2024. Június 16. - 20:25:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781744 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Február 03. - 22:18:35
Válasz #705
Nem elérhető

Lalika85


Egyetértek veled :)
Teljes mértékben igazad van..... ;D
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 03. - 23:28:21
Válasz #706
Nem elérhető

Bubee


Biztos,mint eddig is tapasztaltam---ez a hozzászólásom is meg fogja hozni a várt minuszokat a karmámra,DE:

Szerintem győzze már mindenki kivárni a lehetőséget,hogy jelentkezzen egy éppen aktuális tesztre-ha már az Extremefit jóvoltából megadatott a lehetőség erre-és ne bxszogassa Efitéket folyamatosan a kérdéssel,hogy mikor lesz új teszt??!!!

Természetesen mindenki szeretne a legújabb és legtutibb cuccokkal edzeni-készülni és az is természetes,hogy vannak olyan kiegek,amiket nem engedhetünk meg magunknak-DE tanusítsatok már egy kis önmérsékletet,mert ez így kezd egy kicsit nyálcsorgatós lenni.

Ha valakit megsértettem ezzel,vállalom-de nekem most ez a meglátásom.

Üdv,
T. ????...

Kiváncsi voltam h megteszi -e valaki ezt... Mert én már nem "merek" beszólni, így is én vok a fekete bárány itt a szókimondásom miatt  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 03. - 23:56:24
Válasz #707
Nem elérhető

Lalika85


De viszont egy elismert tudású feketebárány vagy!!!!   ;D

Nem tudom,hogy mások hogy vannak ezzel,de jó az ha szókimondóak vagyunk és őszinték!!!
(csak nem mindegy,hogy milyen formában és,hogy hol.)

Ezek segítik a felismerést. (bár mielőtt megtennénk valami baromságot,jobb lenne ha előtte felismernénk magunktól, mielőtt megtesszük).
De ha ez nem így történt,be kell látnunk a hibát,amit mellesleg nem biztos,hogy rosszindulatból követünk el.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 04. - 00:00:33
Válasz #708
Nem elérhető

Lalika85


Bubee és Hopika na meg sokan mások.(L,George,Petike18,Seth stb.stb.)

Tőletek szívesen fogadom a szókimondást  ;)
Szerintem itt sokatoktól csak tanulhatok.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 04. - 00:24:32
Válasz #709
Nem elérhető

ViCtor


  :-}
én már leteszteltem mindent, úgyhogy sosem lesz már teszt.
 :-*
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 04. - 01:49:32
Válasz #710
Nem elérhető

The Rock


  :-}
én már leteszteltem mindent, úgyhogy sosem lesz már teszt.
 :-*

akkor lassan ki is kéne nézni már valahogy nem?  ::) ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 04. - 04:22:03
Válasz #711
Nem elérhető

ViCtor


Rokikám, ugye 'inzulin nélkül, táp.kiegekkel kinézek már elég jól, de nem valahogy. Valahogy nem vagyok profi sem amatőr barnítókrémes tesztoszteronharcos a kifutón, és ezt csak magamra értem, ...h ilyen késő éccaka' ez világos legyen.
Ha Ti csak avval vagytok elégedettek, hogy kiváló testépítők vagy hozzájuk hasonlók használják a "cuccokat", akkor nagy tévedésben éltek.

Ezért vagyunk a fórumon ilyen kevesen aktívak, mert a nagyja fél írni, mert bátortalan.
Ti kikéritek magatoknak, mint testépítők, h ne skatujázzanak be titeket. Ugyanakkor kinevettek mindenkit,h két kanál portól nem lesz amatőr bajnok vagy legalábbis nem indul versenyen...wow.

Fel lehet fogni,h vannak nagyon sokan,akik nem kúráznak, hanem életminőség javításként használnak kiegészítőket egész életükben. Én ezt vhogy így gondolom, többen, mások is nagyon sokan!
Ne kelljen piszkálni a jogsi tulajdonosokat, h miért nem lesznek autóversenyzők. Menő Lambó-ja lehet bárkinek...ha van pénze rá.

Ennyit erről.


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 04. - 11:54:07
Válasz #712
Nem elérhető

God Vazzeg


Rokikám, ugye 'inzulin nélkül, táp.kiegekkel kinézek már elég jól, de nem valahogy. Valahogy nem vagyok profi sem amatőr barnítókrémes tesztoszteronharcos a kifutón, és ezt csak magamra értem, ...h ilyen késő éccaka' ez világos legyen.
Ha Ti csak avval vagytok elégedettek, hogy kiváló testépítők vagy hozzájuk hasonlók használják a "cuccokat", akkor nagy tévedésben éltek.

Ezért vagyunk a fórumon ilyen kevesen aktívak, mert a nagyja fél írni, mert bátortalan.
Ti kikéritek magatoknak, mint testépítők, h ne skatujázzanak be titeket. Ugyanakkor kinevettek mindenkit,h két kanál portól nem lesz amatőr bajnok vagy legalábbis nem indul versenyen...wow.

Fel lehet fogni,h vannak nagyon sokan,akik nem kúráznak, hanem életminőség javításként használnak kiegészítőket egész életükben. Én ezt vhogy így gondolom, többen, mások is nagyon sokan!
Ne kelljen piszkálni a jogsi tulajdonosokat, h miért nem lesznek autóversenyzők. Menő Lambó-ja lehet bárkinek...ha van pénze rá.

Ennyit erről.

Biztos lemaradtam valamiről, nem értem ezt a kirohanást, Rock nem írt ilyeneket, szerintem csak hozzá gondoltad  ::) Amúgy szerintem is igaza van Rocknak, még ha csak így irónikusan is fejezi ki, hogy be kéne látni, hogy nem a tápkiegektől nézel ki jól, hanem az ételtől, az izomtömegedtől, és a kardiótól. Ha valaki meg szupernaturál, és csak "életminőséget" javítani akar, akkor felesleges próbálgatni ilyen nagyságrendben mindent (mint te is), szedjen fehérjét, kajáljon tisztán, és nagyon remek fizikumot össze lehet hozni így is.

Ha meg valaki tényleg keményen gondolja, és sokféle tápkieggel készül mint te, akkor mutasson már fel eredményt, hiszen nem az ablakon szórod ki a kiegeket, szerintem  :-*

Ezt már régen le akartam írni, jöhetnek a mínuszok, üssetek  :-!!!

2008. Február 04. - 12:06:05
Válasz #713
Nem elérhető

darknight


Biztos,mint eddig is tapasztaltam---ez a hozzászólásom is meg fogja hozni a várt minuszokat a karmámra,DE:

Szerintem győzze már mindenki kivárni a lehetőséget,hogy jelentkezzen egy éppen aktuális tesztre-ha már az Extremefit jóvoltából megadatott a lehetőség erre-és ne bxszogassa Efitéket folyamatosan a kérdéssel,hogy mikor lesz új teszt??!!!

Természetesen mindenki szeretne a legújabb és legtutibb cuccokkal edzeni-készülni és az is természetes,hogy vannak olyan kiegek,amiket nem engedhetünk meg magunknak-DE tanusítsatok már egy kis önmérsékletet,mert ez így kezd egy kicsit nyálcsorgatós lenni.

Ha valakit megsértettem ezzel,vállalom-de nekem most ez a meglátásom.

Üdv,
T. ????...

Helló Hopika >:D!

Egyetértek a hozzáállásoddal, nem is vettem magamra a dolgot, bár külső szemlélő esetleg úgy gondolhatja, hogy a véleményed rám is vonatkozik, hiszen én is érdeklődtem a tervezett teszt felől.

DE...

A magam részéről kíváncsiságból tettem ezt, hogy jelenleg mi az a termék, ami érdemes arra, hogy itt a fórumon teszteljék. Hiszen a jelenlegi nagy durranás a SuperDrol NG, amivel már megy a teszt, emellett  véleményem szerint a MAP termékek, és mondjuk a MuscleTech-féle Anabolic Halo vagy a Gaspari: PlasmaJet-je azok a termékek, amik tesztelésre érdemesek. De lehet hogy nem így van, és Efit-ék valami teljesen másban gondolkodnak.

Én a kiegészítőimet innen, a fórumon olvasottak alapján szedem össze, és ezzel valószínűleg vagyunk így egy páran. Ezért is ilyen nagy az érdeklődés a tesztek iránt. Én havi szinten így is szép összegeket költök el az extremefit-ben, és ez így lesz a továbbiakban is. Persze azért a felajánlott lehetőségnek nem fogok hátat fordítani, valószínűleg jelentkezni fogok a következő tesztre, ha a termék olyan lesz, amit szívesen kipróbálnék.

Szerintem születtek már itt érdekes és nagyon egyberakott tesztek, melyek sok tanulsággal és információval gyarapították a fórumozókat, pl. a Nagy Karácsonyi MuscleTech-teszt szerény véleményem szerint egy igen jó project volt, jó volt résztvenni benne. De említhetném Bubee topikját/topikjait is, ahol folyamatosan nyomon követhetjük az átalakulását.

De egy a lényeg. Különböző emberek vagyunk, különböző háttérrel, különböző célokkal. Amit te adott esetben nyálcsorgatásnak érzel, az másnál lehet, hogy szimpla érdeklődés, kíváncsiság...

A karma dologról meg annyit, hogy szerintem egy abszolút ostoba dolog, teljesen egyéni szimpátia kérdése. Jómagam pár alkalommal adtam +-t, olyan dolgokért, amit emberileg teljes mértékben elismerek.

És egy alkalommal nyomtam rá a "lehurrog" ikonra, ezt bizony doktor druszám, Tomi kapta, amikor leszólt valakit egy szerintem mondvacsinált okkal, annak ellenére, hogy az illető, Jay Cutler azért már elért valamit...

De abba is hagyom a szócséplést, mert ez a topik nem az ilyen "lelkizős" dolgoknak a helye.

Hopika, neked sok sikert kívánok a továbbiakban is, érdeklődve várom a tapasztalataidat az Aplodan-ról, nekem is be van tárazva 2 dobozzal, gyűjtőgetem a hozzá való stack-hez az infókat (egyenlőre AX: Hyperdrol X2 és Gaspari: PlasmaJet támogatás felé hajlok).

Üdv: darknight >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 04. - 16:53:52
Válasz #714
Nem elérhető

The Rock


Rokikám, ugye 'inzulin nélkül, táp.kiegekkel kinézek már elég jól, de nem valahogy. Valahogy nem vagyok profi sem amatőr barnítókrémes tesztoszteronharcos a kifutón, és ezt csak magamra értem, ...h ilyen késő éccaka' ez világos legyen.
Ha Ti csak avval vagytok elégedettek, hogy kiváló testépítők vagy hozzájuk hasonlók használják a "cuccokat", akkor nagy tévedésben éltek.

Ezért vagyunk a fórumon ilyen kevesen aktívak, mert a nagyja fél írni, mert bátortalan.
Ti kikéritek magatoknak, mint testépítők, h ne skatujázzanak be titeket. Ugyanakkor kinevettek mindenkit,h két kanál portól nem lesz amatőr bajnok vagy legalábbis nem indul versenyen...wow.

Fel lehet fogni,h vannak nagyon sokan,akik nem kúráznak, hanem életminőség javításként használnak kiegészítőket egész életükben. Én ezt vhogy így gondolom, többen, mások is nagyon sokan!
Ne kelljen piszkálni a jogsi tulajdonosokat, h miért nem lesznek autóversenyzők. Menő Lambó-ja lehet bárkinek...ha van pénze rá.

Ennyit erről.

Biztos lemaradtam valamiről, nem értem ezt a kirohanást, Rock nem írt ilyeneket, szerintem csak hozzá gondoltad  ::) Amúgy szerintem is igaza van Rocknak, még ha csak így irónikusan is fejezi ki, hogy be kéne látni, hogy nem a tápkiegektől nézel ki jól, hanem az ételtől, az izomtömegedtől, és a kardiótól. Ha valaki meg szupernaturál, és csak "életminőséget" javítani akar, akkor felesleges próbálgatni ilyen nagyságrendben mindent (mint te is), szedjen fehérjét, kajáljon tisztán, és nagyon remek fizikumot össze lehet hozni így is.

Ha meg valaki tényleg keményen gondolja, és sokféle tápkieggel készül mint te, akkor mutasson már fel eredményt, hiszen nem az ablakon szórod ki a kiegeket, szerintem  :-*

Ezt már régen le akartam írni, jöhetnek a mínuszok, üssetek  :-!!!

Ott a pont  ;-oo-;  @:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 04. - 17:50:32
Válasz #715
Nem elérhető

Kola


igazatok van sorry az OFF-ért !!!
andro!jó valamire a Sarm - X???? előre is köszi :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 04. - 17:56:07
Válasz #716
Nem elérhető

bandus


Goddal és Hopikával is teljes mértékben egyetértek :-){
(kaptok képzeletbeli pluszt, mert amugy nem tudok adni, meg fogalmam sincs micsoda ;D)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 04. - 17:58:37
Válasz #717
Nem elérhető

Jordan


Goddal és Hopikával is teljes mértékben egyetértek :-){
(kaptok képzeletbeli pluszt, mert amugy nem tudok adni, meg fogalmam sincs micsoda ;D)
Majd megtudod 2 hozzászólás múlva.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 04. - 18:06:00
Válasz #718
Nem elérhető

ashtrax


Te Andro, mondj nekem légyszíves egy jó sémát az ErgoMax LMG-re. 0
salut
1doboz E...Max LMG
1doboz Retain2
1doboz PCT
1doboz Perfect Cycle
Egyből mehet a 2 kapszula EMLMG vagy 1kapszulával indítsak és a végén is 1-gyel zárjak?

2008. Február 04. - 18:23:41
Válasz #719
Nem elérhető

shp


Szerintem mindenki olyan és annyi kiegészítőt vesz és szed amennyit tud vagy akar. Ez mindenkinek legyen a magánügye. Ezért ítélkezni nem szabad. A probléma inkább ott van, hogy eredmény nélkül mennyire lehet hiteles az olyan ember, aki nem tud felmutatni semmit, max. egy halom üres dobozt.....Pont 


Hogy on is legyek: A Plasma Jet-nek sikerült olyan hírverést csinálni, hogy én is kedvet kaptam.  :-):-)::