2024. Június 16. - 20:11:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781734 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Január 22. - 10:25:00
Válasz #585
Nem elérhető

hopika


Jaja.Csak edzés közben megy a Cell.
A HALO mennyibe kerül most Nálatok?(közben lehet nem leszek lusta és megnézem az extremefit-en...)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 22. - 10:34:24
Válasz #586
Nem elérhető

darknight


Bizony-bizony, ha a csehek már ezen a fronton is bekavarnak, akkor légyszíves vagy itt a fórumon, vagy az extremefit oldalán tüntessetek már fel mielőbb árakat, hogy tudjunk kalkulálni. Ahogy nézegetem, a MAP: Freak Fix-et és az Anabolic O.D.-t eléggé dícsérik a neten (mondjuk pl. a fitflex-en), és az Anabolic Halo is jó kritikákat kap. Amúgy a Freak Fix Chocolate Burnout íz egyszerűen ennyi:  :-)! (:-) :-O :-)! (:-) :-O :-)! (:-) :-O

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 22. - 15:01:47
Válasz #587
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Efit, két kérdésem volna:

1. Szokott lenni MuscleTech-es shaker-etek?
2. Shaker-eket és bodybuilding.hu-s pólókat a közeljövőben lehet majd rendelni neten is?

Köszi
Egyetek zabot!

2008. Január 22. - 22:34:20
Válasz #588
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster!
Érdeklődnék,hogy az Anabolic Halo mit tud, és mennyibe fog kerülni ?:-/
Egy doboz SuperdrolNG már itt várakozik a pólcon,de előbb még egy pár kilót lepucolok magamról,érdemes e betenni a steckbe amely igy fog kinézni:SuperdrolNg
                                        massfx
                                        trumass- esetleg ezt érdemes az anabolic haloval helyettesiteni?
                                        synta6
                                        glutamin sr
                                        vitamin
                                        noxplode
válaszodat előre is köszi!

2008. Január 22. - 23:39:36
Válasz #589
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!
Érdeklődnék,hogy az Anabolic Halo mit tud, és mennyibe fog kerülni ?:-/
Egy doboz SuperdrolNG már itt várakozik a pólcon,de előbb még egy pár kilót lepucolok magamról,érdemes e betenni a steckbe amely igy fog kinézni:SuperdrolNg
                                        massfx
                                        trumass- esetleg ezt érdemes az anabolic haloval helyettesiteni?
                                        synta6
                                        glutamin sr
                                        vitamin
                                        noxplode
válaszodat előre is köszi!

Hello Karcsi,

nincs sok időm most, de azért néhány gyors válasz.

A Muscletech - Anabolic Halo-t kb. a BSN - CellMass kategóriába kell majd tenni,(valószínüleg jobb is lesz, mint a CellMass, bár a CellMass-t mindenképpen egy etalonnak tartom edzés utánra.) Tehát, semmiképpen nem helyettesíti a TrueMass-t, hanem mellette használd és úgy kerek lesz a világ.  8)

A fent leírt összeállításod az amire azt mondanám, hogy egy STACK 360, ami minden oldalról "támad", támogat. Egy csomó pénz, de ha megteheted, akkor ez az, ami nagyon megéri. Remélem, írsz egy beszámolót nekünk róla.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 22. - 23:44:52
Válasz #590
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit, két kérdésem volna:

1. Szokott lenni MuscleTech-es shaker-etek?
2. Shaker-eket és bodybuilding.hu-s pólókat a közeljövőben lehet majd rendelni neten is?

Köszi

Hello,

Szokott lenni, de az mindig attól függ, hogy az amerikai muscletech raktárban mennyire feledékeny a MuscleTech dolgozó és hozzárakja-e a szállítmányhoz. Most éppen Muscletech-es nincs.

Feltesszük a netre is őket, remélem elég gyorsan, de ha beírod a rendelésed mellé üzenetbe, hogy kérnél egy shakert is, akkor biztosan beteszik a csomagodba, 300-400Ft körül van egy shaker; vagy lehet, hogy ingyen kapod, attól függ, milyen kedves vagy a telefonban az üzletben lévő hölgyekkel. Kérd a Lindát vagy Juditot és nekik arany szivük van... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 22. - 23:48:14
Válasz #591
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bizony-bizony, ha a csehek már ezen a fronton is bekavarnak, akkor légyszíves vagy itt a fórumon, vagy az extremefit oldalán tüntessetek már fel mielőbb árakat, hogy tudjunk kalkulálni. Ahogy nézegetem, a MAP: Freak Fix-et és az Anabolic O.D.-t eléggé dícsérik a neten (mondjuk pl. a fitflex-en), és az Anabolic Halo is jó kritikákat kap. Amúgy a Freak Fix Chocolate Burnout íz egyszerűen ennyi:  :-)! (:-) :-O :-)! (:-) :-O :-)! (:-) :-O



Hívj az árért!

hahaha, csak vicceltem. Holnap felkerülnek az árak.(Ha ennél jobb árat tud valaki, az már illegális. ;D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 22. - 23:51:21
Válasz #592
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, milyen shaker van most nálatok raktáron? Ugyanezeket megtalálom a nyíregyházi üzletetekben is? Vagy esetleg tudok tőletek rendelni?  ;D

Egy oldallal ezelőtt volt ez a kérdés. ;D

Van pár féle shaker az áruházban(Lurdy-Ház). Gaspari és MHP shaker van most, ha jól tudom. A Gasparis jó, az MHP-s kicsit gyengébb, ha jól emlékszem.

Kérd a nyiregyi bolton keresztül és akkor nem kell szállítási költséget fizetned.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 23. - 07:21:49
Válasz #593
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster!
Köszönöm a gyors válaszodat Łł=
Már gondolkoztam ezen és arra jutottam ,hogy ez a fórum olyan mint ha egy egész személyi edző Csapat lenne az ember mögött, szóval minden elismerésem :-!
A steccket kb úgy 3-4 hét mulva fogom kezdeni ha birom magam addig türtőztetni  ˝=/
Természetesen befogok röviden számolni a tapasztalatokról!
Ami pedig a cellmast illeti nekem is eddig a legjobb creatin amit használtam,egyebként a steck marad amit leirtam :-oD

2008. Január 23. - 17:04:18
Válasz #594
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!
Köszönöm a gyors válaszodat Łł=
Már gondolkoztam ezen és arra jutottam ,hogy ez a fórum olyan mint ha egy egész személyi edző Csapat lenne az ember mögött, szóval minden elismerésem :-!
A steccket kb úgy 3-4 hét mulva fogom kezdeni ha birom magam addig türtőztetni  ˝=/
Természetesen befogok röviden számolni a tapasztalatokról!
Ami pedig a cellmast illeti nekem is eddig a legjobb creatin amit használtam,egyebként a steck marad amit leirtam :-oD

Ja, igen, még annyit elfelejtettem az általad összeállított stack-el kapcsolatban, hogy a BSN-NO-Xplode- ot nyugodtan kihagyhatod belőle, ha a Superdrol NG-t és az Anabolic Halo-t is használod; és a Superdrol- ból egy adagot kb. 15 perccel edzés előtt veszel be.

Szóval ez így elég komplett lenne:

AnabolicXtereme - SuperdrolNg
AnabolicXtereme - Massfx
MuscleTech - Anabolic Halo
BSN - Trumass

BSN - Synta6
MHP - glutamin sr
Multivitamin

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 23. - 17:10:19
Válasz #595
Nem elérhető

darknight


Bizony-bizony, ha a csehek már ezen a fronton is bekavarnak, akkor légyszíves vagy itt a fórumon, vagy az extremefit oldalán tüntessetek már fel mielőbb árakat, hogy tudjunk kalkulálni. Ahogy nézegetem, a MAP: Freak Fix-et és az Anabolic O.D.-t eléggé dícsérik a neten (mondjuk pl. a fitflex-en), és az Anabolic Halo is jó kritikákat kap. Amúgy a Freak Fix Chocolate Burnout íz egyszerűen ennyi:  :-)! (:-) :-O :-)! (:-) :-O :-)! (:-) :-O



Hívj az árért!

hahaha, csak vicceltem. Holnap felkerülnek az árak.(Ha ennél jobb árat tud valaki, az már illegális. ;D )

Hi Man >:D!

Nem akarok kötekedni, de ahogy nézelődök (itt és az extremefit-en is), nem nagyon látom az árakat. No mindegy, az embereim már a ház előtt várnak egy kis beszélgetésre 8) :-/--, comprende...?

Na jó, azért megenyhülök, de árakat azért szívesen látnék mielőbb, különben...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 23. - 17:26:38
Válasz #596
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster!
Legalább egy mérőkanál NoXplodott edzés előtt légyszi légyszi :-oD
 

2008. Január 23. - 18:51:43
Válasz #597
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Darknight,

Az embered brutálul néz ki. ;D
Hát talán pár óra múlva lesznek fenn az árak, de belső információként, csakis a nagyfokú fenyegetettség miatt megosztom itt is.

Mindegyiknek jó neve lesz: :D

FreakFix - Isteni Csoki 2Lb.(~1Kg)
Molekulárisan Javított Izomszintetizáló Protein Mátrix - Szuper ár: 8840Ft

AnabolicO.D. - 2Lb(~1Kg)
Hibridált Izommutáló Edzés-utáni Formula és magyarországi bevezető ár most: 10595Ft
Ha nem hiszel nekem, nézd meg a videót Silvio Samuellel. Csavard ismét fel a hangerőt és Kattints Ide.   O0

(remélem jó a link)

HydroxyCut Max - 120 folyékony kapszula
Extém zsírégető nőknek! – Listaár 14500Ft és a kedvezményes ár most 9425Ft

Anabolic Halo - ~1.1Kg
Cryo-Anabolikus Edzésutáni Növekedés Serkentő cuccmó
Lista ár 19100Ft és kedvezményes bevezető ár most: 12415Ft

Az árak a 20% áfát tartalmazzák.
Azonnal szállítható.
Megrendelhető: www.extremefit.hu vagy tel: 061 4561262
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 23. - 19:16:06
Válasz #598
Nem elérhető

shp


Jók az árak!  8-)

2008. Január 23. - 19:33:42
Válasz #599
Nem elérhető

Lalika85


 ?:-)
Lehet,hogy ebből lesz a következő teszt!?!

 :-)->
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)