2024. Június 16. - 18:27:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781680 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Január 29. - 21:43:00
Válasz #660
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!

Érdeklődnék,h az ISS-től Whey Matrix kapható-e nálatok?Kipróbálnám.
Ha nem,akkor a Prolab fehérjéje lesz a következő.Mi a véleményed róla?
A Nitrix és az Altered State között sem nagyon tudok választani,csak azt látom,h nálatok egy árban van szinte a com.-on viszont elég nagy a különbség.
Ezek mellé esetleg a Pro Anabolt, vagy T-Bomb 2-t vennék.Szerinted?

nem forgalamzunk ISS whey matrixot, mivel rengeteg jó whey termékünk van, és csak foglalná a helyet, amellett, hogy semmi extrát nem tud nyújtani a többi termékkel szemben. :D A Prolab ár/érték arányban most nagyon megéri és nagyon jó whey termék!: Prolab - Pure Whey (hamarosan megy fel az ára kb. 20%-al ennek is...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 22:17:41
Válasz #661
Nem elérhető

Yanou


Efitmaster!

Érdeklődnék,h az ISS-től Whey Matrix kapható-e nálatok?Kipróbálnám.
Ha nem,akkor a Prolab fehérjéje lesz a következő.Mi a véleményed róla?
A Nitrix és az Altered State között sem nagyon tudok választani,csak azt látom,h nálatok egy árban van szinte a com.-on viszont elég nagy a különbség.
Ezek mellé esetleg a Pro Anabolt, vagy T-Bomb 2-t vennék.Szerinted?

ISS Whey Matrix-ot próbáltam már, de nem igazán voltam elégedett vele. Nem valami jó az oldódása, ízre átlagos, valamint semmi extrát nem tud. A hasam is ment tőle az első két napban, amíg hozzá nem szokott a gyomrom, ami a kicsit jobb minőségű Whey alapú fehérjék esetében nem fordult elő. Dobj még hozzá 1-2 ezer forintot a fehérjére szánt összeghez, hidd el megéri, ég és föld a különbség! 8-}

2008. Január 30. - 09:29:37
Válasz #662
Nem elérhető

rajcipeti


Köszi a válaszokat!

Azért gondolkodtam rajt,mert egyik haverom halálra dícsérte,s gondoltam egy próbát megér.De nem is hiszem,h nagyon rá kell dobnom 1-2 ezrest,hisz a Prolabnál biztosan nem,de talán még a Dymatize-nál sem olcsóbb.
Azért ha valaki a másik két kérdésemre is tudna javaslatot,megköszönném.

2008. Január 30. - 10:03:19
Válasz #663
Nem elérhető

parrre


Efit !

Amennyiben komolyan írtad hogy van ErgoMaxLMG akkor rendelnék. Illetve Orastan-t is. (Azt már jó rég ki akartam próbálni, de most a Superdrol közbejött, viszont ha nyárig már nem lesz akkor inkább most vennék )
Telefonon vagy emailben ér rendelni ilyesmit ? Mert a webshopon nincs fent. Köszi előre is!  :-){ :-)->

2008. Január 30. - 10:57:52
Válasz #664
Nem elérhető

Lalika85


Szia! Az ErgoMaxLMG-vel kapcsolatban küldtem neked privátot......
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 30. - 11:37:26
Válasz #665
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit !

Amennyiben komolyan írtad hogy van ErgoMaxLMG akkor rendelnék. Illetve Orastan-t is. (Azt már jó rég ki akartam próbálni, de most a Superdrol közbejött, viszont ha nyárig már nem lesz akkor inkább most vennék )
Telefonon vagy emailben ér rendelni ilyesmit ? Mert a webshopon nincs fent. Köszi előre is!  :-){ :-)->

Ergomax van szerintem még ma  >:D , de Orastan már nincs és nem is lesz többet.
Lehet rendelni, igen.(kizárólag felnőttekenek!!!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 30. - 12:36:19
Válasz #666
Nem elérhető

parrre


Efit !

Amennyiben komolyan írtad hogy van ErgoMaxLMG akkor rendelnék. Illetve Orastan-t is. (Azt már jó rég ki akartam próbálni, de most a Superdrol közbejött, viszont ha nyárig már nem lesz akkor inkább most vennék )
Telefonon vagy emailben ér rendelni ilyesmit ? Mert a webshopon nincs fent. Köszi előre is!  :-){ :-)->

Ergomax van szerintem még ma  >:D , de Orastan már nincs és nem is lesz többet.
Lehet rendelni, igen.(kizárólag felnőttekenek!!!)

Értettem  /:-) Rendelés elküldve  d:)

2008. Január 30. - 12:47:56
Válasz #667
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Szia Parrre!

Nyíregyen még van Orastan!
Csak itt ide kell jönni érte.
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 30. - 12:53:34
Válasz #668
Nem elérhető

parrre


Szia Parrre!

Nyíregyen még van Orastan!
Csak itt ide kell jönni érte.

Köszönöm, de az messze van! (Valaki aszonta hogy még útlevelet is kérnek  8-) )
Majd csak lesz hasonlo cucc.  @:-)

2008. Január 30. - 15:36:21
Válasz #669
Nem elérhető

Kola


andro!
nem lessz Plasmajet teszt???nagyon érdekelne és mindenképp szeretnék benne résztvenni 8-} :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 30. - 16:31:35
Válasz #670
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster!
Nekem is lenne kérdésem a Plasmajettel kapcsolatban:  erősebb, hatékonyabb,összetettebb mint a Nitrix ?( tervezgetek előre pct-retain-Plasmajet? ) ?:-/

2008. Január 30. - 17:10:13
Válasz #671
Nem elérhető

ati75


Szia

Érdeklődnék, hogy lesz-e valamilyen teszt mostanában, AX igazán ütős lenne....

2008. Január 30. - 17:25:42
Válasz #672
Nem elérhető

The Rock


Efit! Mikortól jár a syntha 6 teszt és a póló a nitrixhez? Mert múlt héten rendeltem és egyiket se kaptam hozzá!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 30. - 18:25:27
Válasz #673
Nem elérhető

Bubee


Efit! Mikortól jár a syntha 6 teszt és a póló a nitrixhez? Mert múlt héten rendeltem és egyiket se kaptam hozzá!

Mert ahhoz a dobozosat kell megrendelned szvsz.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 31. - 11:49:11
Válasz #674
Nem elérhető

blade


Helló Efit! egy kérdésem van erőemelő versenyző vagyok versenyre készülök és anator p70 használok a fehétjén vitaminon és glutaminon kívül. Most fog elfogyni az első doboz. Kérdés vegyek még eggyet és utánna térjek át aplodanra vagy most vegyek rögtö aplodan az első doboz után. Azt olvastam, hogy csak nyolc hét után van igazi hatésa. Köszi a választ. ?:-/

AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!