2024. Június 16. - 20:57:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781751 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Január 23. - 19:35:26
Válasz #600
Nem elérhető

Bubee


Andro!

Véleményed szerint melyik jobb (és miért)?

BSN Atro-Phex vs. MAP - Arson

Az áruk között igen nagy diffi van, részben ezért is kérdezem!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 23. - 20:05:57
Válasz #601
Nem elérhető

darknight


Thanks Boss O0!

Akkor visszarendelem a fiúkat...

Amúgy tényleg jók az árak :-)->!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 23. - 22:42:40
Válasz #602
Nem elérhető

Lgy


Szia Efit!

Az lenne a kérdésem hogy az edzés előtti 1 Animalpak+kávé mellé belehet-e tolni 1 Superdrolt+1 Mass fx-et?

2008. Január 24. - 08:22:35
Válasz #603
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!
Legalább egy mérőkanál NoXplodott edzés előtt légyszi légyszi :-oD
 

Na jó, egy nagyon kis NO-Xplode mehet, de tényleg csak max 1 mérőkanál.  d:)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 24. - 08:28:49
Válasz #604
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
?:-)
Lehet,hogy ebből lesz a következő teszt!?!

 :-)->

Persze, ez lenne a logikus, de mi azért nem vagyunk ennyire kiszámíthatóak, van ezek előtt még egy érdekesebb korábbi befutó, amit érdemes lenne látni tesztben. ;D Hamarosan megosztom a részleteket arról...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 24. - 08:44:09
Válasz #605
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro!

Véleményed szerint melyik jobb (és miért)?

BSN Atro-Phex vs. MAP - Arson

Az áruk között igen nagy diffi van, részben ezért is kérdezem!

Körülbelül egyformák, szvsz.

Sajnos, itt az áruházi árkülönbség nem mutatja a valódi értékkülönbséget, mint ahogy azért sok más terméknél az árak tényleg mutatnak értékkülönbséget is.
Ha megnézed az összetevőlistát, sok kulcs összetevőben egyeznek is és van pár nem annyira jelentős különbség.

Itt sajnos igaz az, hogy a BSN és a MuscleTech nemzetközi eladási és árazási stratégiájában van a nagy különbség, és ebben(és néhány más dologban) minden céget ver a MuscleTech(és a MAP)!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 24. - 08:49:51
Válasz #606
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit!

Az lenne a kérdésem hogy az edzés előtti 1 Animalpak+kávé mellé belehet-e tolni 1 Superdrolt+1 Mass fx-et?

Az Animal Pak-ot érdemesebb legalább egy órával(vagy 45 perccel) az edzés előtt bevenni, és ha a Superdrol NG 1 szemét edzés előtt kb. 15 perccel veszed be, akkor jobb ha nem iszol kávét is mellé, mivel a Supedrol NG-ben elég nagy adag koffein van.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 24. - 14:22:26
Válasz #607
Nem elérhető

hopika


Efit!

A MuscleMilk-ből nincs esetleg termékminta?
Erősen gondolkodom a beszerzésén,csak jó lenne "belekóstolni " mielőtt beválasztom az étrendembe.
Üdv
T. :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 24. - 15:11:50
Válasz #608
Nem elérhető

ViCtor


Hopika, ha akarod, neked küldök egy-egy kanállal mindegyikből, csak ki kell találni, miben utazzon az ország határig:)
:)))
a superdroll-ról nemsokára írogatok Bubi fórumába, Andro, akkor én notorius nemnorm. vagyok, és az NG-hez tolok 2 k no-xplodot+bcaa+folyékony és edzés közben van még 2 kan superpump + glut+bcaa+folyékony 12uncia foly. edzés alatt.
jah meg... ingyen mintás Gakic-ból is megy egy adag.
Hogy miért? :) a sup.pump250 kell íz miatt a 12unciába, mert a folyékony amino nem egy ízletes szirup, a proformájú aminokkal egyetemben.  /7%
no-xpl? az meg ,nem edzés előtt kell?:) na, félre a tréfát, elég komoly durrantás.
a lényeg, van különbség , hogyha használom a superdrollNG-t ezekhez, avagy sem.
meghalni, hányni, rosszúl lenni nem fogsz, max a tesztoszteron harcosok, azoknak lehet, h side effect, am, mindenkinek ajánlom!
kitolódnak a határok...  ;)

50g amino edzés közben,, annyit kérek, ne üssetek  <3!
why not.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 24. - 15:23:37
Válasz #609
Nem elérhető

hopika


Hát a legjobb az lenne,ha a hasamban utazna... :-oD
Ha akarod leküldheted őket valami műanyag tasakban is...
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 24. - 15:26:17
Válasz #610
Nem elérhető

ViCtor


egyenlőre 2 ízben van, és nyári (gyümölcs ízek) ,semmi krémes csoki, majd a végén :P
mango-barack & ananász-banán

beveszel a bandádba?:) O @:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 24. - 15:29:08
Válasz #611
Nem elérhető

Kola


próbálta valaki a Dymatize  Hi Protein Mega Gainer-jét???ha igen akkro örülnék ha megosztaná velem mert nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a termék... ?:-/ 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 24. - 15:29:40
Válasz #612
Nem elérhető

Kola


mármint a tapasztalatait ossza meg velem !+"%
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 24. - 15:31:56
Válasz #613
Nem elérhető

hopika


Abban nem én döntök... @:-)
Kicsit nehézkes lenne a próbákat és a fellépéseket összeegyeztetni szerintem.Steve is ezért marad ki belőle-pedig jól mutatna a színpadon... @-o
Gyümölcs....grrrrrr-az nem az én asztalom sajnos...eddig a Nitro-t bírtam ki gyümölcsben egyedül... :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 24. - 15:34:44
Válasz #614
Nem elérhető

ViCtor


bízom benne hopika, h később érdeklődni fogsz :-*
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.