2024. Június 16. - 15:48:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781629 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Február 08. - 18:30:39
Válasz #750
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Még egy utolsó kérdés de az előbb kimaradt...Sorry Efit !+"%
- van szavatossági ideje ennek az ErgoMAx nak mert nem ma gyártották....?????
Köszi és Bocsi!

Van szavatossági ideje, több év általában a gyártástól számítva. Ha jól emlékszem az Emax estében 2008 vége 2009 a lejárat ideje. Hűtőben kb. 2012.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 09. - 00:25:47
Válasz #751
Nem elérhető

parrre


Még egy utolsó kérdés de az előbb kimaradt...Sorry Efit !+"%
- van szavatossági ideje ennek az ErgoMAx nak mert nem ma gyártották....?????
Köszi és Bocsi!

Van szavatossági ideje, több év általában a gyártástól számítva. Ha jól emlékszem az Emax estében 2008 vége 2009 a lejárat ideje. Hűtőben kb. 2012.  ;)

Egész pontosan 2008. Június.  8-) De nem baj, megesszük !  /7%  ;D

2008. Február 09. - 12:51:48
Válasz #752
Nem elérhető

wampa1


Hello! Fél éve edzek komolyabban probálok odafigyelni a rendes kajálásra és heti min 4x, de ha tudok 5x edzek. Tömegelni szeretnék és olyan 20, max 25k-m lenne kieg-re. Biotech (4.5kg) Sterol Gainer+ ...... Attack kombot néztem ki. Vélemény?  Vagy ebben az ársávban tudtok mást-jobbat ajánlani? Elöre is köszi a választ, üdv :-){

2008. Február 09. - 13:39:30
Válasz #753
Nem elérhető

bandus


Hello! Fél éve edzek komolyabban probálok odafigyelni a rendes kajálásra és heti min 4x, de ha tudok 5x edzek. Tömegelni szeretnék és olyan 20, max 25k-m lenne kieg-re. Biotech (4.5kg) Sterol Gainer+ ...... Attack kombot néztem ki. Vélemény?  Vagy ebben az ársávban tudtok mást-jobbat ajánlani? Elöre is köszi a választ, üdv :-){

hát, hogy is mondjam neked :-}
ha itt kérsz tanácsot talán nem kellene hangoztatnod, hogy a konkurencia termékeit akarod nyomni 8-)
amúgy az első cucc ami beugrik: mhp-up your mass + bsn-n.o-xplode
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 09. - 14:10:23
Válasz #754
Nem elérhető

Gabore


Sziasztok!
EFIT!Emax mennyibe kerül?Magyar leírás fennvan még vhol?Lurdyban is megtudnám venni,vagy csak rendeléssel?THX

2008. Február 09. - 14:30:49
Válasz #755
Nem elérhető

wampa1


hát, hogy is mondjam neked :-}
ha itt kérsz tanácsot talán nem kellene hangoztatnod, hogy a konkurencia termékeit akarod nyomni 8-)
amúgy az első cucc ami beugrik: mhp-up your mass + bsn-n.o-xplode

Azt hittem Biotech-et forgalmaz Efit is, sry:) Legszivesebben Mass tech+cell tech hc+nitro tech hc triot venném, de az nemigen állna meg 25k-ba sajnos :( :-)->

2008. Február 09. - 18:39:32
Válasz #756
Nem elérhető

Gabore


Idézet
Azt hittem Biotech-et forgalmaz Efit is, sry:) Legszivesebben Mass tech+cell tech hc+nitro tech hc triot venném, de az nemigen állna meg 25k-ba sajnos 
wampa1!!!
Bandus ajánlata szuper lenne neked,de ha mégsem szerintem : Jungle Warfare+Syntha-6 (:-)

2008. Február 09. - 19:17:10
Válasz #757
Nem elérhető

axell


Hello EfitMaster!

Említetted korábban hogy az ErgoPharm 11OXO-ja közelíti meg legjobban a régi cuccok(ergomax stb )hatását...
Szerinted érdemes e ezt használni ha igen hogyan ...Tudnál nekem ebben segíteni???Mit várhatok tőle ???(nem utókúrának akarnám nem használok/tam AAS - a stacket nem izommegtartásra hanem mint fő izomépítő stacket szeretnémhasználni remélem érthetöen fogalmazok de hátha el tudsz rajta menni :-)(-:)

Erősen gondolkodom a stacken amit már egyszer kérdeztem tőled ....Hyperdrolx2+Mass fx+11-oxo(esetleg Trisorbagen)Levezetése:aPCT+Retain2
Ui.:sok helyen ovastam már hogy mennyire szar is ez a 11 oxo nem ér semmit....nem tudok elmenni ezeken;ezért kérnék segítséget Tőled
Elöre is köszi!

 ?:-/

2008. Február 09. - 21:07:52
Válasz #758
Nem elérhető

wampa1


wampa1!!!
Bandus ajánlata szuper lenne neked,de ha mégsem szerintem : Jungle Warfare+Syntha-6 (:-)

Köszi meglesem öket:)

2008. Február 10. - 15:48:48
Válasz #759
Nem elérhető

The Rock


Efit! Mikor várható arson?

Újabb 3-4 hét. Nem tőlünk függ sajnos. Egyszerűen a MuscleTech képtelen annyit gyártani, amennyit elad amerikában.

Köszönöm a választ! Rossz lehet nekik  ;D
Még egy kérdés! A Syntha6-ból sincs nektek most? Mert múlt héten és az az előtti héten is akartunk rendelni, de nem küldtetek  :'(
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 10. - 18:10:27
Válasz #760
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit! Mikor várható arson?

Újabb 3-4 hét. Nem tőlünk függ sajnos. Egyszerűen a MuscleTech képtelen annyit gyártani, amennyit elad amerikában.

Köszönöm a választ! Rossz lehet nekik  ;D
Még egy kérdés! A Syntha6-ból sincs nektek most? Mert múlt héten és az az előtti héten is akartunk rendelni, de nem küldtetek  :'(

Van Syntha6 Minden íz, ha jól tudom. Nem értem, mi volt a probléma. Add le újra a rendelést szerintem...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 10. - 18:13:16
Válasz #761
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello EfitMaster!

Említetted korábban hogy az ErgoPharm 11OXO-ja közelíti meg legjobban a régi cuccok(ergomax stb )hatását...
Szerinted érdemes e ezt használni ha igen hogyan ...Tudnál nekem ebben segíteni???Mit várhatok tőle ???(nem utókúrának akarnám nem használok/tam AAS - a stacket nem izommegtartásra hanem mint fő izomépítő stacket szeretnémhasználni remélem érthetöen fogalmazok de hátha el tudsz rajta menni :-)(-:)

Erősen gondolkodom a stacken amit már egyszer kérdeztem tőled ....Hyperdrolx2+Mass fx+11-oxo(esetleg Trisorbagen)Levezetése:aPCT+Retain2
Ui.:sok helyen ovastam már hogy mennyire szar is ez a 11 oxo nem ér semmit....nem tudok elmenni ezeken;ezért kérnék segítséget Tőled
Elöre is köszi!

 ?:-/

Hi axell,

Szerintem a stack amin gondolkozol úgy jó, ahogy leírtad! A 11-oxo-nak csak egy baja van, hogy drága. Semmi más.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 10. - 22:17:54
Válasz #762
Nem elérhető

blade


Helló Efiet! Mi a véleményed a következő összeállításról? Ha szar mit javasolnál, mit cseréljek ki? Köszi a választ. ?:-/
DYM MEGA GAINER
DYM ELITE WHY PRETEIN
DYM GLUTAMINE
SAN CM2
ANADROX PUMP&burn <:-) =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 10. - 22:17:54
Válasz #763
Nem elérhető

blade


Ja bocs az előbbi összeállításban még szerepel az anator  ?:-/
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 11. - 16:28:06
Válasz #764
Nem elérhető

arc23


Sziasztok!

Nem tud valaki egy közvetlen számot a pécsi EXTREMFIT üzlethez?? mert a vonalas sohasem elérhetö!
Elöre is köszi!