2024. Június 16. - 19:57:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781724 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Január 31. - 14:06:35
Válasz #675
Nem elérhető

miki_nrg


Helló Efit! egy kérdésem van erőemelő versenyző vagyok versenyre készülök és anator p70 használok a fehétjén vitaminon és glutaminon kívül. Most fog elfogyni az első doboz. Kérdés vegyek még eggyet és utánna térjek át aplodanra vagy most vegyek rögtö aplodan az első doboz után. Azt olvastam, hogy csak nyolc hét után van igazi hatésa. Köszi a választ. ?:-/


Neked hogy vált be az anator? Mert én is ki akartam próbálni de két boltban is lebeszéltek róla! Meg itt a neten is több negatív kritikát olvastam róla mint jót!


2008. Január 31. - 14:23:14
Válasz #676
Nem elérhető

blade


Helló! Még csak három hete használom, de nekem bejött. Edzésen erősebb lettem tovább is bírom az edzéseket és bár erőemelőként a kajának inkább csak a mennyiségére figyelek,mégis formálódtam.Erőben hozott az tuti. Az ízét meg kifejezetten szeretem.
Egy próbát biztos megér.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 31. - 15:31:30
Válasz #677
Nem elérhető

miki_nrg


Na az jó! Akkor majd én is kipróbálom most egyelőre már berendeltem az Aplodant! Abbol elnyomok két dobozzal hogy meglegyen az ajánlott 8hét és szerintem majd utánna Anator pro-zok!

2008. Január 31. - 17:58:37
Válasz #678
Nem elérhető

blade


Majd megírhatnád az aplodan hatását, mert én meg utánna vagy közben akarom nyomni
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 31. - 19:16:14
Válasz #679
Nem elérhető

miki_nrg



2008. Január 31. - 22:31:52
Válasz #680
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
andro!
nem lessz Plasmajet teszt???nagyon érdekelne és mindenképp szeretnék benne résztvenni 8-} :-){

Hamarosan bejelentjük az új szuper tesztet is. Majd kiderül minden... 8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 31. - 22:34:14
Válasz #681
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!
Nekem is lenne kérdésem a Plasmajettel kapcsolatban:  erősebb, hatékonyabb,összetettebb mint a Nitrix ?( tervezgetek előre pct-retain-Plasmajet? ) ?:-/

Sokkal erősebb a Plasma Jet a Nitrix-nél, a kettő majdnem hogy mondhatjuk, külön kategória, mégha nitric oxide mindkető akkor is. A Plasma Jet- et érdemes számításbavenni bárkinek aki komolyabban akar kiegészítőket használni!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 31. - 22:34:40
Válasz #682
Nem elérhető

Cressler


hűha vajon mire készültök  0o0o0  :-oD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Január 31. - 22:36:20
Válasz #683
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia

Érdeklődnék, hogy lesz-e valamilyen teszt mostanában, AX igazán ütős lenne....

Az AX teszt már folyik éppen... 8) Követheted idekattintva.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 31. - 22:40:44
Válasz #684
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit! Mikortól jár a syntha 6 teszt és a póló a nitrixhez? Mert múlt héten rendeltem és egyiket se kaptam hozzá!

Ohhh, ezt lehet, hogy én hibáztam el, mivel az ajándékokkal dobozolt Nitrix már beérkezett a raktárunkba, viszont az üzletben még a korábbi "nem ajándékos Nitrix" kapható és én túl korán írtam, hogy már azzal küldjük. Bocs Rock, valahogy jóváteszem a bűnömet feléd és gondoskodom róla, hogy megkapd a kiegészítőket, ha már éppen ezért is rendelted meg. Viszont tényleg javaslom, hogy ha valaki biztos akar lenni benne, hogy a pólóval együtt kapja, az írja meg üzenetbe a rendelése mellé, hogy az ajándék pólóval csomagoltat kéri és így valszeg nem hibázzák el.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 31. - 22:46:15
Válasz #685
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló Efit! egy kérdésem van erőemelő versenyző vagyok versenyre készülök és anator p70 használok a fehétjén vitaminon és glutaminon kívül. Most fog elfogyni az első doboz. Kérdés vegyek még eggyet és utánna térjek át aplodanra vagy most vegyek rögtö aplodan az első doboz után. Azt olvastam, hogy csak nyolc hét után van igazi hatésa. Köszi a választ. ?:-/



Sajnos azt kell, hogy írjam, ha őszinte akarok lenni, hogy az AnatorP70 is jó és az Aplodan is, de ezek együtt mégjobbak. Mindekttőnek megvan a saját funkciója és hatása, tehát én mindig a kombinációkat javaslom és nem önállóan egy terméket. Nincs önállóan csodatermék!!! Ez nem létezik. Tehát, ha a helyedben lennék, akkor mindkettőt használnám. Tudom, hogy úgy többe kerül, de sajnos ez van.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 31. - 22:51:05
Válasz #686
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló Efit! egy kérdésem van erőemelő versenyző vagyok versenyre készülök és anator p70 használok a fehétjén vitaminon és glutaminon kívül. Most fog elfogyni az első doboz. Kérdés vegyek még eggyet és utánna térjek át aplodanra vagy most vegyek rögtö aplodan az első doboz után. Azt olvastam, hogy csak nyolc hét után van igazi hatésa. Köszi a választ. ?:-/


Neked hogy vált be az anator? Mert én is ki akartam próbálni de két boltban is lebeszéltek róla! Meg itt a neten is több negatív kritikát olvastam róla mint jót!



Három féle ember kritizálja az Anator70-et:
1. Aki soha nem használta
2. Aki nem tudja, mire való, tehát nem érti a terméket.
3. A konkurenciát akarja nyomni.

Nincs más.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 01. - 14:10:16
Válasz #687
Nem elérhető

ashtrax


Tudja valaki, hogy mi az ára most az ErgoMax-nak?

2008. Február 01. - 14:11:30
Válasz #688
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tudja valaki, hogy mi az ára most az ErgoMax-nak?

12,480Ft és az utolsó egy-két doboz van csak, ha jól tudom...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 01. - 14:27:53
Válasz #689
Nem elérhető

Kola


Andro! Mikorra várható a Plasmajet teszt???már nagyon be vagyok zsongva(mondjuk lehet hogy hiába és nem leszek beválogatva) !+"%

minden estere  ha úgy alakul akkro tudok 1 megbízható embert... 8-}
akarva akaratlanul is tervezgetem hoyg milyen Stacket nyomnék mellé... /7%
remélem nem hiába álmodozom @:-) ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...