2024. Június 16. - 19:52:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781721 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Január 28. - 16:53:40
Válasz #645
Nem elérhető

Bubee


Andro!

A Cytogainer-nek jelenleg mennyi az ára?

A szénhidráttartalmával kapcsolatban meg annyi lenne a kérdésem h ez a kukoricás dolog most tulajdonképpen micsoda pontosan? Én ezt úgy értelmezem h a 80 gramm ch / adag maltodextrinből áll, vagyis tulajdonképpen cukor, annak ellenére h a deklarációjában csak pár gramm cukor van. A malto is cukor... Mert ha így van akkor nem a legjobb  :-\ , pedig amúgy igen jól hangzik. Számomra az MHP - UYM az etalon, legfőképpen a ch tartalom miatt. Nem igazán komálom a cukros tömegnövelőket...

Nincsenek benne egyszerü cukrok. Nem tartalmaz szukrózt, csak magas komplexitású maltodextrineket, kukorica hybridekből kinyerve és kizárólagosan arra formálva, hogy egy "késleltetett, egyenletes felszabadulású" energia hatást biztosítson.

A Cytosport - Cytogainer nagyon kedvező áron kapható most az Extremefit nél. 2,7Kg és 12,450Ft

Nem tudom egyébként, honnan veszed, hogy a maltodextrin egyenlő egyszerű cukorral, mivel a maltodextrin nem egyenlő egyszerű cukorral. A Maltodextrin egy közepesen hosszú szénhidrátlánc, ráadásul a Gytogainerben, a többi tömegnövelővel ellentétben alacsony dextróz equivalens(DE) maltodextrin van, ami még különbözőbbé teszi az egyszerű cukortól!
A Cytogainer egy kiemelt tömegnövelő a tömegnövelők tengerében!

Kösz, az ára tényleg kiváló!

Amúgy egy szóval nem írtam h "egyszerű" cukor, csak azt h cukor  ;D Mert alapjába véve azért még talán hívható annak, mivel dextrózból áll - lehet sokból, de akkor is - és a GI-je ugyanannyi. Ennek ellenére egy próbát asszem meg fog érni hamarosan  --) >:D

Bubee,

...Megöllek, neked ez lesz a szakterületed! Az egyik monoszacharid, a másik poliszacharid. ;D.
A GI-je tényleg ugyanannyi a maltodextrinnek egyébként, sőt a maltonak 5-tel magasabb is valami miatt néhány helyen, ha jól emlékszem.(viszont a glikémiás indexet azért eléggé megkritizálták, mint egy nem fair index-ként)

Viszont a Cytogainer táblázatában direkt kiemelték, ha megnézed, hogy nagyon alacsony DE-s(dextrose equivalent) maltodextrint használnak, ami enyhébben(egyenletesebben) hat a vércukorszintre, mint a sima cukor(glukóz+szukróz, vagy akár dextróz).

De egyébként abban tényleg igazad van, hogy az MHP-UpYourMass lenne mondjuk az etalon egy jó tömegnövelőnél!

Az új titulusom és avatarom alapján erősen kétlem h te engem megölhetnél  ))=/  >:D  --)

Tudom h poliszaharid a malter, de számomra akkor is csak cukor marad  >:D ;D Az általad említett DE-s dolgot én is elolvastam és utána is néztem, de h őszinte legyek nem tartom annyira nagy durranásnak mint az említett UYM minden szempontból kiegyenlített összetételét. Szeretném kipróbálni huzamosabb ideig a direkt alacsony GI-s összetevőjű tömegnövelőket, amik zab és egyéb gabona"frakciókat" tartalmaznak. A malto csak malto marad szerintem, sok kreativitást nem látok benne, viszont azt hiszem ettől függetlenül ki fogom próbálni egy hónap múlva a Cytogainer-t. Utána pedig a UYM-et és a Mass-Tech-et is.

Anno amikor az UYM-et ittam teljesen meg voltam döbbenve az állagán, mert tényleg olyan volt mintha egy zabos turmixot csináltam volna. Érezni lehetett benne a "frakciókat". Ez engem nagyon megfogott.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 17:39:35
Válasz #646
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Teljesen egyetértek veled egyébként, Mr. Bubee. Csak egy dolog még, hogy tiszta legyen azért, miről is beszélünk itt. Az alacsony dextróz equivalensű maltodextrin GI-je is alacsonyabb és sokkal nehezebb az előállítása és az ára is magasabb. Tehát, amelyik cég figyel arra, hogy a tömegnövelőjébe legalább ilyet használ, sima cukor vagy csak maltodextrin helyett, azt már érdemes azért megjegyezni. És nagyon kevés céget mutatsz ma, akinek a tömegnövelőjében vagy MRP-jében ilyen lenne és figyelne erre is.

Az MHP UpYourMass ezek felett áll viszont.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 17:42:29
Válasz #647
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
.....
Anno amikor az UYM-et ittam teljesen meg voltam döbbenve az állagán, mert tényleg olyan volt mintha egy zabos turmixot csináltam volna. Érezni lehetett benne a "frakciókat". Ez engem nagyon megfogott.

Az UpYourMass kicsit olyan kőporos állagú, ezért is szoktam javasolni, hogy aki megteheti az keverje mondjuk a krémes MuscleTech-MassTech-el és úgy a tuti, mivel van, akit zavarnak a "frakciók".  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 17:50:17
Válasz #648
Nem elérhető

darknight



Üdv mr. Master O0!

Lenne egy kérdésem:

Egyik legjobb spanom, alias (sőt, inkább aljas >:D) Gabesz kicsit le van lapulva, nyomna valamit, ami betelíti az izmait, az ereje megvan, tömege sem rossz, csak valahogy lapos. Nyáron már használta a BSN-től a CellMass-t, be is vált neki.

Most szemezget a MuscleTech: Anabolic Halo-jával és a MAP: Anabolic O.D.-vel (esetleg mellé egy kis Freak Fix-el Łł=), de nem tud dönteni. Anno a MuscleTech-teszt alatt kapott tőlem 2 db MuscleTech: naNO Vapor mintát, neki sem nagyon jött be a gyümölcspuncs íz. És ahogy nézegettük tegnap a net-et, írnak mindkettőről nagyon jó és nagyon lehúzó kritikát (főként a Halo-t húzzák le, de MuscleTech terméknél ez már megszokás).

Szerinted melyik lenne a jobb választás: Halo vagy O.D. (+ esetleg Freak Fix)? Vagy maradjon inkább a CellMass-nál? Én inkább a MAP felé terelgetem, de lehet, hogy nem jól teszem? Bár ez főként azért van, mert nekem a Freak minta alapján nagyon bejött, ezt ízre értem (Chocolate Blackout (:-)), hatásról 1 adag alapján nem lehet beszélni.

Én rendelném meg neki a cumót, mivel én meg a Gaspari-féle IntraPro irányába kacsintgatok (vaníliás ízben), de eddig még nem találtam róla túl sok visszajelzést. Megéri ez a cucc? Bár egyszer már írtad, hogy Rolls-Royce kategória a cucc...

Thanks előre is a választ >:D!

Hello Darknight,

1. MuscleTech: Anabolic Halo vagy MAP: Anabolic O.D. teljesen mindegy, melyiket választod, mindkettő szuper termék a kategóriájában. A FreakFix-et pedig én is pénteken próbáltam ki először. Elsőre fura a színe és az íze, bordós-feketés és különleges csoki íz, szerintem nagyon finom, de írt már nekem olyan, akinek nem tetszett az íze.
A MuscleTech termékek kritikáinak 90%-a bullshit.

2. Gaspari - IntraPro Fehérje abszolut csúcskategória! Ennyi.(és most mégjobb lett.). Egy olyan fehérje-kieg, aminél nem az ablakon dobod ki a pénzed.

Hi Master O0!

Eldőlt a dilemma: Gabesznak Anabolic O.D. és Freak Fix, jómagamnak egy doboz vaníliás Gaspari: IntraPro lett berendelve. Annyi apróság eszembe jutott a Freak Fix-ről, hogy anno én alig bírtam kimosni a shaker-emet utána, és nem oldódott igazán jól. És mikor hozzáöntöttem a tejet, érdekesen pöfékelt a cucc, bugyborékolt meg minden. De ha hozza amit írnak róla, akkor hamarosan magam is kipróbálom.
Az Anabolic Halo egyenlőre talom, de 2-3 hét múlva megérhet egy próbát, vagy én is belevágok az Optimal Dose-ba(király az a kép, amit Steve betett Ronnie-ról telefonálás közben poénnak).

Thanks az infót >:D!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 28. - 17:51:01
Válasz #649
Nem elérhető

The Rock


Efit! Érdekelne, hogy az Arson tényleg ennyire jó vagy, csak durva reklámja van?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 28. - 17:56:13
Válasz #650
Nem elérhető

Bubee


Teljesen egyetértek veled egyébként, Mr. Bubee. Csak egy dolog még, hogy tiszta legyen azért, miről is beszélünk itt. Az alacsony dextróz equivalensű maltodextrin GI-je is alacsonyabb és sokkal nehezebb az előállítása és az ára is magasabb. Tehát, amelyik cég figyel arra, hogy a tömegnövelőjébe legalább ilyet használ, sima cukor vagy csak maltodextrin helyett, azt már érdemes azért megjegyezni. És nagyon kevés céget mutatsz ma, akinek a tömegnövelőjében vagy MRP-jében ilyen lenne és figyelne erre is.

Az MHP UpYourMass ezek felett áll viszont.

Jogos  /:-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 19:09:42
Válasz #651
Nem elérhető

hopika


Efit!!!

Nagyon fontos kérdés:
Szerinted folytassam a cuccok szedését(ma kezdtem az Aplodan-Lipo6 kombót) és sikerült egy fxsza vírust is beszednem pont tegnap környékén.
Most már 39 fokos lázam van és nem tudtam az edésemet sem megcsinálni.
Szted?
Várjam meg míg talpra állok,vagy nyomassam így is?
Üdv
Tamás ?:-/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 28. - 19:34:39
Válasz #652
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!!!

Nagyon fontos kérdés:
Szerinted folytassam a cuccok szedését(ma kezdtem az Aplodan-Lipo6 kombót) és sikerült egy fxsza vírust is beszednem pont tegnap környékén.
Most már 39 fokos lázam van és nem tudtam az edésemet sem megcsinálni.
Szted?
Várjam meg míg talpra állok,vagy nyomassam így is?
Üdv
Tamás ?:-/

39 fokos lázzal inkább pihennék pár napot és teáznék. A zsír le fog égni rólad az biztos.:)
Hagyd abba a lipo6-ot és az Aplodant, amíg helyre nem jössz teljesen.

ui: az oldaladon van pár jó zene!  :-oD Hopika!  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 19:41:19
Válasz #653
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit! Érdekelne, hogy az Arson tényleg ennyire jó vagy, csak durva reklámja van?

Kb. 1000 mintát osztottunk szét az előző 2 hónapban és elég kiemelkedőek eddig a visszajelzések. A MuscleAsylumProject termékei abszolut egyedülállóak, szvsz.

Persze a reklámban sem béna a cég, de ez nem is egy ezredik gagyi cég, az is biztos.
Van aki mutatja az utat elől egy területen és sokan vannak, akik kullognak a vezető után. A MAP az előbbiek közé tartozik...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 28. - 20:00:34
Válasz #654
Nem elérhető

hopika


Efit!!!

Nagyon fontos kérdés:
Szerinted folytassam a cuccok szedését(ma kezdtem az Aplodan-Lipo6 kombót) és sikerült egy fxsza vírust is beszednem pont tegnap környékén.
Most már 39 fokos lázam van és nem tudtam az edésemet sem megcsinálni.
Szted?
Várjam meg míg talpra állok,vagy nyomassam így is?
Üdv
Tamás ?:-/

39 fokos lázzal inkább pihennék pár napot és teáznék. A zsír le fog égni rólad az biztos.:)
Hagyd abba a lipo6-ot és az Aplodant, amíg helyre nem jössz teljesen.

ui: az oldaladon van pár jó zene!  :-oD Hopika!  O0

Köszi a választ-ezt terveztem én is.
Azok a zenék sajnos már régiek,majd mostanában vesszük fel az új anyagot-az oda fog bxszni!!! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 29. - 10:51:04
Válasz #655
Nem elérhető

miki_nrg


A sgeítségetekre lenne szükségem!
Vettem MHP Secretagogue One-t és azt írja a dobozon hogy elalvás előtt kell egy tasakkal bevenni!
Most az lenne a gondom hogy én szoktam éjszakai műszakban is dolgozni (4naponta 1x)
És ilyenkor ugye aznap amiko éjszakás leszek akkor nem alszok csak reggel mikor hazaérek!
Így aznap akkor kétszer alszok (reggel meg este) akkor elvileg két adadot kéne bevennem ugy hogy előző nap nem vettem be egyet sem!
Most akkor hogy adagoljam hogy jó legyen? Valami szakértő ha segítene azt megköszönném!
( ja és mielőtt az írná valaki hogy éjszakai műszak előtt feküdjek le aludni, arra sajnos képtelen vagyok)

2008. Január 29. - 12:18:13
Válasz #656
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A sgeítségetekre lenne szükségem!
Vettem MHP Secretagogue One-t és azt írja a dobozon hogy elalvás előtt kell egy tasakkal bevenni!
Most az lenne a gondom hogy én szoktam éjszakai műszakban is dolgozni (4naponta 1x)
És ilyenkor ugye aznap amiko éjszakás leszek akkor nem alszok csak reggel mikor hazaérek!
Így aznap akkor kétszer alszok (reggel meg este) akkor elvileg két adadot kéne bevennem ugy hogy előző nap nem vettem be egyet sem!
Most akkor hogy adagoljam hogy jó legyen? Valami szakértő ha segítene azt megköszönném!
( ja és mielőtt az írná valaki hogy éjszakai műszak előtt feküdjek le aludni, arra sajnos képtelen vagyok)

Azelőtt idd meg, mielőtt elalszol, ennyi lenne a lényeg. Mindegy, hogy éjszaka vagy nappal és az sem baj, ha egyik nap két adag és másnap egy sem. Igyál egy adagot minden alvás előtt...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 13:06:39
Válasz #657
Nem elérhető

darknight



Helló mr. Efit >:D!

Érdeklődnék a Detoxatrim nevű készítményről. A barátnőmnek keltette fel az érdeklődését, aki 2, maximum 3 kilótól szeretne megszabadulni, de nem nagyon szeretne koffeintartalmú zsírégetőket használni. Szerintem erre nem is igen lenne szüksége, inkább méregteleníteni kellene a szervezetét és csökkenteni az étvágyát, ami hatalmas, bárcsak nekem lenne ilyen ;D. Amúgy abszolút korrekt testalkatú (172 cm, 56 kiló), némi felesleg inkább csak a combján és egy pici a fenekén van, hiába no, egy gyerek csak megviseli az ember lányát.

Megfelelő ezekre a célokra (kismértékű súlyvesztés, étvágy csökkentése, méregtelenítés) ez a készítmény, vagy tudnál ajánlani ennél valami specifikusabbat? Sajnos sportban nem annyira aktív a Drágám, de én megpróbálom rávezetni a helyes útra... O0 Vagy toljon inkább valami zsírégetőt (ha igen, ajánlhatnál valami tutit)?

2-4 hónapon belül lenne jó belőni a súlyát, formáját az elvártra, mert utána talán plasztika lesz mellesleg :-):-)::, úgyhogy utána már nem lenne túlzottan kívánt a súlyingadozás...

Thanks előre is a választ!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 29. - 18:23:12
Válasz #658
Nem elérhető

rajcipeti


Efitmaster!

Érdeklődnék,h az ISS-től Whey Matrix kapható-e nálatok?Kipróbálnám.
Ha nem,akkor a Prolab fehérjéje lesz a következő.Mi a véleményed róla?
A Nitrix és az Altered State között sem nagyon tudok választani,csak azt látom,h nálatok egy árban van szinte a com.-on viszont elég nagy a különbség.
Ezek mellé esetleg a Pro Anabolt, vagy T-Bomb 2-t vennék.Szerinted?

2008. Január 29. - 21:37:37
Válasz #659
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Helló mr. Efit >:D!

Érdeklődnék a Detoxatrim nevű készítményről. A barátnőmnek keltette fel az érdeklődését, aki 2, maximum 3 kilótól szeretne megszabadulni, de nem nagyon szeretne koffeintartalmú zsírégetőket használni. Szerintem erre nem is igen lenne szüksége, inkább méregteleníteni kellene a szervezetét és csökkenteni az étvágyát, ami hatalmas, bárcsak nekem lenne ilyen ;D. Amúgy abszolút korrekt testalkatú (172 cm, 56 kiló), némi felesleg inkább csak a combján és egy pici a fenekén van, hiába no, egy gyerek csak megviseli az ember lányát.

Megfelelő ezekre a célokra (kismértékű súlyvesztés, étvágy csökkentése, méregtelenítés) ez a készítmény, vagy tudnál ajánlani ennél valami specifikusabbat? Sajnos sportban nem annyira aktív a Drágám, de én megpróbálom rávezetni a helyes útra... O0 Vagy toljon inkább valami zsírégetőt (ha igen, ajánlhatnál valami tutit)?

2-4 hónapon belül lenne jó belőni a súlyát, formáját az elvártra, mert utána talán plasztika lesz mellesleg :-):-)::, úgyhogy utána már nem lenne túlzottan kívánt a súlyingadozás...

Thanks előre is a választ!

Csak ajánlani tudom az MHP Detoxatrimet! . Viszont műtét előtt legalább 1 hónappal hagyja majd abba a kiegészítők szedését.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"