26. - 23:53:06
Válasz #459
Nem elérhető

axell


HI EFIT!
Maximum Strenght Mass FX :
 - 25R DIOL
 - 11 alpha(-hydroxypoststerone - ha minden igaz ) protein syntezis modulator
 - DVTHF
 - New anti-estrogen support

Mi az a 11 alpha pontosan ha tudsz erről valamit???
Köszi!

2007. December 27. - 12:50:09
Válasz #460
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
HI EFIT!
Maximum Strenght Mass FX :
 - 25R DIOL
 - 11 alpha(-hydroxypoststerone - ha minden igaz ) protein syntezis modulator
 - DVTHF
 - New anti-estrogen support

Mi az a 11 alpha pontosan ha tudsz erről valamit???
Köszi!

Hello Axell,

A 11alpha egy hatásos izolátuma az ekdiszteronnak. Javítja a protein szintézist a kutatási irodalom szerint és javítja az ekdiszteron kivonatok hatásosságát. Ráadásul magyar kutatók izolálták Szegeden 2004-ben, de még senki nem jött ki vele korábban kiegészítőben.:)

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?db=pubmed&uid=15217300&cmd=showdetailview&indexed=google

Az antiösztrogén(anti-aromatáz) eléggé hiányzott a MASS FX-ből, tehát jó, hogy továbbfejlesztették.
A normál MassFX-hez ezért is javasolt Hyperdrol.

jó termék lesz...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 27. - 12:59:27
Válasz #461
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mit is tud magyarul az a híres Trisorbagen? :-oD

Javítja a kiegészítők hatóanyagainak hasznosulását(felszívódást és felezési időt többek között)
Azt tudja, ami a leírásában benne van.(hamarosan fenn lesz a shopban magyarul)
Ahhoz, hogy a hatóanyagok tényleg hatékonyak legyenek, be kell jutniuk a váráramba és ott is kell maradniuk egy ideig. A trisorbagen ezt segíti elő. Továbbá erősíti a máj-működést, segíti a méreganyagok tisztítását..stb. Szóval, ez szintén egy elég hálás kiegészítő azoknak, akik kiegészítőket(akár szteroidokat) használnak.

Már kapható a boltban, ha jól tudom, elég elfogadható áron...Tel: 061 4561262  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 27. - 18:10:50
Válasz #462
Nem elérhető

The Rock


Efit! Melyik a legjobb tesztoszteron szint növelő most a boltban?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 27. - 21:55:48
Válasz #463
Nem elérhető

parrre


Efit! Melyik a legjobb tesztoszteron szint növelő most a boltban?

Sztem a Linda !   <3! ::)

Bocsi   ;D

De hamár itt tartunk. Axis-HT vs. Novedex . Csomó helyen írnak mindenfélét hogy nem ugyanaz nem ugyanúgy működik, de mégis...  ????... Valaki elmondhatná mi merre mennyi.  ::)

2007. December 27. - 23:44:40
Válasz #464
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit! Melyik a legjobb tesztoszteron szint növelő most a boltban?

Hát, ez egyszerű kérdésnek tűnik, de azért bonyolultabb kicsit.

Ha rá kellene vágni egyből, akkor egyértelműen a legerősebb tesztoszteronszint fokozó a Gaspari - NovedexXT. (talán most nincs is erősebb a világon, ami legális és vény nélkül kapható. még) Azt is hozzátéve, hogy a legerősebb (nem androgén) anti-aromatáz(ösztrogénkontroll) is egyben. De, és itt a bibi. Szerintem túl erősen csökkenti az ösztrogénszintet és ez nem mindig pozitív.(az "aromatase rebound effect" miatt pl. Ezt majd valahol később kifejtem jobban)

A kérdésre a jó válaszhoz ismerni kellene a célt is jobban. Miért?

Ha valaki egy jó tesztoszteronszint növelőt keres csak, és nem akar AA szteroidokat használni, akkor a jobb választás az Anabolic Xtreme Hyperdrol-MassFX lenne, inkább mint a Gaspari Novedex. Vagy pl. az ALRI - Jungle Warfare, ráindítva a BadAssMass-el, utána ProAnabol és végül Restore. (Ezek sokkal többet tudnak, mint csak tesztoszteronszint fokozás és kb. ugyanannyiba kerülnek.)

Az AnabolicXtreme - PCT is gyengédebben nyúl az ösztrogénszinthez és nem írtja ki, mint a Novedex, tehát tesztoszteronszint fokozónak szintén szívesebben javasolnám.

Viszont ha valaki egy rövidebb szteroid kúrát csinál és közben egy jó anti-aromatázt szeretne, és csökkenteni akarja a saját tesztoszteron-termelésének elakadását, akkor a Gaspari-Novedex a választás kúra közben(moderált adagolással, pl. proviron helyett).
) és kúra után szintén sokkal jobb választás, mint a proviron.

Ezeknél kissé gyengédebbek a következők, viszont nagyon sokan nagyon jó véleménnyel vannak róluk:
BSN-AXIS HT
MHP-T-BOMB

Mindkettő elég jó természetes tesztoszteronfokozó.

Érdemes még kipróbálni az MHP - SARM-X nevű kiegészítőjét azoknak, akik pl. teszto-nandrolon kúra után vannak! Bár valahol már leírtam, hogy nem arra jó, amire reklámozzák, viszont nagyon hálás utókúra kiegészítőnek, mivel a tesztoszteronteremlés visszaállítását elég szépen segíti, amellett véd a prosztata problémák ellen.(szintén fontos erőssége)

Hát, röviden ennyit erről most. Még egy nagyon jó tanács a végére: Ha tesztoszteronszint növelést szeretnél, felejtsd el az ilyen "tribu ez meg tribu az" kiegészítőket!!! Ezeket hagyd meg a tribal kappanhangú fekete pákóknak... ;D

Thank you  :D  O0

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"