2024. Június 16. - 16:31:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781646 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Február 14. - 13:25:12
Válasz #795
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Nitrotechnél pl előjött a problémája...de ami nagyon bevált nála az ON meg az Elite Whey. Most próbálunk majd Muscle Milket is. Csak mert olyan jó volt a pr-ja.
 ;D

Köszi az infót!

2008. Február 14. - 13:43:30
Válasz #796
Nem elérhető

Gabore


u.i.:Bocs Zoli,hogy lezsoltoztalak,csak korán volt és van hasonló nevű Zsolt ismerősöm:) Én nem tudtam,hogy 17éves vagy.Ebben (is) igaza van Efitnek,hogy ennyi idősen nem kellene ilyen emax-ot vagy hasonlókat használnod.A tömegnövelő okos kajálással éppen elegendő!Ha lesz rá pénzem hétvégén én is elugrok a lurdyba egy up your mass-ért :)
EDZÉS,EVÉS,PIHENÉS @:-)

2008. Február 14. - 13:49:18
Válasz #797
Nem elérhető

Kris


Cheaters Relief-el kapcsolatban van valakinek szemelyes tapasztalata?

2008. Február 14. - 15:19:15
Válasz #798
Nem elérhető

ashtrax


Sziasztok!
Köszi a leírást ashtrax!Hétfőn meg is vettem az emax-ot.Te hogy állsz vele?

Nincs mit. Én még sehogy nem állok mert csak március elejétől indítom a mókát egyéb elfoglaltságok miatt.

2008. Február 14. - 16:11:43
Válasz #799
Nem elérhető

ashtrax


Sajnos már lekéstünk,arról hogy vegyünk még???

Nincs valami rejtett tartalék???


De van, külföldön. ALRI-s: ErgoMax LMG (35font), Max LMG (30font), Methoxy TRN (25font), Prostanozol (25font),
Ultra Hotter (25font), régi, első generációs Retain (25font).
Anabolic Xtreme-től: ErgoMax LMG (37font), Phera Plex (38font).
De amit a legjobban sajnálok, hogy Nor-diol-t vagy oxanavar-t nem lehet találni! (Persze érthető)

A Nor-diol nagyon bitang lehetett!!!

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=22 ExtremeFit leírás/5

2008. Február 14. - 18:12:12
Válasz #800
Nem elérhető

axell


HI EFITMASTER!
Mikor jelenkik meg kb az AX - MassFX MAX itthon -vagy csak akkor lehet kapni ezt is ha elfogy az előző generációs Mass fx???
ÉS ( tudom hogy korai még ) csak érdekelne hogy tervezikek ennek a terméknek a tesztelését???
Köszi!!!

2008. Február 14. - 18:15:23
Válasz #801
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sajnos már lekéstünk,arról hogy vegyünk még???

Nincs valami rejtett tartalék???


De van, külföldön. ALRI-s: ErgoMax LMG (35font), Max LMG (30font), Methoxy TRN (25font), Prostanozol (25font),
Ultra Hotter (25font), régi, első generációs Retain (25font).
Anabolic Xtreme-től: ErgoMax LMG (37font), Phera Plex (38font).
De amit a legjobban sajnálok, hogy Nor-diol-t vagy oxanavar-t nem lehet találni! (Persze érthető)

A Nor-diol nagyon bitang lehetett!!!

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=22 ExtremeFit leírás/5


A Nor-diol egyáltalán nem volt olyan bitang, sőt messze messze elmaradt pl az EMaxLMG-től!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 18:18:46
Válasz #802
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sajnos már lekéstünk,arról hogy vegyünk még???

Nincs valami rejtett tartalék???


Hívd fel az extremefit üzletet, hogy hátha tudnak még küldeni EmaxLMG-t...061 4561262
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 18:24:30
Válasz #803
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
HI EFITMASTER!
Mikor jelenkik meg kb az AX - MassFX MAX itthon -vagy csak akkor lehet kapni ezt is ha elfogy az előző generációs Mass fx???
ÉS ( tudom hogy korai még ) csak érdekelne hogy tervezikek ennek a terméknek a tesztelését???
Köszi!!!


Nincs még infóm, mikor lesz nálunk, de hatásában nem lesz sokkal jobb mint a mostani MassFX, mivel ahogy látom most, csak hozzáraktak egy antiösztrogént, ami hiányzott belőle. Ezért jó együtt a Hyperdrollal vagy a SuperdrolNG-vel.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 20:56:24
Válasz #804
Nem elérhető

blade


Hi Efitmaster!
Te sokfelé megfordulsz nem tudod véletlenül hol lehet venni vagy rendelni gumiszalagot, már vagy egy fél éve próbálok szerezni, de sehol nem találok.Köszi. ?:-/
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 15. - 11:26:18
Válasz #805
Nem elérhető

Lalika85


Sajnos már lekéstünk,arról hogy vegyünk még???

Nincs valami rejtett tartalék???


Hívd fel az extremefit üzletet, hogy hátha tudnak még küldeni EmaxLMG-t...061 4561262


Sikerült egyet még elcsípnem!!  Most megyek érte!!!!  ;D ;D ;D
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 15. - 11:27:34
Válasz #806
Nem elérhető

Lalika85


Na szóval,kaptam A tánc szervezőmtől Hemogexet és most már van Ergomaxom is!!
Melyikkel kezdjem?
Mit ajánlasz,hogyan szedjem ezeket?
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 15. - 11:43:23
Válasz #807
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Efit

Nitrixből vagy Anadroxból vagy Plasmajetből nincs véletlen termékmintátok? Szeretnék valami durrantós témát, de jó lenne kideríteni melyikre adjak ki lét  8-)

Válaszod előre is köszönöm  :-){

2008. Február 15. - 15:08:52
Válasz #808
Nem elérhető

Lalika85


Természetesen van Pct is!!!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 15. - 18:19:06
Válasz #809
Nem elérhető

Kola


Efi van nálatok MUSCLE MILK COLLEGIATE? és ha igen akkor mien árban? illetve mé annyit hoyg MUSCLE MILK-ből van nagyon kiszerelésű? :-oD
A lehetetlen méltatlan az emberhez...